Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak sie wlacza ta najnowsza wersje to samo evoluuje pokemony jak to wylaczyc? ta wersja dodana z godzine temu 3 najnowsza z tymi km/h :)

 

 

 

<PokemonsToEvolve>
    <PokemonId>Rattata</PokemonId>
    <PokemonId>Spearow</PokemonId>
    <PokemonId>Ekans</PokemonId>
    <PokemonId>Pikachu</PokemonId>
    <PokemonId>Sandshrew</PokemonId>
    <PokemonId>Clefable</PokemonId>
    <PokemonId>Vulpix</PokemonId>
    <PokemonId>Jigglypuff</PokemonId>
    <PokemonId>Zubat</PokemonId>
    <PokemonId>Paras</PokemonId>
    <PokemonId>Venonat</PokemonId>
    <PokemonId>Diglett</PokemonId>
    <PokemonId>Meowth</PokemonId>
    <PokemonId>Psyduck</PokemonId>
    <PokemonId>Mankey</PokemonId>
    <PokemonId>Tentacool</PokemonId>
    <PokemonId>Magnemite</PokemonId>
    <PokemonId>Doduo</PokemonId>
    <PokemonId>Seel</PokemonId>
    <PokemonId>Grimer</PokemonId>
    <PokemonId>Shellder</PokemonId>
    <PokemonId>Drowzee</PokemonId>
    <PokemonId>Krabby</PokemonId>
    <PokemonId>Voltorb</PokemonId>
    <PokemonId>Exeggcute</PokemonId>
    <PokemonId>Koffing</PokemonId>
    <PokemonId>Rhyhorn</PokemonId>
    <PokemonId>Horsea</PokemonId>
    <PokemonId>Goldeen</PokemonId>
    <PokemonId>Staryu</PokemonId>
  </PokemonsToEvolve>

 

 

 

Po prostu usuń te, które ci nie odpowiadają w ewoluowaniu, nie wiem czy będzie działać jeżeli wszystko usuniesz

 

@Edit: Jezusie, po użyciu

, napisaniu czegos tam jeszcze i wysłaniu, wysyła się tylko code...
Opublikowano

Mam pytanie, loguje sie przez google ale nie wyskakuje mi ten "token" i cost takiehgo jest caly czas....

I to jest ten nowy bot, a jak chaiwlem sie zalogowac na stary to niby wszystko ok ale jak chce przepisac Token to nie zdazam bo mam tylko kilkadziesiat sekund a ten kod jest mega dlugi..(nie moge go skopiowac)

post-363514-0-59598300-1469226692_thumb.jpg

post-363514-0-18688600-1469227218.jpg

Opublikowano

Mam 4 boty ustawione od paru godzin i tylko jeden dostał softa na godzinę, a tak to skonczyly mi sie pb i łapie tylko do gb pokemony.

 

 

Jeśli bocicie na mainie to polecam ustawić Warszawę i odczekać przed grą ok. 30 minut-1h, mało prawdopodobne, że dostaniecie softa za tp

Opublikowano

@ziooom12
W pliku user - na samym dole pozwiększaj liczbę itemów. Przy np. ItemPokeBall zmień z 20 na np. 100.

 

PGFyZkw.png

 

 

 

 

@razor3254 - wyłącz i włącz apkę jeszcze raz ;) Albo masz soft bana.

Opublikowano

@topic

Dziala po edytowaniu tego user pliku. Dalo by rade zrobic bota w java? Mam Raspberry Pi ktore chodzi 24/7 i z checia bym tego bota zostawil na nim :P Uzywam konta google, dalo by rade zeby nie trzeba bylo wpisywac tego kodu na google.com/device za kazdym razem kiedy sie odpala ta konsole?

 

@Edit

 

Program pokazuje ze lapie pokemony, a na telefonie jak sprawdzam historie to wszystkie pokemony pouciekaly.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Tutaj macie mini poradnik jak mieć najnowszą wersję bota.

 

 

1. Pobieracie i instalujecie Visual Studio Community 2015 (trochę to zajmie) -> https://www.visualstudio.com/

 

2. Klikacie 'Download ZIP' -> https://github.com/DetectiveSquirrel/Pokemon-Go-Rocket-API

607a7bde136e456c9f0c76864c8a6e01.png

 

3. Wypakowujecie i otwieracie plik 'Pokemon Go Rocket API.sln' za pomocą Visual Studio

 

4. W Solution Explorer otwieracie 'app.config' i konfigurujecie według własnego uznania.

65c6a3870cff49cd82731b13b4f3d233.png

a9228aeb4a504f838070c43560d13f9c.png

 

5. Klikacie przycisk start do góry i cieszycie się najnowszą wersją bota :)

218f6957152e49b0a113d29ad44c2450.png

e3a61eb9811a4191b312168d65d5a2a3.png

yP8u02L.png
Opublikowano

 

 

Da ktoś link do tej 3 wersji? Nie mogę znaleźć

Po prostu się szukać nie chciało. 6 strona ;)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

zrobcie fajnego configa zeby na 11-15 lv zostawial te potki i itemy co trzeba ;-) i zeby kolorami bylo tak jak wczesniej, poke stopy niebiesko, normalnie szaro, a na zielono pokemony

Opublikowano

nowa wersja ok ale lepsze starsza lepszy farm. Działa Wam jeszcze stara wersja  ?? czy reset co 20 sek caly czas

Mi stara wersja działa cały czas i jej nie zmieniam na razie :)

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

 

Tutaj macie mini poradnik jak mieć najnowszą wersję bota.

 

 

1. Pobieracie i instalujecie Visual Studio Community 2015 (trochę to zajmie) -> https://www.visualstudio.com/

 

Nie trzeba żadnego visual studio, wystarczy Notepad+ lub nawet zwykły notatnik

 

on mówi o wersji nieskompilowanej

rydah for life

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...