Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokesniper - Zbieraj pokemony w kilka sekund!


adrian123451251

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

MI PO wpisaniu lokalizacji nie dziala :/

Spróbuj w lokalizacji zamiast "." dać ","

 

https://scr.hu/4Ay9d1 cos takiego mam

plus nie moge ctril + v bo daje mi ^v w konslo

 

Złe koordy lub pokemon.

 

Co do wklejania to kliknij PPM na ramkę okna -> Edytuj -> Wklej

Opublikowano

 

 

MI PO wpisaniu lokalizacji nie dziala :/

 

Spróbuj w lokalizacji zamiast "." dać ","

 

https://scr.hu/4Ay9d1 cos takiego mam

plus nie moge ctril + v bo daje mi ^v w konslo

 

Tego pokemona po prostu tam nie ma, spróbuj z innym. 

Wejdź w właściwości cmd i tam aktywuj skróty klawiszowe.

Opublikowano

Dziwnie, wyskoczyła mi informacja o softbanie i dupa. Zmieniam kordy w pliku user i cały czas żadnego pokemona nie znajduje, nic ani Rattata ani Pidgey. Null : /

Odczekaj od 3 do 24 godzin i spróbuj ponownie.

736181470940422997756.png

Opublikowano

Ma ktoś jakieś inne zaproszenie? Wysłałem na czacie przypadkiem jakąś literke lub znak i mnie wydupiło i już wejść nie mogę od wczoraj.. Lub ewentualnie jakiś inny czat gdzie ludzie pokazują kordy na poki. 

 

Zanim ktoś mi napisze to ; tak, znam pokesnipers.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

dostaje cały czas bana a ostatnim razem nie miałem tak. Po prostu wpisywałem sobie kordy i mi normalnie łapało. Próbowałem nawet unbana w tych samych kordach na bocie ale to samo.

Opublikowano

Co wy z tymi banami? Ja w user.xml ustawiłem moje koordynaty, wpiuje pokemona, Lat i Lng i wszystko picuś glancuś działa bez banika

Opublikowano

 

Ok! Wszystko super działa. AutoSniper jak i ręcznie :D

Jak włączyć autosniper ?

 

Masz w środku program o nazwie autosniper.bat

 

 

Nowa wersja pokesniper v2 1.8

- Naprawiono problemy z API rate

- Naprawiono auto łapanie Mr.Mime oraz Farfetch'd 

- Dodano opcje  <ShowUsernameInTitle> oraz <CatchEverything> w autosniper

 

Download:

 

https://mega.nz/#!PJti3BKL!l9Jjr1kV2KjzJo10JZn6ZA1PxqMu0yA80N_ocyZ8PdUMPMG1997

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/en/file/7ee7dadd961e51e69246d326ab3bb7f1d989d648eea23043bec932c63c31c133/analysis/1470066124/

 

Opublikowano

To możliwe, że wpisywalem te koordy, z 20 razy, i ani razu mi żadnego nie złapało? 

Opublikowano

To możliwe, że wpisywalem te koordy, z 20 razy, i ani razu mi żadnego nie złapało? 

 

Może softban?

Albo źle wpisujesz...

 

https://scr.hu/YOn32W nie dziA;a mi ctrl +v i c i tak samo z myszka

 

Mi też. musisz przepisywać ręcznie. Zresztą wszystkim nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...