Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć wszystkim, miałbym pytanie dotyczące bota. Chcę go odpalić na Windows xp lecz wyskakuje mi taki komunikat: http://imgur.com/a/P3d04

Na windows 10 lata aż miło lecz zależy mi bardzo by ruszyło to na tym Xp. Z góry dziękuję za pomoc.  ;)

Opublikowano

Jeszcze mam Pytanie macie jakaś sprawdzoną lokalizacje ? i jak ją ustawić ?

Co trzeci post o tym samym, jest tutaj na forum jakiś mod żeby zrobić czystke z tymi postami? Znalezienie coordow central parku to 15 sekund, w dodatku na każdej stronie tutaj są podawane.

Opublikowano

Hejka mam pytanko jak dodac kilka lokacji aby sie teleportował? cos takiego??

 

  <LocationsToVisit>
    <Location>
      <Latitude>40.778380397747789</Latitude>
      <Longitude>-73.96920919418335</Longitude>
    </Location>
    <Location>
      <Latitude>53.5510850</Latitude>
      <Longitude>9.9936820</Longitude>
    </Location>
    <Location>
      <Latitude>-33.86128865896228</Latitude>
      <Longitude>151.21697366237638</Longitude>
    </Location>

Opublikowano

Ciagle wyskakuje mi: Fatal error, attempting to restart. I tak w kółko... jakieś rady?

 

 

Na innym koncie ni mam problemow. tylko na moim glownym... dziwne

Rozwiazal ktos ten problem? Byłbym bardzi wdzięczny. Na żadnym forum nic nie ma...

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

Ja lece na V2 z configiem z Najlepszej Odpowiedzi i 150k lekko

Myślisz że nie wyjdzie patch, w którym bedzie algortym wykrywania 20 lvl w jeden dzien przy predkosci swiatla ? :D

17.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...