Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TuringBot - Dzienny limit pokestopów/pokemonów - Najbardziej bezpieczny bot


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu lapie mi pokestopy a poki uciekaja? :(

 

Na 24 h możesz złapać tylko 1000 pokemonów, po przekroczeniu tej liczby dostajesz half-soft-ban gdzie przez jakiś określony czas nie możesz łapać żadnego pokemona bo każdy będzie Ci uciekać.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

49369196976651918280.png

Wpisałem login i hasło i zaznaczyłem PTC nwm czemu nie dziala

pewnie zapomniałeś o " " ;)

ptc - z małej a login i hasło w "twoje_dane"

Opublikowano
"SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": false,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": false,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10

 

Opublikowano

Mam takie Pytanko, jak sprawdzić że bot rzeczywiście działa przez proxy na innym IP? Wyświetla się gdzieś w logach nasze IP?

Ustawiłem 2 boty: 1 na USA, 2 na Japonię - przez proxy z tych krajów, ale po kilku min. zaczął łapać softbany na obu kontach (level 5 oba). no i teraz nie wiem czy w tym bocie te proxy działa.

Przykładowy konfig:

  "UseProxy": true,
  "ProxyLogin": "207.87.85.3:8080",
  "ProxyPass": null,
  "ProxyUri": null
}

 

No ok wstawiłem lipny IP a i tak się połączył, znaczy że te proxy w tym programie to jest pic na wodę - czyli kolejne konta mi polecą przez zjeb...ego bota co niby ma jakąś funkcję która wcale nie działa!!!

Opublikowano

Korzystam już kilka dni - 0 soft banów, niczego złego. Aktualnie nabija 26 poziom.

 

Polecam.

ezgif.com-resize.gif

 

Opublikowano

Ja go jeszcze używam i bez bana.

I mam pytanie, jak wyłączyc recykling? 

W configu poszukaj w linijkach z recycle.

 

Co do bota to gdyby go jeszcze ulepszać to mógłby być całkiem dobry.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Ja go jeszcze używam i bez bana.

I mam pytanie, jak wyłączyc recykling? 

W configu poszukaj w linijkach z recycle.

 

Co do bota to gdyby go jeszcze ulepszać to mógłby być całkiem dobry.

 

No przede wszystkim to działające proxy by się przydało bo to to jest jakiś fake. Jak się poda lipne IP proxy to i tak się łączy więc nie działa!

Opublikowano

 

Ja go jeszcze używam i bez bana.

I mam pytanie, jak wyłączyc recykling? 

W configu poszukaj w linijkach z recycle.

 

Co do bota to gdyby go jeszcze ulepszać to mógłby być całkiem dobry.

 

Bullshit, nadal działa;

"RecycleSettings": {
    "AutomaticInventoryManagement": false,
    "AutomaticMaxAllPokeballs": 200,
    "AutomaticMaxAllPotions": 10,
    "AutomaticMaxAllRevives": 20,
    "AutomaticMaxAllBerries": 50,
    "TotalAmountOfPokeballsToKeep": 40,
    "TotalAmountOfGreatballsToKeep": 80,
    "TotalAmountOfUltraballsToKeep": 120,
    "TotalAmountOfMasterballsToKeep": 100,
    "TotalAmountOfPotionsToKeep": 3,
    "TotalAmountOfSuperPotionsToKeep": 5,
    "TotalAmountOfHyperPotionsToKeep": 10,
    "TotalAmountOfMaxPotionsToKeep": 30,
    "TotalAmountOfRevivesToKeep": 20,
    "TotalAmountOfMaxRevivesToKeep": 40,
    "TotalAmountOfRazzToKeep": 50,
    "RecycleInventoryAtUsagePercentage": 0.85
 
Pytam, bo kurcze miałem z około 200 pokeballów przed używaniem tego cheata, teraz mam 60 przez to i nadal liczba maleje:/
Opublikowano

 

 

Ja go jeszcze używam i bez bana.

I mam pytanie, jak wyłączyc recykling? 

W configu poszukaj w linijkach z recycle.

 

Co do bota to gdyby go jeszcze ulepszać to mógłby być całkiem dobry.

 

Bullshit, nadal działa;

"RecycleSettings": {
    "AutomaticInventoryManagement": false,
    "AutomaticMaxAllPokeballs": 200,
    "AutomaticMaxAllPotions": 10,
    "AutomaticMaxAllRevives": 20,
    "AutomaticMaxAllBerries": 50,
    "TotalAmountOfPokeballsToKeep": 40,
    "TotalAmountOfGreatballsToKeep": 80,
    "TotalAmountOfUltraballsToKeep": 120,
    "TotalAmountOfMasterballsToKeep": 100,
    "TotalAmountOfPotionsToKeep": 3,
    "TotalAmountOfSuperPotionsToKeep": 5,
    "TotalAmountOfHyperPotionsToKeep": 10,
    "TotalAmountOfMaxPotionsToKeep": 30,
    "TotalAmountOfRevivesToKeep": 20,
    "TotalAmountOfMaxRevivesToKeep": 40,
    "TotalAmountOfRazzToKeep": 50,
    "RecycleInventoryAtUsagePercentage": 0.85
 
Pytam, bo kurcze miałem z około 200 pokeballów przed używaniem tego cheata, teraz mam 60 przez to i nadal liczba maleje:/

 

To ustaw wszędzie wartość 1000 i nie będzie wywalał. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...