Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokesniper - Zbieraj pokemony w kilka sekund!


adrian123451251

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

To możliwe, że wpisywalem te koordy, z 20 razy, i ani razu mi żadnego nie złapało? 

 

Może softban?

Albo źle wpisujesz...

 

https://scr.hu/YOn32W nie dziA;a mi ctrl +v i c i tak samo z myszka

 

Mi też. musisz przepisywać ręcznie. Zresztą wszystkim nie działa.

 

juz wiem ^^ musisz najechac na : https://scr.hu/XOny6d

klikasz prawym klawiszem edit i paste ;3 i maszz wklejone ^^

ma ktos jakis pokoj gdzie podaja kordy

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://imgur.com/a/juSUc ciągle mam takie coś, jeszcze nie zlapało mi żadnego pokemona, wie ktoś ock?

Masz softbana dlatego Ci nie łapie

https://scr.hu/YOn32W nie dziA;a mi ctrl +v i c i tak samo z myszka

Wejdź w ustawienia cmd i aktywuj skróty klawiszowe

 

Nie wrzucam nowego update gdyż jest on nieprzydatny z powodów, że strony z generatorami kodów do łapania pokemonów jeszcze nie istnieją. 

Opublikowano

 

http://imgur.com/a/juSUc ciągle mam takie coś, jeszcze nie zlapało mi żadnego pokemona, wie ktoś ock?

Masz softbana dlatego Ci nie łapie

https://scr.hu/YOn32W nie dziA;a mi ctrl +v i c i tak samo z myszka

Wejdź w ustawienia cmd i aktywuj skróty klawiszowe

 

Nie wrzucam nowego update gdyż jest on nieprzydatny z powodów, że strony z generatorami kodów do łapania pokemonów jeszcze nie istnieją. 

 

nie mam softa, bo zdejmuję necrobotem. W necrobocie softa nie mam, wszystko dziala jak nalezy.

Opublikowano

Jednak dostaje softa jak szukam pokemona, robie ub na necro ale i tak nadal dostaje softa, jakiego bym nie złapał pokemona xD

Opublikowano

Nie zmienialem w kordach, tylko login i hasło w tym pliku, tylko próbowałem swoje kordy, tez soft leci od razu xD Takze nie wiem w czym problem :/

Opublikowano

DO WSZYSTKICH KTÓRYM CIĄGLE WSZYSTKO UCIEKA > DOSTAJECIE SOFTBANA ZA TELEPORT. DLACZEGO?

 

W users.xml NIE USTAWIACIE KORDÓW WYSTĘPOWANIE POKEMONÓW, TYLKO AKTUALNE, W KTÓRYCH SIĘ ZNAJDUJECIE!!!!

 

Kordy występowania poków wpisujecie dopiero w pokesniperze, bądź nie wpisujecie wcale jeżeli używacie autosnipera!!

Opublikowano

DO WSZYSTKICH KTÓRYM CIĄGLE WSZYSTKO UCIEKA > DOSTAJECIE SOFTBANA ZA TELEPORT. DLACZEGO?

 

W users.xml NIE USTAWIACIE KORDÓW WYSTĘPOWANIE POKEMONÓW, TYLKO AKTUALNE, W KTÓRYCH SIĘ ZNAJDUJECIE!!!!

 

Kordy występowania poków wpisujecie dopiero w pokesniperze, bądź nie wpisujecie wcale jeżeli używacie autosnipera!!

W users.xml nie ustawiam kordów pokemonów, mam te standardowe, ktore byly w pliku ;D A autosniper nie chodzi, tak jak kolega powyzej skrina wysłał :D

Opublikowano

 

DO WSZYSTKICH KTÓRYM CIĄGLE WSZYSTKO UCIEKA > DOSTAJECIE SOFTBANA ZA TELEPORT. DLACZEGO?

 

W users.xml NIE USTAWIACIE KORDÓW WYSTĘPOWANIE POKEMONÓW, TYLKO AKTUALNE, W KTÓRYCH SIĘ ZNAJDUJECIE!!!!

 

Kordy występowania poków wpisujecie dopiero w pokesniperze, bądź nie wpisujecie wcale jeżeli używacie autosnipera!!

W users.xml nie ustawiam kordów pokemonów, mam te standardowe, ktore byly w pliku ;D A autosniper nie chodzi, tak jak kolega powyzej skrina wysłał :D

 

Czytanie ze zrozumieniem, proszę... Nie mogą być te które były w pliku, ustaw te w których się aktualnie znajdujesz. Inaczej ciągle będzie soft ban.

Fakt, auto na tą chwilę nie działa.

Opublikowano

mam ustawione kordy swoje miejsca zamieszkania w user.xml ale dalej dostaje soft bany ;/ jakas rada?

Używasz innego bota? Jeżeli tak, to wklej do users.xml kordy te, które masz ustawione w tym innym bocie. Cały myk w tym, że w PokeSniper musisz mieć ustawione kordy w których AKTUALNIE się znajduje Twoja postać. Jeżeli zalogujesz się na telefonie, musisz ustawić te kordy w których się znajdujesz na telefonie, jeżeli przez bota to te w których znajduje się postać, która kieruje bot. Wydaje mi się że wystarczająco zrozumiałe. Nie ma mowy wtedy o softbanie, ponieważ PokeSniper teleportuje Cię dosłownie na ułamek sekundy w kordy wystepowania pokemona, "klika" go, po czym natychmiastowo wraca do miejsca, w którym się znajdowaliśmy.

Opublikowano

Może to głupie pytanie, ale odbanowałeś się? To że nie złapaliście pokemona, nie znaczy że to softban. Poproszę screena z konsoli, będzie łatwiej pokonać problem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...