Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moon MU | S6 E3 | x150 | Start 07.10.2016 o 18:00


Moon MU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy jacyś ludzie, którzy grali kilka miesięcy temu na PrestigeMu zawitają tutaj? Fajnie by było pograć ze starą ekipką :) Badsoul.

 

z tego co mi wiadomo kilka osób jest zainteresowanych serwerem więc myślę że ktoś wpadnie pograć :)

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a2) Fighting off spots away from the safe or warpów are allowed and not punishable

 

translator zapomnial przetlumaczyc xD

 

zdarza się, translator nie czyta nam w myślach, zwłaszcza polskimi wymyślonymi pół słówkami :D

 

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

Opublikowano

mam pytanko nie myśleliście by np DL tak jak było np na sez 4 jak był założycielem to, żeby mógł wziaść np o 5 ludzi wiecej do @? spowodowało może by to że nie tylko BK by zakładał @ ^^ :p co wy na to ? :) 

Opublikowano

mam pytanko nie myśleliście by np DL tak jak było np na sez 4 jak był założycielem to, żeby mógł wziaść np o 5 ludzi wiecej do @? spowodowało może by to że nie tylko BK by zakładał @ ^^ :p co wy na to ? :)

 

nie po to jest zrobione ograniczenie na ilość osób w gildi by teraz każdy zakładał DL by mieć te 5-10 osób więcej wliczając ally. Nic już w tym momencie nie zostanie zmienione, serwer jest tuż przed zamknięciem testów, zostanie jeszcze tylko wysłana poprawiona wersja clienta na stronę i wszystko będzie przygotowywane pod jutrzejszy start.

 

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

Opublikowano

a kiedy bd mozna zassac nowego klienta ?

 

/// ok ok ja tylko tak zapytalem bo pamietam ze kiedys takie urozmaicenie bylo i dla odmianny DL potrafil stac nawet na koronie a nie tylko bk :D

Opublikowano

myślę że po 10:00 można będzie swobodnie pobrać clienta :)

 

 

Z chwilą obecną zakończyły się Testy serwera, wszystko zostało ustawione i czeka na start, baza danych za chwilę zostanie wyczyszczona i przygotowana do zakładania kont oraz startu. Strona zostanie oficjalnie odpalona jutro o godzinie 10:00 także zapraszamy jutro od 10 do rejestracji kont i pobierania :)

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już jutro (07.10.2016 Piątek) o godzinie 18:00 na start serwera :)

Zapraszamy również na forum gdzie możecie być z nami w kontakcie przez ten czas :)

 

Przypominam, Jutro godzina 18:00 start serwera :)

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

Opublikowano

Jebnijcie ten start na 19, tak żeby mi się zgrało z dobranocką xDDD

Zobaczymy, co tam uknuliście...

 

Btw. Uważam, że set+zen na start, gdzie zen ma być jedną z głównych walut w grze, to troszeczkę przesada. Rign, ewentualnie 2... 

Why ? Gracze którzy uczestniczyli w testach serwa i pomagali w konfiguracji i tak mają już bardzo dużą przewagę nad resztą, ponieważ go dobrze znają (spoty, staty mobów, sklepy, wypadajki itd. ).

 

@tanzo, Hahaha, rly xDDDDDD ?

Opublikowano

Jebnijcie ten start na 19, tak żeby mi się zgrało z dobranocką xDDD

Zobaczymy, co tam uknuliście...

 

Btw. Uważam, że set+zen na start, gdzie zen ma być jedną z głównych walut w grze, to troszeczkę przesada. Rign, ewentualnie 2... 

Why ? Gracze którzy uczestniczyli w testach serwa i pomagali w konfiguracji i tak mają już bardzo dużą przewagę nad resztą, ponieważ go dobrze znają (spoty, staty mobów, sklepy, wypadajki itd. ).

 

@tanzo, Hahaha, rly xDDDDDD ?

 

Konkurs trwał bardzo długo, był sprawiedliwy, każdy miał czas by wejść na testy i w nim uczestniczyć, nie wszyscy z tego skorzystali więc niestety takie są efekty że tylko 2 osoby dostaną sety :) To czy je odbiorą to już jest w ich kwestii. set zen jest jak najbardziej zasłużoną nagrodą zwłaszcza dla tych dwóch osób które bardzo mocno pomogły przy serwerze, nie widzę żadnych powodów dla których mielibyśmy zrezygnować z wręczenia im nagród.

 

Nie wszyscy znają serwer, zasłużeni testerzy również go nie do końca znają bo pozmieniał się wtedy gry ich nie mogło niestety być (praca, dom, rodzina)

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

Opublikowano

Jakas ekipa tu zagra?

Jakis kontakt zeby grac razem ??

Też właśnie przydałby się jakiś TeamSpeak :)

Ewentualnie wyjdzie w praniu :P

Opublikowano

Zen nie będzie problemem po tygodniu, niech mają te swoje sety exc ;)

Co do godziny to bez znaczenia 17-18-19 bo i tak jest ograniczenie rr więc spokojnie dogonicie.

Opublikowano

w takim razie ile rr dziennie mozna wykonac??

 

Bramka RR, 2 pierwsze tygodnie gry 20rr, kolejne 2 tygodnie 50rr i tak dalej +30rr co drugi tydzień

 

nie bądźmy leniwi, czytajmy publikacje :)

 

Oskar, serer nie posiada team speaka, nigdy nie zdaje to egzaminu i jest zbędnym wydatkiem pieniędzy :) jeśli ktoś będzie chciał pogadać zawsze można wejść na jakiś serwer (każdy jakiś ma i każdy ma jakiś swój pokoik) i tam sobie pogawędzić :)

Moon Mu Project.

http://moonmu.eu

 

Opublikowano

Tak wystarczy przeczytac kilka postow wczesniej...

albo nie spinac dupy i darowac sobie komentarz, ktory nic nie wnosi do tematu :)

 

P.S mam nadzieje ze emg nie okaze sie totalna kupa xD

Opublikowano

pojebany ten regulamin. kazdy bedzie latac z ss na forum i plakac ze ks lub pk. 

jak udowodnic komus kto przyszedl na bossa, i go sksul ze boss byl moj i nie mial do tego prawa?  

ss? no to dodajcie program co robi ss co 3 sekundy =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...