Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline [BrakWebShopa][Season6ep3] Start 09.12.2016r


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

piwko to juz  w reku od dawna i to nie jedno :) ale chlopakom zabraklo albo neta albo po prostu sie przeliczyli ;) , moze nie spodziewali sie zmasowanego ataku zakladania kont :P

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

wiadomosc pokazuje ze launcher is runing bo musisz wejsc w menadzera systemu i wylaczyc stary :P ja ich chyba z 10 mialem odpalonych w tle.....





A SERVER I TAK NIE DZIALA BO LAUNCHERA NIE ODPALA :) A STRONA DALEJ WISI HEHE

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

@ Wojtek - mniej niż minutę temu

Ktoś jest mega zdesperowany , leci niesamowicie ciezki ddos ominął wszystkie zabezpieczenia serwerowni. Podejmujemy juz odpowiednie kroki
Opublikowano

Ktoś jest bardzo zdesperowany i musial sporo zainwestować bo okropnie ciezki ddos leci , dlatego muli rowniez luncher.

Powyłączajcie odpalone wczesniej lunchery w menadzer zadan odpalic proszę ponownie PPM>Uruchom jako administrator i poczekajcie chwile.

Administracja podejmuje odpowiedni kroki w sprawie DDosu :- )

Opublikowano

Jesli komus nie chce sie otworzyc launcher to niech zresetuje kompa albo pozamyka wszystkie odpalone Launchery w Menadzer zadan.

Napewno macie odpalone po 20 launcherow i dlatego nie chce sie odpalic. Klikaliscie przed 18 zeby odpalic launchera, serwer byl jeszcze off i dlatego macie problemy.

 

Czytajcie posty innych to bedziecie miec latwiej. 

Opublikowano

Jesli komus nie chce sie otworzyc launcher to niech zresetuje kompa albo pozamyka wszystkie odpalone Launchery w Menadzer zadan.

Napewno macie odpalone po 20 launcherow i dlatego nie chce sie odpalic. Klikaliscie przed 18 zeby odpalic launchera, serwer byl jeszcze off i dlatego macie problemy.

 

Czytajcie posty innych to bedziecie miec latwiej. 

 

 

udowodnic ci ze restartowalem 4 x kompa , mam w procesach pozamykane wszystkie launchery i ze nie odpala? jedynie 2 razy udalo sie go wlaczyc ale jeszcze przed godzina 18 :) pozdro

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...