Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trochę lipa z expem jak na Easy, nie ma żadnego V2/V3 itd, a na wszystkich możliwych mapach nawet kulka za spot nie leci na +50lvlu

sygnafallen.png

 

"Masz Mi coś do powiedzenia w cztery oczy sprawę załatw..."

 

+

;)

Opublikowano

Trochę lipa z expem jak na Easy, nie ma żadnego V2/V3 itd, a na wszystkich możliwych mapach nawet kulka za spot nie leci na +50lvlu

Wejdź na mape pajęcze góry.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Nie ma takiej opcji w pierscieniu teleportacji, w grze parę osób się skarży i nowi gracze odchodzą.

sygnafallen.png

 

"Masz Mi coś do powiedzenia w cztery oczy sprawę załatw..."

 

+

;)

Opublikowano

Nie ma takiej opcji w pierscieniu teleportacji, w grze parę osób się skarży i nowi gracze odchodzą.

Rzeczywiście nie ma dziś rano pominąłem tą mape, bo wgrywalem od nowa questa na pierscionek.

Dziś to jeszcze uzupełnie.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Ok, to czekamy :)

Druga sprawa, działa tylko ch1, celowo tak jest, będzie coś z tym robione?

sygnafallen.png

 

"Masz Mi coś do powiedzenia w cztery oczy sprawę załatw..."

 

+

;)

Opublikowano

Ok, to czekamy :)

Druga sprawa, działa tylko ch1, celowo tak jest, będzie coś z tym robione?

Tak jest to celowe, ponieważ jest jak narazie mało ludzi. Jak będzie więcej online to nie ma problemu, żeby włączyć więcej.

DiamondMT2.pl

Specjalista
Opublikowano

Pograłbym, ale zrób jakąś reklamę bo na prawdę jest pusto.

giphy.gif

Opublikowano

Pograłbym, ale zrób jakąś reklamę bo na prawdę jest pusto.

Naprawde cięzko jest teraz o to, żeby było więcej osob, nawet takiemu jak ja gdzie umiem dobrze reklamować serwery :p

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Pograłem i w sumie wieje nudą, mało osób to fakt ale ciągle  robić pvp też nudne. Powodzenia dla administracji :)
Jest to tylko moja opinia.

Opublikowano

Pograłem i w sumie wieje nudą, mało osób to fakt ale ciągle  robić pvp też nudne. Powodzenia dla administracji :)

Jest to tylko moja opinia.

No nuda to była już na samym początku startu serwera teraz to jest porażka taka że aż boli

Opublikowano

 

 

Cześć. Zapraszam do tego linku :http://forum.cortium.pl/index.php?/topic/1240-update-nowe-eq-ankieta/ Głosujcie jaki ma być set na 250 lv na Cortium S1.
Serwer jest stworzony dla graczy, więc to wy wybieracie jaki chcecie set :)

 

 

To dojebałeś z tymi SS'ami na scrshu, które regularnie się wyjebuje.

Wrzucisz screeny na jakiś normalny hosting?

 

Wszystkie ss'y które tam dają to działają.

Dziś lub jutro odbedzie się przerwa techniczna w której :

- Dodanie nowego setu na 250 poziom

- Dodanie pasów (wbudowane śr i um) dzięki czemu pvp nie będzie zależne od kryta

- Dodanie kamienie dusz +7

- Zwiekszenie expa na mapie od 220

- Zwiekszenie drop ulepek na mapie od 180 z bossow oraz z dungeonu azraela

- Poprawienie otwieranie szkat ripa

- Wyłączenie drop szkat blasków

- Uruchomienie drop skarpetek

- Dodanie nowych zmianek oraz dodań specjalnie dla pasów

- Dodanie bossy i metiny na mapie od 220

- Dodanie nowego dungeonu

- Zostanie otworzona rekrutacja na tuta oraz TGM

- Dodanie nowych questów

- Dodanie liste tutorów oraz Administracji w grze ( info będzie w przyjaciołach poniżej gildii)

Mysle, że zmiany wam się spodobają pozdrawiam Pers.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

Cześć. Zapraszam do tego linku :http://forum.cortium.pl/index.php?/topic/1240-update-nowe-eq-ankieta/ Głosujcie jaki ma być set na 250 lv na Cortium S1.

 

Serwer jest stworzony dla graczy, więc to wy wybieracie jaki chcecie set :)

 

To dojebałeś z tymi SS'ami na scrshu, które regularnie się wyjebuje.

Wrzucisz screeny na jakiś normalny hosting?

Wszystkie ss'y które tam dają to działają.

Dziś lub jutro odbedzie się przerwa techniczna w której :

- Dodanie nowego setu na 250 poziom

- Dodanie pasów (wbudowane śr i um) dzięki czemu pvp nie będzie zależne od kryta

- Dodanie kamienie dusz +7

- Zwiekszenie expa na mapie od 220

- Zwiekszenie drop ulepek na mapie od 180 z bossow oraz z dungeonu azraela

- Poprawienie otwieranie szkat ripa

- Wyłączenie drop szkat blasków

- Uruchomienie drop skarpetek

- Dodanie nowych zmianek oraz dodań specjalnie dla pasów

- Dodanie bossy i metiny na mapie od 220

- Dodanie nowego dungeonu

- Zostanie otworzona rekrutacja na tuta oraz TGM

- Dodanie nowych questów

- Dodanie liste tutorów oraz Administracji w grze ( info będzie w przyjaciołach poniżej gildii)

Mysle, że zmiany wam się spodobają pozdrawiam Pers.

Fju Fju Persi toś mnie zaskoczyl ^^ wpadnę,jutro po napierdalac się :)
Opublikowano

jak ogarniesz reklame to przyjda bo brakuje akurat serwerow pvp same medium ostatnio

 

czy body tu jest dobry?

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

jak ogarniesz reklame to przyjda bo brakuje akurat serwerow pvp same medium ostatnio

 

czy body tu jest dobry?

Jak bym miał jeszcze kase na reklame to nie ma problemu, ale serwer za wybitnie nie zarabia :p

DiamondMT2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...