Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokesniper - Zbieraj pokemony w kilka sekund!


adrian123451251

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

https://discord.gg/9dE9N

 

Zaproszenie odświeżone

 

 

Nie wiem czemu ale zacząłem mieć bany. Czemu tak?

Nie zmieniałeś lokalizacji czy coś w ten deseń? Jak Ci wyskoczy o softbanie spróbuj łapać tego pokemona drugi raz, jeżeli nie to sprawdź czy masz bana na emulatorze, odbanuj się, i skopiuj koordy w tym samym miejscu co się odbanowałeś.

 

@Edit

Do głównego postu dodana dokładna logika działania programu.

Opublikowano

https://discord.gg/9dE9N

 

Zaproszenie odświeżone

 

 

Nie wiem czemu ale zacząłem mieć bany. Czemu tak?

Nie zmieniałeś lokalizacji czy coś w ten deseń? Jak Ci wyskoczy o softbanie spróbuj łapać tego pokemona drugi raz, jeżeli nie to sprawdź czy masz bana na emulatorze, odbanuj się, i skopiuj koordy w tym samym miejscu co się odbanowałeś.

Zaproszenie 7 min trwa a juz przedawnione :O

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

 

https://discord.gg/9dE9N

 

Zaproszenie odświeżone

 

 

Nie wiem czemu ale zacząłem mieć bany. Czemu tak?

Nie zmieniałeś lokalizacji czy coś w ten deseń? Jak Ci wyskoczy o softbanie spróbuj łapać tego pokemona drugi raz, jeżeli nie to sprawdź czy masz bana na emulatorze, odbanuj się, i skopiuj koordy w tym samym miejscu co się odbanowałeś.

Zaproszenie 7 min trwa a juz przedawnione :O

 

Nie wiem czy nie jest to spowodowane przypadkiem tym, że serwer cały czas im wywala

Spróbuj wejść przez ten link

https://discordapp.com/channels/207015051612258304/207022913486979072

 

Dodam go do głównego postu.

Opublikowano

Dziwnie, wyskoczyła mi informacja o softbanie i dupa. Zmieniam kordy w pliku user i cały czas żadnego pokemona nie znajduje, nic ani Rattata ani Pidgey. Null : /

04f4092d9a3d845a.jpg

Opublikowano

Dziwnie, wyskoczyła mi informacja o softbanie i dupa. Zmieniam kordy w pliku user i cały czas żadnego pokemona nie znajduje, nic ani Rattata ani Pidgey. Null : /

Ten bot nie znajduje sam pokemonów jeżeli o to Ci chodzi. Jakie ty kordy zmienieasz w pliku user ?

Opublikowano

 

Dziwnie, wyskoczyła mi informacja o softbanie i dupa. Zmieniam kordy w pliku user i cały czas żadnego pokemona nie znajduje, nic ani Rattata ani Pidgey. Null : /

Ten bot nie znajduje sam pokemonów jeżeli o to Ci chodzi. Jakie ty kordy zmienieasz w pliku user ?

 

Czyli musze dokładnie podać lokalizacje pokemona? Startowe ustawiam np. New York i szukam w Central Parku. Chyba ze coś źle robię? O_o

04f4092d9a3d845a.jpg

Opublikowano

 

 

Dziwnie, wyskoczyła mi informacja o softbanie i dupa. Zmieniam kordy w pliku user i cały czas żadnego pokemona nie znajduje, nic ani Rattata ani Pidgey. Null : /

Ten bot nie znajduje sam pokemonów jeżeli o to Ci chodzi. Jakie ty kordy zmienieasz w pliku user ?

 

Czyli musze dokładnie podać lokalizacje pokemona? Startowe ustawiam np. New York i szukam w Central Parku. Chyba ze coś źle robię? O_o

 

Startowe ustawiasz w pliku users.xml zaś kordy pokemona wklejasz do konsoli cmd jak pokesnipe jest uruchomiony.

Opublikowano

No dobrze, to wiem. Problem polega na tym że teraz po softbanie nie mogę ani jednego pokemona znaleźć ani złapać. Już tak będzie czy co?

04f4092d9a3d845a.jpg

Opublikowano

No dobrze, to wiem. Problem polega na tym że teraz po softbanie nie mogę ani jednego pokemona znaleźć ani złapać. Już tak będzie czy co?

Ale w czym nie możesz znaleźć żadnego pokemona? Wyślij screena co Ci się dzieje.

Opublikowano

https://zapodaj.net/f3ca36ad6efba.png.html

Przepraszam za linka ale niestety śpieszę się :P I tak albo nie znajduję jakiegokolwiek Pokemona albo taka akcja się dzieje :O

Wejdź na jakiś emulator albo uruchom jakiegoś bota ponieważ masz softbana i musisz go jakoś zdjąć...

 

 

Macie jakies zaproszenie bo niestety mi nie działa :/

Nie mam jak wejść na pokój ponieważ jest przeciążony i nie mam przez to jak zdobyć zaproszenie
 

 

Opublikowano

a i mam jeszcze pytanie 

 

PokeSniper2 - PokemonGo Pokemon Sniper
Original made by Neer. Version 2 made by maclone.
Visit http://www.ownedcore.com/ for more.
---------------------------------------------------
Read settings from user.xml?
If [N] PokeSniper2 will ask for information.
---------------------------------------------------
[Y] Yes - [N] No
---------------------------------------------------
y
Could not load settings. user.xml either missing or malformed.
---------------------------------------------------
Login with:
---------------------------------------------------
[1] Google - [2] PTC
---------------------------------------------------
 
Co mam zrobić w takim przypadku ?
Opublikowano

 

a i mam jeszcze pytanie 

 

PokeSniper2 - PokemonGo Pokemon Sniper
Original made by Neer. Version 2 made by maclone.
---------------------------------------------------
Read settings from user.xml?
If [N] PokeSniper2 will ask for information.
---------------------------------------------------
[Y] Yes - [N] No
---------------------------------------------------
y
Could not load settings. user.xml either missing or malformed.
---------------------------------------------------
Login with:
---------------------------------------------------
[1] Google - [2] PTC
---------------------------------------------------
 
Co mam zrobić w takim przypadku ?

 

Po prostu klikasz np. 2 w zależności od tego gdzie masz konto, i potem z pliku user kopiujesz po kolei kordy, i wklejasz do cmd. Tzn, wtedy Ci się ju numalnie uruchomi. :P

To tutaj jest Czarizard?

Opublikowano

 

Faktycznie działa :D No ale tak co włączenie będę musiał robić ?

Nie. W 1 kroku klikasz Y i potem Ci to automatycznie uzupełnia

 

Właśnie jest problem że po zresetowaniu musze znowu uzupełniać wszystko :/ a wczoraj działało prawidłowo.

Opublikowano

 

 

Faktycznie działa :D No ale tak co włączenie będę musiał robić ?

Nie. W 1 kroku klikasz Y i potem Ci to automatycznie uzupełnia

 

Właśnie jest problem że po zresetowaniu musze znowu uzupełniać wszystko :/ a wczoraj działało prawidłowo.

 

Poczekaj na nową wersje czy coś, ale skoro działa, to chyba nie jest tak źle, co? :D

To tutaj jest Czarizard?

Opublikowano

 

 

Faktycznie działa :D No ale tak co włączenie będę musiał robić ?

Nie. W 1 kroku klikasz Y i potem Ci to automatycznie uzupełnia

 

Właśnie jest problem że po zresetowaniu musze znowu uzupełniać wszystko :/ a wczoraj działało prawidłowo.

 

A masz w folderze plik users.xml ?

Opublikowano

Taki błąd, jakby poka nie było.

Co zrobić ?

Używam pokesnipers, bo na discords trzeba się rejestrować

 

 

 

 

Edit, nwm czemu ale już działa :D

Dzięki +

post-532783-74863_thumb.png

Opublikowano

 

 

 

Faktycznie działa :D No ale tak co włączenie będę musiał robić ?

Nie. W 1 kroku klikasz Y i potem Ci to automatycznie uzupełnia

 

Właśnie jest problem że po zresetowaniu musze znowu uzupełniać wszystko :/ a wczoraj działało prawidłowo.

 

A masz w folderze plik users.xml ?

 

mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...