Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokesniper - Zbieraj pokemony w kilka sekund!


adrian123451251

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokesnipe v2 pozwala nam polować na pokemony w kilka sekund

 

Download:

https://mega.nz/#!XY0VmIIJ!vOLmpAXARrAYDzCmcJBEyM6Lf0ljEAb71wNL-0L9ozM

 

Skan:

https://www.virustotal.com/en/file/2597c556a7cc047e6529fb01adea6c9d1545ddd2f0be7d54d29a89cafe3a6e87/analysis/

 

Jest to oficjalny plik wzięty od twórców z discorda, zaproszenie:

https://discord.gg/RSucAJQ   (Jak już raz dołączycie za pomocą tego oto zaproszenia, zapiszcie sobie strone z tym koordami w zakładkach, uniknie to raczej problemu przedawnionych zaproszeń)

Spróbujcie także wchodzić przez ten link:

https://discordapp.com/channels/207015051612258304/207022913486979072

 

 

Po pobraniu pokesnipe i wypakowaniu przechodzimy do konfiguracji

1. Edytujemy plik user.xml

Domyślnie wygląda tak

4298483ec0.png

Opcje do edytowania:

Authtype: Wybieramy czy chcemy logować się przez Google czy przez Ptc (Zmieniając pamiętaj o pierwszej dużej literze)

  DefaultLatitude:, - Szerokość geo,
  DefaultLongitude: - Długość geo,

PtcPassword: Zmieniamy to hasło jeżeli logujemy się przez ptc (Jeżeli nie, zostawiamy jak jest)

PtcUsername: Zmieniamy ten login jeżeli logujemy się przez ptc (Jeżeli nie, zostawiamy jak jest)

GoogleUsername: Zmieniamy na swój email jeżeli logujemy się przez google (Jeżeli nie, zostawiamy jak jest)

GooglePassword: Zmieniamy hasło jeżeli logujemy się przez google (Jeżeli nie, zostawiamy jak jest)

To tyle z edycji user.xml

 

Przechodzimy do uruchomienia Pokesnipe, w tym celu uruchamiamy plik PokeSniper2.exe

Powinno wyskoczyć nam takie okno:

06624dd155.png

Klikamy klawisz Y

Następnie wyskakuje nam takie okno:

1b4820d5bc.png

Pokazuje nam tu wszystkie ważne dane, jeżeli wszystko się zgadza klikamy enter.

Jeżeli wszystko będzie poprawnie wyskoczy nam takie okno:

0ccaabc790.png

Oznacza to, że wszystko zaczyna działać poprawnie.

 

 

Przejdźmy do zbierania pokemonów

W tym celu najlepiej udać się na stronę Discord z koordami pokemonów [TUTAJ] i rozglądaniem się za interesującymi pokemonami.

Przykładowo dajmy Snorlaxa

Podczas szukania pokemonów trzeba podać poprawną nazwę pokemona inaczej nam nie przejdzie

874685d545.png

 

Po kliknięciu [ENTER] powinno nas poprosić o koordy

abecc3c0f3.png

Prawidłowy sposób umieszczania koordów to:

6c03d9f545.png

Wciskamy [ENTER] i zaczyna nam szukać pokemona

Tak wygląda poprawne złapanie pokemona

8632032952.png

Klikamy [ENTER] i szukamy dalej.

 

By łapać pokemony w wersji v1.7 uruchamiacie program autosniper. +dla @Cvzx za info  ;)

 

Dokładna logika działania pokesniper:

Program logując się w startowej lokalizacji czeka na koordy, po wklejeniu tychże koordów do bota teleportuje się on na podaną lokalizację, następnie bierze pokemona tylko nie zaczyna akcji, lecz z powrotem teleportuje się do startowej lokalizacji, i łapie pokemona. Jest to tak zwane anty-soft ban tylko za pomocą tego programu proces ten trwa zaledwie 10 sekund. 

 

To wszystko z wyjaśniania działania Pokesniper v2

Bot nie należy do mnie, jedynie zrobiłem poradnik jak z niego korzystać.

 

 

UPDATE 30.07.2016

 

Dodano logikę działania pokesniper

Update pokesniper v2 1.7:

- Pokesniper automatycznie wyszukuje i łapie pokemony z pokesnipers.com

- Możliwość konfiguracji jakie pokemony ma łapać

- Możliwość konfiguracji od ilu CP i IV ma łapać.

Konfiguracja początkowa pozostaje niezmienna tylko doszło dodatkowych kilka linijek u dołu.

13e46e2619.png

Screen z pliku users.xml

 

UPDATE 01-08-2016

 

Nowa wersja pokesniper v2 1.8

- Naprawiono problemy z API rate

- Naprawiono auto łapanie Mr.Mime oraz Farfetch'd 

- Dodano opcje  <ShowUsernameInTitle> oraz <CatchEverything> w autosniper

 

Download:

 

https://mega.nz/#!PJti3BKL!l9Jjr1kV2KjzJo10JZn6ZA1PxqMu0yA80N_ocyZ8PdUMPMG1997

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/en/file/7ee7dadd961e51e69246d326ab3bb7f1d989d648eea23043bec932c63c31c133/analysis/1470066124/

 

UPDATE 07-08-2016

 

 

https://mega.nz/#!XY0VmIIJ!vOLmpAXARrAYDzCmcJBEyM6Lf0ljEAb71wNL-0L9ozM

 

https://www.virustotal.com/en/file/2597c556a7cc047e6529fb01adea6c9d1545ddd2f0be7d54d29a89cafe3a6e87/analysis/

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I za każdym razem trzeba wpisywać te długie koordy ?

Tak, na tym discordzie ludzie zazwyczaj dają kordy i piszą jaki tam jest pokemon. Crtl + c / crtl + v i done.

 

 

@adrian123451251

 

Wrzuć skan bo się przyczepią

Opublikowano

Dostałem informację że mam softbana bo przeszedłem z innego miejsca? Ten bot zdejmuje softbany czy jest jakiś inny sposób na błyskawiczne zdjęcie softa przed teleportem na danego poka?

Opublikowano

I za każdym razem trzeba wpisywać te długie koordy ?

Jak napisał kolega 3up po prostu kopiujesz, jak masz np. linki na pokevision to także po prostu kopiujesz tą końcówkę z koordami.

 

@edit 

@up działa normalnie, inaczej nie miałoby to sensu

 

 

Dostałem informację że mam softbana bo przeszedłem z innego miejsca? Ten bot zdejmuje softbany czy jest jakiś inny sposób na błyskawiczne zdjęcie softa przed teleportem na danego poka?

Niestety nie posiada opcji zdjęcia bana, dlatego ważne jest by sprawdzać koordy jakie się poda. 

Dostałem informację że mam softbana bo przeszedłem z innego miejsca? Ten bot zdejmuje softbany czy jest jakiś inny sposób na błyskawiczne zdjęcie softa przed teleportem na danego poka?

Niestety nie posiada opcji zdjęcia bana, dlatego ważne jest by sprawdzać koordy jakie się poda. 

Opublikowano

Dostałem informację że mam softbana bo przeszedłem z innego miejsca? Ten bot zdejmuje softbany czy jest jakiś inny sposób na błyskawiczne zdjęcie softa przed teleportem na danego poka?

Nie wiem jak ten bot działa ale nie dostaje się softbana za niego.

 

Ctrl v nie da się ;)

Da

Opublikowano

 

Spróbuj prawym przyciskiem myszy i wklej

 

 

Wielkie dzięki, pieprze sie z tym od jakiegos czasu i nie moge ogarnac ale ta wersja dziala :P plusik

Możliwe że nie działało Ci z powodu banów na bot i snipery jakie firma niantic w nocy ustawiła.

 

Prawym też nic

Opublikowano

 

 

Spróbuj prawym przyciskiem myszy i wklej

 

 

Wielkie dzięki, pieprze sie z tym od jakiegos czasu i nie moge ogarnac ale ta wersja dziala :P plusik

Możliwe że nie działało Ci z powodu banów na bot i snipery jakie firma niantic w nocy ustawiła.

 

Prawym też nic

 

Ostatecznie spróbuj prawym na górny pasek -> edytuj -> wklej

 

 

Jak widać dostaje się softbana:

http://screenshot.sh/odDS7OaT4xDYX

Jest to nieprawidłowe ustawienie koordów bazowych, miejsca w którym przebywało się ostatnio przy innym, włączonym bocie czy też emulatorze.

Opublikowano

eeeeeeee, o co chodzi z tym  discordem co to za czat tutaj jest xD

Jest to taki komunikator gamingowy, lecz obecnie wykorzystywany jest także do kontaktu chatowego z graczami, na nim własnie bardzo dużo ludzi wkleja coordy do pokemonów.

Opublikowano

z skad mam miec link do zaproszenia ?

 

Link do Discord`a jest nie poprawny, bo przerzuca mnie na główną stronę i nic się nie dzieje

 

A gdzie jest to zaproszenie :v ?

 

Zauważyłem właśnie że zaproszenie wygasło, już poszukuje nowego i wrzucam do postu głównego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...