Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten bot co kolega kolega wyżej podał jest dostępny na jednym forum lecz nie da sie go pobrać pachnie mi scamem.

 

 

 

Jeżeli ten bot mi działa i zbiera pokemony to jak sie zaloguje na telefonie tym kontem bede je miał? Takie pytanie z du** :)

Opublikowano

Ten bot co kolega kolega wyżej podał jest dostępny na jednym forum lecz nie da sie go pobrać pachnie mi scamem.

 

 

 

Jeżeli ten bot mi działa i zbiera pokemony to jak sie zaloguje na telefonie tym kontem bede je miał? Takie pytanie z du** :)

Tak będziesz je miał tylko zaloguj sie na te konto po kilku h bo pewnie kordy się zmienia w wyłapiesz soft bana :)

8816414724839291359194.png
 

Uczeń
Opublikowano

a jak wyglada trasa tego nowego bota bo w tym pierwszym to co 30min wracal do punktu startu a tu? jest opcja ze poleci za daleko i nie bedzie mial co lapac?

Opublikowano

 

a jak wyglada trasa tego nowego bota bo w tym pierwszym to co 30min wracal do punktu startu a tu? jest opcja ze poleci za daleko i nie bedzie mial co lapac?

 

nie polecam bot zaczął mi wyrzucac itemy

Opublikowano

no ma taka opcje żeby zmiescic pokebale

 

 

 

a jak wyglada trasa tego nowego bota bo w tym pierwszym to co 30min wracal do punktu startu a tu? jest opcja ze poleci za daleko i nie bedzie mial co lapac?

 

nie polecam bot zaczął mi wyrzucac itemy

 

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

 

 

a jak wyglada trasa tego nowego bota bo w tym pierwszym to co 30min wracal do punktu startu a tu? jest opcja ze poleci za daleko i nie bedzie mial co lapac?

 

nie polecam bot zaczął mi wyrzucac itemy

 

Bot działa bardzo dobrze. Sam z siebie raczej tego nie robi...

Opublikowano

@@@Question

Po pierwszym banie - sofcie, kolejny również będzie softem, czy permem?

Opublikowano

Jeszcze nie używałem nowszej wersji bo czekam zeby bana nie dostać... 

 

Ale tam jest inny config niż w tym starym może zaktualizujesz temat?

Bo gdzie tam jest te miejsce w którym trzeba wpisać ten kod z consoli żeby nie wywalało co 30 min?

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Co się dzieje/

Mam ciągle, że pokemony mi zwiały, a z pokestopów 0 xp etc.

Masz soft bana.

Trwa do 24h

@top

Mi wszystko śmiga z tym, że jak załatwić to wpisywanie tokenu co 30min?

Opublikowano

U mnie ta wersja działa w porównaniu z tą poprzednią tylko żeby dało się coś więcej w tym edytować :/

Mają dodać wiele możliwości 

 

Co się dzieje/

Mam ciągle, że pokemony mi zwiały, a z pokestopów 0 xp etc.

masz softbana 

 

Jeszcze nie używałem nowszej wersji bo czekam zeby bana nie dostać... 

 

Ale tam jest inny config niż w tym starym może zaktualizujesz temat?

Bo gdzie tam jest te miejsce w którym trzeba wpisać ten kod z consoli żeby nie wywalało co 30 min?

kod sam się zapisuje

 

@@@Question

Po pierwszym banie - sofcie, kolejny również będzie softem, czy permem?

kolejny bedzie softem również nie ma w tej grze jeszcze permów

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

 

Co się dzieje/

Mam ciągle, że pokemony mi zwiały, a z pokestopów 0 xp etc.

Masz soft bana.

Trwa do 24h

@top

Mi wszystko śmiga z tym, że jak załatwić to wpisywanie tokenu co 30min?

 

Sam szukam odpowiedzi.

 

 

Polecam instalację bluestack i na fake gpsie ustawić te same kkordy co na bocie są. Wtedy można od razu zajrzeć na nasze konto :)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Przecież można grę odpalić bez GPS na telefonie z samym wi-fi i widzimy wszystko co jest lecz gra nie dostaje naszego położenia (nie lubię bluestack).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...