Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Persega weż człowieku ogarnij się :) masz jeden serwer na którym gra mało graczy i zamiast nim się zając to TY Z DIAMONDMT2 startujesz !!! Lecisz na kasę jak widać ! Zajmij się jednym projektem najlepiej .

Nom lece na kase naprawde xD

 

Nie chce nic mówić, ale jak bym leciał na kase to byłby drogi is, a tutaj jest full is za 25 zł

 

Nie oczekuj, że na pvp serwerze bedzie miesiącami grało +300 online.

 

Przypominam, że serwer stoi od 8 Lipca.

 

im tańszy is tym więcej ludzi go kupi ? :v 

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć tak jak wiadomo ostatnio mocno zaniedbałem serwer i liczba online spadła masakrycznie... Powracam i dziś się jeszcze pojawi nowy patcher, dzięki któremu każdy bedzie mógł wejść na serwer.

Na dniach dam info co do update, jest na co czekać :)

DiamondMT2.pl

Opublikowano

serwer widać fajny ale czy z dungów dropia wszystkie ulepki ? :P 

Riper, baronka,nemere,beran Perły

Razador - Zioła

Azrael - 2 ulepy na 220

Mapa 180 - Ziola oraz ulepy na 220

DiamondMT2.pl

Opublikowano

A o której niby miałaby być ta aktualizacja dzisiaj ?

 

PANOWIE POLECAM SERWER JAK NAJBARDZIEJ ! Z*******Y ! ta aktualizacja która wczoraj " weszła " normalnie cud, miód - malinki ! dobra nie mam czasu pisać, trzeba wbić 250 i pas zrobić ! no i oczywiście eq :) 

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

2 dni minęły, update miał być a go nie ma, zero informacji ze strony Admina :) serwer to totalne gówno, mieliśmy ludzi na niego zapraszać, spamił o tym na ogólnym :v Zaiwestuj w reklamę, jakoś się nie dziwie że graczy nie masz skoro podejście do nich masz jakie masz - dobrze że nie zaiwestowałem w niego ani złotówki ;) plułbym sobie teraz w brodę - ja usuwam ten s**t z kompa, zabiera mi tylko niepotrzebnie miejsce na dysku - powodzonka 

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

 

23. Prezentacje nieaktywne 7 dni zostaną zamknięte, po upływie następnych 7 dniu prezentacja zostanie wyrzucona do Działu Starych Prezentacji (w ukrytym dziale moderacji). Twórca serwera może poprosić o jej przywrócenie, poprzez wiadomość do Lidera Metin2.

 

 

Otwieram - raport

Opublikowano

Odświeżam, przy okazji kilka osób pytało mnie się czy będzie Cortium S2 odpowiadam, że tak będzie z nowościami, ale to jeszcze nie teraz :)

A co hajs się już powoli kończy ? 

 

Wprowadź lepiej aktualizacje na tego cortiuma :D 

Aniela Bogusz [*]

Opublikowano

 

Odświeżam, przy okazji kilka osób pytało mnie się czy będzie Cortium S2 odpowiadam, że tak będzie z nowościami, ale to jeszcze nie teraz :)

A co hajs się już powoli kończy ? 

 

Wprowadź lepiej aktualizacje na tego cortiuma :D

 

Nie kończy się :)

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Aktualna liczba graczy Online: 5

 

W sumie nie ma co się dziwić, Perserga dorośnij wreszcie, no i trochę skromności, uważasz się za nwm jakiego technika, a w praktyce jest inaczej. 

Nie pisz w innych tematach "moje serwery stoją długo" jeżeli jest jak jest ; ) 

GG: 58291199


Opublikowano

Dziś mija 5 miesięcy istnienia serwera... :)


Postanowiłem zrobić aktualizacje na serwerze w której :


- Został zwiększony poziom do 250


- Dodano nową mape na 220


- Dodano zimowe podłoże do m1


- Na dniach dodam nowy set ulepszeń + kd +7


post-1528152-0-94364100-1481184195_thumb.jpg


DiamondMT2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...