Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline [BrakWebShopa][Season6ep3] Start 09.12.2016r


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 odpalilo chyba po setnym razie jak byl w "chmurze" :D juz nawet nie klikalem a tu sie odwiesil :D

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

"Launcher przestał działać" Tyle x100,
Pozdro.

 

Jak odpalam MuUpdater'a to próbuję znaleźć Proglam Files/GreatMu/NewLauncher którego ni ma :D

 

edit2: Launcher.exe zniknął w ****

 

edit2: 
"Pliki pomagające opisać problem:

  C:\Users\xyz\AppData\Local\Temp\WER3988.tmp.appcompat.txt
  C:\Users\xyz\AppData\Local\Temp\WER3A06.tmp.mdmp"
 
to się happening jak odpalam launchera :D
Opublikowano

Gra sie dobrze, wszedzie party, bo jest bonus exp w party. Res sporo zen kosztuje na to, co leci z mobow, trzeba twardo zbierac. Brakuje troche wypadajek typu serc i medali. Uzbieranie itemow na wingi bedzie mega trudne.

Opublikowano

A ja nalegam na podanie "cyferek". Z tego co widze, BK ma zmieniony % skilla z 200+ene/10 na 200+ene/100. Ciekawy jestem, jak wyglada ten balans. Takie info powinno byc podane wczesniej, bo globalowe ustawienia wiekszosc zna. Wtedy wiadomo, co ktora postac moze. Tutaj sie moze okazac, ze postac "x" bedzie warzywem. 

 

Zwykle podanie przelicznikow DMG, def, HP. Czy to tak duzo ?

Opublikowano

Co Ci niby ogarna ? Oplaca tych co DDoSuja ? ^^ Wez chlopie.. xD

już raz opłacali, musieli itemy na lewo sprzedawać aby siano się zgadzało ^

Opublikowano

Greatmu zapytam poraz 5 zrobicie mi to konto ?

?

???

 

Podeślij mi tu albo na forum PW login,hasło,maila

 

Spróbuj wejść na stronę dodając w url WWW i wtedy założyć konto.

Opublikowano

Odczytaj PW.

 

Jeśli ktoś jeszcze ma problem z założeniem konta to zapraszam PW, postaram się pomóc.

 

// EDIT: poszło;)

Opublikowano

Drop wypadajek jest tak niski, ze smiech xD poza tym jak juz COS poleci, jakis gold medal to jakis syf +5 z niego ;D taki drop z tych pierdolek jak na 600 expa ( 1200 jesli full pt xD ) to " zenuuuaaa " xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...