Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TuringBot - Dzienny limit pokestopów/pokemonów - Najbardziej bezpieczny bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zależy od was czy konfigurować urządzenie czy nie, bezpieczniej jest tak.

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To zależy od was czy konfigurować urządzenie czy nie, bezpieczniej jest tak.

Chodzi ci o to?

 

Kod

{

  "DeviceSettings": {

    "DeviceId": "a280819a30367XXX",

    "AndroidBoardName": "unknown",

    "AndroidBootLoader": "unknown",

    "DeviceBrand": "motorola",

    "DeviceModel": "Xoom",

    "DeviceModelIdentifier": "Motorola Xoom_94c1f6",

    "DeviceModelBoot": "unknown",

    "HardwareManufacturer": "motorola",

    "HardWareModel": "Xoom",

    "FirmwareBrand": "unknown",

    "FirmwareTags": "test-keys",

    "FirmwareType": "eng",

    "FirmwareFingerprint": "motorola/motorola_unknown/4badb3/:user/e2cd5"

  },

 

Coś tu jeszcze wpisać czy tak wystarczy? Przydałby się jakiś generator.

Opublikowano

W logach wszystko widać a jak wiadomo ostatnio bany się sypią.

Przy odwołaniu nie mamy szans, używając pokesnipe`a

 

 

Opublikowano

 

@2up

 

Pokaż ss'a z tego co Ci wyskakuje.

 

@up

 

15k/h w jakimś dużym parku w Polsce i będziesz miał sporo expa :D

Myślisz ze 25 k expa/h przy 15 km/h to okej?

 

 @Ventis10 25k/h to dużo jak na 15km/h, w jakim miejscu działasz?

 

 

Opublikowano

Wydaje mi sie ze tak login i haslo dalem w cudzyslowiu zmienilem lokalizacje na centrum warszawy i snipe wylaczylem reszta zostawiona jak bylo

Opublikowano

Wydaje mi sie ze tak login i haslo dalem w cudzyslowiu zmienilem lokalizacje na centrum warszawy i snipe wylaczylem reszta zostawiona jak bylo

 

Daj ss'a

 

Żeby nie mieć błędu z hasłem i loginem musisz dać je w "" 

Konto Ptc czy google?

 

@Edit

 

Polecam wam użyć innego bota, ten jest bardziej skomplikowany

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Pytam się po raz ostatni 

 

 

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

Ponawiam.

 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Pytam się po raz ostatni 

 

 

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

Ponawiam.

 

 

Ten login i hasło to chyba dane do twojego prywatnego proxy jeśli takie posiadasz, natomiast uri to ADRES* proxy.

 

DeviceSettings czyli dane telefonu, mogą zostać bo właściwie nic nie dają.

 

 

 

@Edit

 

Bot wygląda tak jakby był TYLKO na prywatne proxy.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

 

Pytam się po raz ostatni 

 

 

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

Ponawiam.

 

 

Ten login i hasło to chyba dane do twojego prywatnego proxy jeśli takie posiadasz, natomiast uri to ADRES* proxy.

 

DeviceSettings czyli dane telefonu, mogą zostać bo właściwie nic nie dają.

 

 

 

@Edit

 

Bot wygląda tak jakby był TYLKO na prywatne proxy.

 

Bo chcę expić w Central Parku i nie ogarnąłem tego z proxy.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

 

 

Pytam się po raz ostatni 

 

 

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

Ponawiam.

 

 

Ten login i hasło to chyba dane do twojego prywatnego proxy jeśli takie posiadasz, natomiast uri to ADRES* proxy.

 

DeviceSettings czyli dane telefonu, mogą zostać bo właściwie nic nie dają.

 

 

 

@Edit

 

Bot wygląda tak jakby był TYLKO na prywatne proxy.

 

Bo chcę expić w Central Parku i nie ogarnąłem tego z proxy.

 

Tu jest fajna stronka z darmowymi serwerami proxy:

http://www.idcloak.com/proxylist/free-proxy-servers-list.html

Według mnie login i hasło zostawiasz hyba ze masz płatne proxy na swój login i hasło.

Co do foramtu w pozycji url to pokombinuj.

np.:

"ProxyUri": "207.87.85.3:8080"   - nie wiem czy w konfigu nie ma błędu bo powinno być raczej "ProxyUrl"

Proxy akurat na USA

Daj znać czy poszło, jak nie to poszukaj innego adresu, bo generalnie te na USA to akurat słabą prędkość mają.

Opublikowano

A skad mam wziac google refresh token bo moze to jest tego wina

Opublikowano

A skad mam wziac google refresh token bo moze to jest tego wina

Jak korzystasz z konta google to wyłącz weryfikację dwuetapową - to po pierwsze.

Refresh token olewasz.

 

 

a co tutaj chodzi? 

http://screenshot.sh/m3GkK0g5kxbQy

Masz snipera włączonego - za to można perma wyłapać (zbiera poki z lokacji np. USA, Japonia itp.).

Opublikowano

Nie mam na tym koncie weryfikacji dwuetapowej wiec nie wiem dlaczego mi to nie dziala....

Opublikowano

Nie mam na tym koncie weryfikacji dwuetapowej wiec nie wiem dlaczego mi to nie dziala....

No jak nie widzę jak masz skonfigurowane to nie wiem co ci więcej napisać. Zapodaj konfig tylko zaiksuj "xxxx" swoje dane.

np.:

{

  "AuthType": "google",

  "GoogleRefreshToken": "",

  "GoogleUsername": "twój.email",

  "GooglePassword": "twoje.hasło",

  "PtcUsername": null,

  "PtcPassword": null,

  "UseProxy": false,

  "ProxyLogin": null,

  "ProxyPass": null,

  "ProxyUri": null

}

Ważne by były w " " .

Opublikowano

 

a co tutaj chodzi? 

http://screenshot.sh/m3GkK0g5kxbQy

Masz snipera włączonego - za to można perma wyłapać (zbiera poki z lokacji np. USA, Japonia itp.).

 

Ustawiłem : UseSnipeLocationServer:  true  

I już mi tego nie pokazuje

 

No to ciekawe bo jak się nie chce z tego korzystać to powinno być false (ja mam na false wszystko co ze sniperem).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...