Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego on mi pokebole zabiera? "Pokebols recycled"

 

 

<ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->
    <Filter>
      <Name>ItemUnknown</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokeBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemGreatBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
Opublikowano

N

 

 

Dlaczego on mi pokebole zabiera? "Pokebols recycled"

<ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->
    <Filter>
      <Name>ItemUnknown</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokeBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemGreatBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>

 

Nie rozumiem :/

Opublikowano

N

 

 

Dlaczego on mi pokebole zabiera? "Pokebols recycled"

<ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->
    <Filter>
      <Name>ItemUnknown</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokeBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemGreatBall</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>

Nie rozumiem :/

 

w "user.xml" jak zescrollujesz poniżej pokemonów to będziesz miał opcję "ile zostawić itemów" domyślnie jest ustawione by trzymać tylko 20 pokeballi, reszty się pozbywać, możesz to sobie zmienić

Opublikowano

 

<KeepMinIVPercentage>0</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>0</KeepMinCP>
 
 
 
a te linijki co daja ?
 
 
A  i samo ewoluuje jak wylaczyc?

 

 

IV nie wiem, ale CP to czy wymieniać pokemony na cukierki, tj. jeżeli złapiesz pokemona z 20 CP a masz minimalne 50 CP, to tego pokemona wyrzuci

 

@Aika

Mi działa normalnie, może najpierw byłaś zalogowana gdzieś np. w Polsce a po chwili włączyłaś bota z koordami na Amsterdam?

Opublikowano

Dobra wstawilem obie wersje bota wybierzcie sobie jak kto woli .

2 bot jest lepszy bo mniej bany się sypią jak sie ustawi 10km/h

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Dobra wstawilem obie wersje bota wybierzcie sobie jak kto woli .

2 bot jest lepszy bo mniej bany się sypią jak sie ustawi 10km/h

 

Ten bot, który ostatnio dodałeś, wsadza jajka do inkubatora?

Opublikowano

Mi działa normalnie, może najpierw byłaś zalogowana gdzieś np. w Polsce a po chwili włączyłaś bota z koordami na Amsterdam?

 

Ano, zapomniałam to poprawić. Dzięki. ^^

Uczeń
Opublikowano

Dobra wstawilem obie wersje bota wybierzcie sobie jak kto woli .

2 bot jest lepszy bo mniej bany się sypią jak sie ustawi 10km/h

mi ten 1 lata z 7h i bez bana a w tym drugim po 1godz strasznie malo lapal pokemonow jakby oddalil sie za daleko: d za to w pierwszej wersji resetuje sie punkt startu co 30min i robi ta sama trase:) 

Opublikowano

 

Dobra wstawilem obie wersje bota wybierzcie sobie jak kto woli .

2 bot jest lepszy bo mniej bany się sypią jak sie ustawi 10km/h

 

Ten bot, który ostatnio dodałeś, wsadza jajka do inkubatora?

 

Jak to brzmi :D nie nie wsadza jajek :D

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

bot mi smigal, nagle wyskoczylo argument null refference - restarting jakis pomysl? przy kazdej probie wlaczenia to samo xp dostalem bana? 

Opublikowano

jak padly servery jak moge normalnie grac na tel, tylk w bocie mi wyskakuje argument null refference - restarting

Opublikowano

 

 

czyli jak w koncu dziala jedna i druga wersja bota?

mi wszystkie 3 działają

 

a ktora twoim zdaniem najlepsza?

 

moim zdanniem 

1 wersja-łapie dużo pokemonów często wchodzą bany

2-najgorsza 

3-bezpieczniejsza łapie mniej pokemonow

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

 

 

czyli jak w koncu dziala jedna i druga wersja bota?

mi wszystkie 3 działają

 

a ktora twoim zdaniem najlepsza?

 

1 - najwięcej poków, najwięcej banów

3 - najmniej poków, najmniej banów

rydah for life

Opublikowano

jak padly servery jak moge normalnie grac na tel, tylk w bocie mi wyskakuje argument null refference - restarting

 

Czyli widocznie masz szczęście, ja nie mogę się zalogować ani na telefonie, ani na bocie, ani na emulatorze. Przelogowanie się na konto google nic nie dało. No i jeszcze ta strona: http://cmmcd.com/PokemonGo/ .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...