Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nadal wykrywa wirusy - wciąż odradzam gry. ;]

Podaj mi nazwy plików to powymieniam bo ten cep na pewno się za to nie weźmie.

po co wstawiasz ciągle nową prezke co 3 dni? o.O

Jedną wrzucił bo się wypisałem z teamu a drugą bo wyjebali do kosza przez Panele z Enarisa.

Opublikowano

Perserga miałeś naprawić te szkaty ripa a po spatchowaniu dalej nie da się ich otworzyć.

Nie naprawi już chyba tego nigdy bo zamiast jeden serwer dopracować to już tworzy drugi
Opublikowano

Chętnie zagram, ale dopiero gdy zostaną usunięte wszelkie wirusy z tego clienta.

Pytam, jakie pliki są zainfekowane bo chcę je usunąć/wymienić na czyste. NIESTETY NIE UŻYWAM Avasta więc nie jestem w stanie ich wymienić kiedy nikt mi nie powie jakie to pliki są. Chyba że chodzi ci o binke to pobierz patcher ze strony odpal i pobierze ci czystą.

Opublikowano

 

Perserga miałeś naprawić te szkaty ripa a po spatchowaniu dalej nie da się ich otworzyć.

Nie naprawi już chyba tego nigdy bo zamiast jeden serwer dopracować to już tworzy drugi

 

 

A jaki on serwer robi? 

Opublikowano

Straszny szit, zwykła sklejka gotowców z internetu, w dodatku ten Perserga to jakiś dysmózg, nie polecam.

Opublikowano

@Lajk™

Zrobiłem skan programem - 360 Total Security i wykazało że zawirusowany jest plik Config.exe

2n0iurk.png

Śliczne dzięki, na patchera wrzuciłem czystego Configa z globala.

 

 

 

Perserga miałeś naprawić te szkaty ripa a po spatchowaniu dalej nie da się ich otworzyć.

Nie naprawi już chyba tego nigdy bo zamiast jeden serwer dopracować to już tworzy drugi

 

 

A jaki on serwer robi? 

 

Diamonda reaktywacje.

 

Straszny szit, zwykła sklejka gotowców z internetu, w dodatku ten Perserga to jakiś dysmózg, nie polecam.

A nie pisałem nigdzie, że robiłem to na plikach Aline2 ?

Opublikowano

Wykryło mi dodatkowe 2 pliki wirusowe.

/ mss32.dll, python27.dll, granny2.dll , devil.dll , config.exe <-- napraw to bo anty pokazuje mi wirus w nich.

2wd0qo0.png

Opublikowano

Dobra widzę że pomimo zapewnień to niema co tego pobierać.  Rammit "bezpieczny" nie jest.

 

Sorando ale dużo graczy to nie zbierzecie jeżeli client będzie tak zawirusowany.

Opublikowano

Dobra widzę że pomimo zapewnień to niema co tego pobierać.  Rammit "bezpieczny" nie jest.

 

Sorando ale dużo graczy to nie zbierzecie jeżeli client będzie tak zawirusowany.

Tak szczerze to wątpie, żeby perserdze na tym zależało.. nie widzę go w prezce od.. w sumie nie wiem. mnie na serwerze wgl nie ma i zapieprzam z jakimiś poprawkami.. :v

 

 

Wykryło mi dodatkowe 2 pliki wirusowe.

/ mss32.dll, python27.dll, granny2.dll , devil.dll , config.exe <-- napraw to bo anty pokazuje mi wirus w nich.

2wd0qo0.png

Configa poprawiałem już.. masz wypakowanego clienta ?

Opublikowano

Wykryło mi dodatkowe 2 pliki wirusowe.

/ mss32.dll, python27.dll, granny2.dll , devil.dll , config.exe <-- napraw to bo anty pokazuje mi wirus w nich.

2wd0qo0.png

Komputer ci spłonie od tego szybko skasuj  a tak na poważenie to  używasz jakiego...... gówna ja mam Kaspersky internet security na licencji jeszcze 300 di +n i 0 reakcji używacie jakiś podrzędnych antywirusów albo jeszcze lepiej scrackowanych a potem się dziwicie ze coś wam wykrywa zainstaluj sobie konkretny antywirus i nie będzie ci wykrywał swego czasu norton w skype czy gg lub World lub Office  wykrywał wirusy polecam zmienić antywirusa 

Opublikowano

 

Wykryło mi dodatkowe 2 pliki wirusowe.

/ mss32.dll, python27.dll, granny2.dll , devil.dll , config.exe <-- napraw to bo anty pokazuje mi wirus w nich.

2wd0qo0.png

Komputer ci spłonie od tego szybko skasuj  a tak na poważenie to  używasz jakiego...... gówna ja mam Kaspersky internet security na licencji jeszcze 300 di +n i 0 reakcji używacie jakiś podrzędnych antywirusów albo jeszcze lepiej scrackowanych a potem się dziwicie ze coś wam wykrywa zainstaluj sobie konkretny antywirus i nie będzie ci wykrywał swego czasu norton w skype czy gg lub World lub Office  wykrywał wirusy polecam zmienić antywirusa 

 

Nie no spoko.. wrzucam nowe dll'ki czyste z clienta globala albo od ziomka.. + Skany z vt:

https://virustotal.com/pl/file/9792df088f4301012bb024979aa9b10dc1c40a3e2e801bb47ff2741af5d6a066/analysis/1474750909/
https://virustotal.com/pl/file/0afc0195f8b1c115b24aa5115976e05954630c5e3581a755788a0c18ac7ada77/analysis/1474750915/
https://virustotal.com/pl/file/441b290e7dc6334eb5023cd9b7937739298fdd66c104d4c96e5edcf642ae912d/analysis/1474750923/
https://virustotal.com/pl/file/a9e291ad72af57f4488fa3c3436dd0c2d6fed86ce8baa6aac0f1eac0b4a9a2ed/analysis/1474751016/

Nowy client:

https://scr.hu/0wvuc/5o35u

https://mega.nz/#!vAhiFSiI!ffOmhWq_1aGZdxaCHZ7BZvLVe3Vl4xbfUJKJXuCJdYE
Opublikowano

Witam wiem, że przez ostatnie kilka dni byłem mało aktywny, ale wracam i mam do was pełno informacji!

 

Masz problem z clientem? Napisz wiadomośc na pw na mpcforum lub na fanpage link ; https://www.facebook.com/Cortium/

 

Nastepna rzecz, postanowiłem zrobić konkurs na najlepszy gameplay serwera link do tematu tutaj : http://forum.cortium.pl/index.php?/topic/1061-konkurs-na-najlepszy-gameplay-serwera/

 

Eventy? u nas nie zabraknie rozpiska eventów na ten tydzien !

 

27 wrzesień - Godzina 20.00 Konkurs OX 2 rundy

28 wrzesień - Godzina 18.00 Event zuo - Dolina orków CH1

29 wrzesień - Godzina 19.00 Szukanie HA 3 rundy ch1

30 wrzesień - Godzina 17.00 Konkurs OX 1 runda - Godzina 20.00 Znajdź HA i kup przedmioty za 1 yang CH1

1 październik - Godzina 20.00 Konkurs OX 3 rundy

2 październik - Godzina 19.00 Event zuo - Pustynia ch1

 

Na dniach będzie otworzona rekrutacja na tutora.

 

Na dniach pojawi się zaaktualizowany client.

 

Zapraszam na serwer jest stabilnie, dzieje się ciągle coś !

 

 

DiamondMT2.pl

Opublikowano

@up

tacy jak ty tutaj nie mają podejścia typie

wielu takich kozaków dwa miesiące temu też mówiło, że po kilku dniach padnie

a tu c**j

Opublikowano
Cześć rano odbyła się przerwa techniczna, a co w niej?

- Zwiekszenie maksymalnego poziomu z 220 na 225

- Dodanie kilka questów

- Poprawienie pytań na ox

- Poprawienie RESPÓW METKÓW!

- Dodano drop szkat. blasku (event)

- Wczoraj wieczorem dodałem kilka nowych itemków do IS.

Dodatkowo jest przecena w IS jeśli kupujesz SM to dostajesz 15% więcej SM!

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

Cześć rano odbyła się przerwa techniczna, a co w niej?
- Zwiekszenie maksymalnego poziomu z 220 na 225
- Dodanie kilka questów
- Poprawienie pytań na ox
- Poprawienie RESPÓW METKÓW!
- Dodano drop szkat. blasku (event)
- Wczoraj wieczorem dodałem kilka nowych itemków do IS.
Dodatkowo jest przecena w IS jeśli kupujesz SM to dostajesz 15% więcej SM!

 

dodacie biologa?

3703514729403791528062.png

Opublikowano

 

 

Cześć rano odbyła się przerwa techniczna, a co w niej?
- Zwiekszenie maksymalnego poziomu z 220 na 225
- Dodanie kilka questów
- Poprawienie pytań na ox
- Poprawienie RESPÓW METKÓW!
- Dodano drop szkat. blasku (event)
- Wczoraj wieczorem dodałem kilka nowych itemków do IS.
Dodatkowo jest przecena w IS jeśli kupujesz SM to dostajesz 15% więcej SM!

 

dodacie biologa?

 

Tak jak będzie update na 250 poziom.

DiamondMT2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...