Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

A ja mam pytanie czy znacie jakiegoś bota który jest trudny do wykrycia? Wolałbym nie dostać perma xD

Wydaje mi się że NecroBot i v1 - tylko pod względem expienia to v2 przebija oba.

Necro właśnie wypuścił nowa wersję.

 

Testuje właśnie necroBot i wydaje mi się że najlepsza opcja. v2 expi jak na dopalaczu ale niestety się szybko wykrzacza tak więc lepiej troche słabiej ale stabilnie

 

Na tej najnowszej wersji (v0.4)? Bo ja jeszcze jej nie sprawdzałem.

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Update byl nie cale 30 min temu


powie ktoś wkońcu czemu nie chce transferować pokemonów :( ? mam wszystko ustawione i nie działa ?

Używasz windy 8/10 ?

Opublikowano

no fakt na tym haxtonie to co jakis czas jest blad z tym pelnym plecakiem i bot nie moze go oproznic i wtedy trzeba zrestartowac... wiec na kilka godzin sie nie oplaca.

Opublikowano

używam wind 8 


Update byl nie cale 30 min temu


powie ktoś wkońcu czemu nie chce transferować pokemonów :( ? mam wszystko ustawione i nie działa ?

Używasz windy 8/10 ?

 

Update byl nie cale 30 min temu


powie ktoś wkońcu czemu nie chce transferować pokemonów :( ? mam wszystko ustawione i nie działa ?

Używasz windy 8/10 ?

używam win 8

Opublikowano

 

Zmień na 7 i będzie działać ^^

taa jak mam zmienić :D

 

To spróbuj wyłączyć lokalizację w systemie (od 8 w zwyższ domyślnie jest włączona).

Włącz panel sterowania, w polu wyszukiwania wpisz lokalizacja, wyszukaj i włącz platformę lokalizacji.

Opublikowano

 

 

Zmień na 7 i będzie działać ^^

taa jak mam zmienić :D

 

To spróbuj wyłączyć lokalizację w systemie (od 8 w zwyższ domyślnie jest włączona).

Włącz panel sterowania, w polu wyszukiwania wpisz lokalizacja, wyszukaj i włącz platformę lokalizacji.

 

ale co to da skoro łapie nam poki z 10cp a chcemy powyżej np 800

Opublikowano

 

 

Zmień na 7 i będzie działać ^^

taa jak mam zmienić :D

 

To spróbuj wyłączyć lokalizację w systemie (od 8 w zwyższ domyślnie jest włączona).

Włącz panel sterowania, w polu wyszukiwania wpisz lokalizacja, wyszukaj i włącz platformę lokalizacji.

 

ejj a co ma lokalizacja do tego zeby usuwał pokemony

Opublikowano

 

 

 

Zmień na 7 i będzie działać ^^

taa jak mam zmienić :D

 

To spróbuj wyłączyć lokalizację w systemie (od 8 w zwyższ domyślnie jest włączona).

Włącz panel sterowania, w polu wyszukiwania wpisz lokalizacja, wyszukaj i włącz platformę lokalizacji.

 

ejj a co ma lokalizacja do tego zeby usuwał pokemony

 

Da ci to że nie będzie przesyłał informacji gdzieś dalej o twojej lokalizacji.

Sprawdź czy masz to ustawione tak: <PrioritizeIvOverCp>false</PrioritizeIvOverCp>

Opublikowano

 

 

 

 

Zmień na 7 i będzie działać ^^

taa jak mam zmienić :D

 

To spróbuj wyłączyć lokalizację w systemie (od 8 w zwyższ domyślnie jest włączona).

Włącz panel sterowania, w polu wyszukiwania wpisz lokalizacja, wyszukaj i włącz platformę lokalizacji.

 

ejj a co ma lokalizacja do tego zeby usuwał pokemony

 

Da ci to że nie będzie przesyłał informacji gdzieś dalej o twojej lokalizacji.

Sprawdź czy masz to ustawione tak: <PrioritizeIvOverCp>false</PrioritizeIvOverCp>

 

Mam i mało wiele pomogło to z tą lokalizacją w miare działa jak narazie ale nie tak jak na początku :(

Opublikowano

Mam i mało wiele pomogło to z tą lokalizacją w miare działa jak narazie ale nie tak jak na początku :(

To masz kilka możliwości, albo zmień duplikaty na mniejszą ilość i podnieś wymagania co do poków które ma zostawiać, albo zmień bota na innego jak to ci mocno przeszkadza.

Ja używam 3 różnych botów. Hexton niby najlepiej expi ale najbardziej problemowy (no i nie do końca wierzę w te jego expienie bo już kilka godzin mam poziom 27, a harata cały czas 100k-200k na godz.).

Opublikowano

 

Mam i mało wiele pomogło to z tą lokalizacją w miare działa jak narazie ale nie tak jak na początku :(

To masz kilka możliwości, albo zmień duplikaty na mniejszą ilość i podnieś wymagania co do poków które ma zostawiać, albo zmień bota na innego jak to ci mocno przeszkadza.

Ja używam 3 różnych botów. Hexton niby najlepiej expi ale najbardziej problemowy (no i nie do końca wierzę w te jego expienie bo już kilka godzin mam poziom 27, a harata cały czas 100k-200k na godz.).

 

dasz linka do harata?

Opublikowano

 

dasz linka do harata?

Do czego? Chodzi ci o lokalizacje do expienia? Ja latam po Warszawie, nie jest gorsza od innych (np. Łazienki itp.).

Opublikowano

 

 

 

Mam i mało wiele pomogło to z tą lokalizacją w miare działa jak narazie ale nie tak jak na początku :(

To masz kilka możliwości, albo zmień duplikaty na mniejszą ilość i podnieś wymagania co do poków które ma zostawiać, albo zmień bota na innego jak to ci mocno przeszkadza.

Ja używam 3 różnych botów. Hexton niby najlepiej expi ale najbardziej problemowy (no i nie do końca wierzę w te jego expienie bo już kilka godzin mam poziom 27, a harata cały czas 100k-200k na godz.).

 

dasz linka do harata?

 

Do czego? Chodzi ci o lokalizacje do expienia? Ja latam po Warszawie, nie jest gorsza od innych.

 

do tego bota co ci bije 100-200k na godzinę 

Opublikowano

do tego bota co ci bije 100-200k na godzinę 

No to Haxton, na pierwszej stronie tego tematu go masz, to ten V2.

Ten V1 mniej pokazuje ale za to jest bardziej wiarygodny (na tych samych ustawieniach - tyle że bez telepania mam ok. 30k-45k).

Prędkość ustawiłem na 50km bo na 150km nie było różnicy.

Opublikowano

Testowałem dziś v1 i v2 oraz NecroBot i według mnie Necro wygrywa. Po aktualizacji zabrali możliwość usuwania pokebali( podział na rodzaj) i mam teraz caly czas ze inv full. 

v1 wolno expi 

v2 zapiernicza jak F1 z expem ale tylko na 20 min

Necro - po ustawieniu szybkosci na 150 km/h mam 176 k expa/h dodatkowo wykluwaja się jaka (duży plus), po 50 min widać małe zwolnienie ale możliwe że lokalizacja kiepska. Filtr poków działa dobrze. Jedyny minus to brak możliwości usuwania pokebali ale ujdzie.

 

Nie chce mi się już edytować, własnie zauważyłem że 150km/h to za dużo, pojawia się komunikat o softbanie tak więc 50km/h jest ok

Opublikowano

Testowałem dziś v1 i v2 oraz NecroBot i według mnie Necro wygrywa. Po aktualizacji zabrali możliwość usuwania pokebali( podział na rodzaj) i mam teraz caly czas ze inv full. 

v1 wolno expi 

v2 zapiernicza jak F1 z expem ale tylko na 20 min

Necro - po ustawieniu szybkosci na 150 km/h mam 176 k expa/h dodatkowo wykluwaja się jaka (duży plus), po 50 min widać małe zwolnienie ale możliwe że lokalizacja kiepska. Filtr poków działa dobrze. Jedyny minus to brak możliwości usuwania pokebali ale ujdzie.

 

Nie chce mi się już edytować, własnie zauważyłem że 150km/h to za dużo, pojawia się komunikat o softbanie tak więc 50km/h jest ok

Ja sobie spokojnie cisnę 80km/h i ani razu nie wyrwałem softa. 

#JebacSygnatury

Opublikowano

Testowałem dziś v1 i v2 oraz NecroBot i według mnie Necro wygrywa. Po aktualizacji zabrali możliwość usuwania pokebali( podział na rodzaj) i mam teraz caly czas ze inv full. 

v1 wolno expi 

v2 zapiernicza jak F1 z expem ale tylko na 20 min

Necro - po ustawieniu szybkosci na 150 km/h mam 176 k expa/h dodatkowo wykluwaja się jaka (duży plus), po 50 min widać małe zwolnienie ale możliwe że lokalizacja kiepska. Filtr poków działa dobrze. Jedyny minus to brak możliwości usuwania pokebali ale ujdzie.

 

Nie chce mi się już edytować, własnie zauważyłem że 150km/h to za dużo, pojawia się komunikat o softbanie tak więc 50km/h jest ok

Ponoć jajka wykluwają się tylko do 20km/h.

Co do Nekro to ma sporo wiecej opcji, popatrz na wszystkie i zobaczysz czemu ci pokeballi nie wyzuca.

  "TotalAmountOfPokebalsToKeep": 120,

  "TotalAmountOfPotionsToKeep": 80,

  "TotalAmountOfRevivesToKeep": 60,

Może dlatego ;)

Opublikowano

 

do tego bota co ci bije 100-200k na godzinę 

No to Haxton, na pierwszej stronie tego tematu go masz, to ten V2.

Ten V1 mniej pokazuje ale za to jest bardziej wiarygodny (na tych samych ustawieniach - tyle że bez telepania mam ok. 30k-45k).

Prędkość ustawiłem na 50km bo na 150km nie było różnicy.

 

aaa mogę prosić kordy gdzie ci biega bot ?

Opublikowano

Powiecie dlaczego po używaniu tego Bota mam teraz tak, że gdy odpalam Pokemon GO na androidzie to nie moge np. Przejąć GYMA bo wyskakuje "Error" na czerowono i nie moge przejąć PokeStopa bo kręce nim i nic.. ?

Opublikowano

 

Testowałem dziś v1 i v2 oraz NecroBot i według mnie Necro wygrywa. Po aktualizacji zabrali możliwość usuwania pokebali( podział na rodzaj) i mam teraz caly czas ze inv full. 

v1 wolno expi 

v2 zapiernicza jak F1 z expem ale tylko na 20 min

Necro - po ustawieniu szybkosci na 150 km/h mam 176 k expa/h dodatkowo wykluwaja się jaka (duży plus), po 50 min widać małe zwolnienie ale możliwe że lokalizacja kiepska. Filtr poków działa dobrze. Jedyny minus to brak możliwości usuwania pokebali ale ujdzie.

 

Nie chce mi się już edytować, własnie zauważyłem że 150km/h to za dużo, pojawia się komunikat o softbanie tak więc 50km/h jest ok

Ponoć jajka wykluwają się tylko do 20km/h.

Co do Nekro to ma sporo wiecej opcji, popatrz na wszystkie i zobaczysz czemu ci pokeballi nie wyzuca.

  "TotalAmountOfPokebalsToKeep": 120,

  "TotalAmountOfPotionsToKeep": 80,

  "TotalAmountOfRevivesToKeep": 60,

Może dlatego ;)

 

Po update nie ma tych ustawień 

Powiecie dlaczego po używaniu tego Bota mam teraz tak, że gdy odpalam Pokemon GO na androidzie to nie moge np. Przejąć GYMA bo wyskakuje "Error" na czerowono i nie moge przejąć PokeStopa bo kręce nim i nic

SoftBan 

Opublikowano

 

 

Testowałem dziś v1 i v2 oraz NecroBot i według mnie Necro wygrywa. Po aktualizacji zabrali możliwość usuwania pokebali( podział na rodzaj) i mam teraz caly czas ze inv full. 

v1 wolno expi 

v2 zapiernicza jak F1 z expem ale tylko na 20 min

Necro - po ustawieniu szybkosci na 150 km/h mam 176 k expa/h dodatkowo wykluwaja się jaka (duży plus), po 50 min widać małe zwolnienie ale możliwe że lokalizacja kiepska. Filtr poków działa dobrze. Jedyny minus to brak możliwości usuwania pokebali ale ujdzie.

 

Nie chce mi się już edytować, własnie zauważyłem że 150km/h to za dużo, pojawia się komunikat o softbanie tak więc 50km/h jest ok

Ponoć jajka wykluwają się tylko do 20km/h.

Co do Nekro to ma sporo wiecej opcji, popatrz na wszystkie i zobaczysz czemu ci pokeballi nie wyzuca.

  "TotalAmountOfPokebalsToKeep": 120,

  "TotalAmountOfPotionsToKeep": 80,

  "TotalAmountOfRevivesToKeep": 60,

Może dlatego ;)

 

Po update nie ma tych ustawień 

Powiecie dlaczego po używaniu tego Bota mam teraz tak, że gdy odpalam Pokemon GO na androidzie to nie moge np. Przejąć GYMA bo wyskakuje "Error" na czerowono i nie moge przejąć PokeStopa bo kręce nim i nic

SoftBan 

 

 

 

SoftBan? Na ile on jest..?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...