Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i w koncu oplaca sie tu w ogole grac????????? bo jak czytam te komentarze to zniecheca ;/ 

@edit. hmmmmmm chyba jednak malo osob gra skoro przez pol h odpowiedzi nie ma ;]  wbije i dam edit next  ;]

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i w koncu oplaca sie tu w ogole grac????????? bo jak czytam te komentarze to zniecheca ;/ 

 

@edit. hmmmmmm chyba jednak malo osob gra skoro przez pol h odpowiedzi nie ma ;]  wbije i dam edit next  ;]

Licznik masz na stronie, jeśli szukasz serwera pvp to oplaca się.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

i w koncu oplaca sie tu w ogole grac????????? bo jak czytam te komentarze to zniecheca ;/ 

 

@edit. hmmmmmm chyba jednak malo osob gra skoro przez pol h odpowiedzi nie ma ;]  wbije i dam edit next  ;]

Licznik masz na stronie, jeśli szukasz serwera pvp to oplaca się.

 

Widzę dalej działasz :D 

 

P.s na liczniku:206

Opublikowano

 

 

i w koncu oplaca sie tu w ogole grac????????? bo jak czytam te komentarze to zniecheca ;/ 

 

@edit. hmmmmmm chyba jednak malo osob gra skoro przez pol h odpowiedzi nie ma ;]  wbije i dam edit next  ;]

Licznik masz na stronie, jeśli szukasz serwera pvp to oplaca się.

 

Widzę dalej działasz :D

 

P.s na liczniku:206

 

Ja nie Surek, że po miesiącu znikam

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

Perserga aka przydupas Propsy haha Nie Polecam @Lajk o wiele lepszy 

Lajk lepszy, bo by Ci sm dał :dddd, nie tędy droga sukcesu kolego.

 

Nie potrzebuje sm :P A Lajk o wiele lepszy od ciebie i tak będzie 

Jw27i9N.gif


Opublikowano

 

 

Perserga aka przydupas Propsy haha Nie Polecam @Lajk o wiele lepszy 

Lajk lepszy, bo by Ci sm dał :dddd, nie tędy droga sukcesu kolego.

 

Nie potrzebuje sm :P A Lajk o wiele lepszy od ciebie i tak będzie 

 

Teraz nie, ale na starcie serwera mu lizałeś dupe :D

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

Perserga aka przydupas Propsy haha Nie Polecam @Lajk o wiele lepszy 

Lajk lepszy, bo by Ci sm dał :dddd, nie tędy droga sukcesu kolego.

 

Nie potrzebuje sm :P A Lajk o wiele lepszy od ciebie i tak będzie 

 

Teraz nie, ale na starcie serwera mu lizałeś dupe :D

 

Jego dupy nie lizałem prędzej cipki jakiś lasek :D 

Jw27i9N.gif


Opublikowano

Witam! Wiele osób miało problemy z clientem, więc zapraszam do pobierania najnowszego clienta, w pełni spatchowanego, zaaktualizowanego. Link do pobrania : http://cortium.pl/?page=download

 

http://forum.cortium.pl/index.php?/topic/1127-zapowied%C5%BA-kolejnego-update/#entry7506 Zapowiedź update. Również wraz z update wleci reklama jakaś, postaram się, żeby było + 300 online conajmniej.

 

8 października będzie sporo eventów niezapowiedzianych, to już 3 miesiące istnienia serwera!

 

Zapraszam do gry, jestesmy jako jedynym serwerem PVP, którzy mają dość dobrą ilość online!

 

Wraz z update wleci również nowa, odświeżona prezentacja!

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Serwerek polecam chociaż miałem wczoraj problemy z clientem ale sobie poradziłem co do serwera to może nie ma 2k online ale jest te 300+ w dzień,no i Administracja się stara co widać np aktualizacje,Pomaga itp :)

Opublikowano

Serwerek polecam chociaż miałem wczoraj problemy z clientem ale sobie poradziłem co do serwera to może nie ma 2k online ale jest te 300+ w dzień,no i Administracja się stara co widać np aktualizacje,Pomaga itp :)

300 to na eventach, jak jest ox :)

Wczoraj było 275, więc nie ma najgorzej.

 

Dzięki za miłe słowa.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

W ogóle grają tutaj ludzie ? :x bo wczoraj od 19 stej to w m1 jinno ch1 nikogo prawie, na czacie też nie widzę by ktoś specjalnie się udzielał, coś by trzeba z tym zrobić bo fajny serwer..

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Persega weż człowieku ogarnij się :) masz jeden serwer na którym gra mało graczy i zamiast nim się zając to TY Z DIAMONDMT2 startujesz !!! Lecisz na kasę jak widać ! Zajmij się jednym projektem najlepiej .

Nom lece na kase naprawde xD

 

Nie chce nic mówić, ale jak bym leciał na kase to byłby drogi is, a tutaj jest full is za 25 zł

 

Nie oczekuj, że na pvp serwerze bedzie miesiącami grało +300 online.

 

Przypominam, że serwer stoi od 8 Lipca.

DiamondMT2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...