Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hurtworld] PolskiHurtWorld.eu [x2 | x1000 | x5 | x1 | x150 | x4 | x15 | x10 | x20 | x0 | x50] Steam/NonSteam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam w c**j serverownia z*****a admini dają modkom c4 , banują za nic na serverach jak i tsie , robią sb co chcą olewając graczy , moderatorzy szukają ekip żeby je wyjebać , helperzy zamiast mózgu mają szczypce raka w dupie bo głową nie da sie tego nazwać , do grzenia nie mam nic ale łysy robi sb k***a jaja grzeniu daje "modkowi" perm bana za kickowanie bo go zabijali a łysy zaraz daje mu ub gz serverownia spierdolona same wyzwiska na czacie jedno wielkie rakowisko noobów na czele z adminami . Nie pozdrawiam w c**j i lizcie mi jaja droga administracjo.

Opublikowano

Może podzielisz się swoją historią o co dokładnie chodzi bo chyba pomyliły Ci sie serwery

nic się nie pomyliło , mianowicie chodzi o fokess'a a reszty gówna nie bedziemy wyciągać chyba ze tak bardzo tego pragniecie to poleci kilka ssow.Poza tym śmieszni jesteście gdy wbilismy na ts serverowni all dostaliśmy bany wiec pzdr .

Opublikowano

 

Może podzielisz się swoją historią o co dokładnie chodzi bo chyba pomyliły Ci sie serwery

nic się nie pomyliło , mianowicie chodzi o fokess'a a reszty gówna nie bedziemy wyciągać chyba ze tak bardzo tego pragniecie to poleci kilka ssow.Poza tym śmieszni jesteście gdy wbilismy na ts serverowni all dostaliśmy bany wiec pzdr .

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

Opublikowano

 

 

Może podzielisz się swoją historią o co dokładnie chodzi bo chyba pomyliły Ci sie serwery

nic się nie pomyliło , mianowicie chodzi o fokess'a a reszty gówna nie bedziemy wyciągać chyba ze tak bardzo tego pragniecie to poleci kilka ssow.Poza tym śmieszni jesteście gdy wbilismy na ts serverowni all dostaliśmy bany wiec pzdr .

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

W normalny k***a ? weszlismy do poczekalni i all bany ...

Opublikowano

 

 

 

Może podzielisz się swoją historią o co dokładnie chodzi bo chyba pomyliły Ci sie serwery

nic się nie pomyliło , mianowicie chodzi o fokess'a a reszty gówna nie bedziemy wyciągać chyba ze tak bardzo tego pragniecie to poleci kilka ssow.Poza tym śmieszni jesteście gdy wbilismy na ts serverowni all dostaliśmy bany wiec pzdr .

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

W normalny k***a ? weszlismy do poczekalni i all bany ...

 

 

Mógłbyś podać Wasze Nicki ?

Opublikowano

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

Opublikowano

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

Potwierdzam.

Opublikowano

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

 

 

Do tego dodam , że dostają ub na tym serwerze fokess dostał ub po 4 min czy to jest perm ? Administracja faworyzuje swoich znajomych, kolegów poprostu nie da się grać jeżeli tak to wygląda

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

 

Do tego Fokess mówił że Łysy jest w domu i jest też na ts i idzie z tobą pogadać o sprawie moda i degradu ;)

 

Przypominam iż dostając degradacje jak jest w regulaminie moderator nie może wrócić na te stanowisko i dostaje PERM bana na serwerowni :) Widać że na tej żałosnej serwerowni niema sprawiedliwości a Administratorzy nie znają regulaminu Dodam iż można przekupić moderatora dając mu samochód i deto ;) Jeżeli napiszecie skarge fokess ją usunie jak to robił na forum pozdrawiam i spierdalam z tej serwerowni Elo.

Ps.Łysy zastanówcie sie co robicie z tą serwerownią bo jest s**t 

 

Opublikowano

siemano!

 

wszystko co w powyższych komentarzach odnośnie tego że serwerownia polskihurtworld JEST SPIERDOLONA zgadza się w 100% ;)

moderatornia jest z*****a, przyjmujecie k***a ludzi którzy są fałszywi, dają dupy za dwa owrongi na bambiku przy łuku, i właśnie takim ludzią zależy sie ranga? Ranga która świadczy o tym że moderator, admin i reszta administracji są w wzorem do naśladowania? hehe chyba nie ;)  Jakim niedojebem mamuciej spierdoliny trzeba być żeby tacy ludzie mieli tyle praw? HAHAHA dla mnie to jest śmieszne na tych ludzi w administracji to mam wyjebane ale k***a żal mi tych zwykłych ekip które chcą sobie pograc dla przyjemności, albo te lizo dupy co dostają itemki od adminów no k***a prosze....

powiem w skrócie, chcesz sobie fajnie i przyjemnie pograc nie graj na polskihurtworld.eu ;)

 

ELDO!

Opublikowano

 

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

 

 

Do tego dodam , że dostają ub na tym serwerze fokess dostał ub po 4 min czy to jest perm ? Administracja faworyzuje swoich znajomych, kolegów poprostu nie da się grać jeżeli tak to wygląda

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

 

Do tego Fokess mówił że Łysy jest w domu i jest też na ts i idzie z tobą pogadać o sprawie moda i degradu ;)

 

Przypominam iż dostając degradacje jak jest w regulaminie moderator nie może wrócić na te stanowisko i dostaje PERM bana na serwerowni :) Widać że na tej żałosnej serwerowni niema sprawiedliwości a Administratorzy nie znają regulaminu Dodam iż można przekupić moderatora dając mu samochód i deto ;) Jeżeli napiszecie skarge fokess ją usunie jak to robił na forum pozdrawiam i spierdalam z tej serwerowni Elo.

Ps.Łysy zastanówcie sie co robicie z tą serwerownią bo jest s**t 

 

 

 

Potwierdzi Ci to cała administracja, że mnie nie było w domu :)

Co do Stanowiska moderatora oczywiście że nie ma powrotu ale to, że degrad + perm to nie wiem gdzie wyczytałeś :D

 

Tak btw fokes nie jest naszym znajomym chyba, że wliczamy osoby poznane w internecie.

siemano!

 

wszystko co w powyższych komentarzach odnośnie tego że serwerownia polskihurtworld JEST SPIERDOLONA zgadza się w 100% ;)

powiem w skrócie, chcesz sobie fajnie i przyjemnie pograc nie graj na polskihurtworld.eu ;)

 

ELDO!

 

Zapewne jesteś graczem s1 który dostał bana za baze na wiatraku co ewidentnie zabrania nasz regulamin :)

 

Nie pozdrawiam dzieci którzy potrafią później tylko wyzywać :)

Opublikowano

jestesmy graczami s12 a nie s1 ;) to po 1 a po drugie osoba dostająca degrada niema prawa wrocic na stanowisko jak i dostac ub tyle w temacie żałosna administracja i tak z tym nic nie zrobi jak widzicie

zadnego bana i nic ani zwrotu c4 ;) pozdrawiam idziemi na HURTCLOUD.pl !

Opublikowano

 

 

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

 

 

Do tego dodam , że dostają ub na tym serwerze fokess dostał ub po 4 min czy to jest perm ? Administracja faworyzuje swoich znajomych, kolegów poprostu nie da się grać jeżeli tak to wygląda

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

 

Do tego Fokess mówił że Łysy jest w domu i jest też na ts i idzie z tobą pogadać o sprawie moda i degradu ;)

 

Przypominam iż dostając degradacje jak jest w regulaminie moderator nie może wrócić na te stanowisko i dostaje PERM bana na serwerowni :) Widać że na tej żałosnej serwerowni niema sprawiedliwości a Administratorzy nie znają regulaminu Dodam iż można przekupić moderatora dając mu samochód i deto ;) Jeżeli napiszecie skarge fokess ją usunie jak to robił na forum pozdrawiam i spierdalam z tej serwerowni Elo.

Ps.Łysy zastanówcie sie co robicie z tą serwerownią bo jest s**t 

 

 

 

Potwierdzi Ci to cała administracja, że mnie nie było w domu :)

Co do Stanowiska moderatora oczywiście że nie ma powrotu ale to, że degrad + perm to nie wiem gdzie wyczytałeś :D

 

Tak btw fokes nie jest naszym znajomym chyba, że wliczamy osoby poznane w internecie.

siemano!

 

wszystko co w powyższych komentarzach odnośnie tego że serwerownia polskihurtworld JEST SPIERDOLONA zgadza się w 100% ;)

powiem w skrócie, chcesz sobie fajnie i przyjemnie pograc nie graj na polskihurtworld.eu ;)

 

ELDO!

 

Zapewne jesteś graczem s1 który dostał bana za baze na wiatraku co ewidentnie zabrania nasz regulamin :)

 

Nie pozdrawiam dzieci którzy potrafią później tylko wyzywać :)

 

K***a ty nie umiesz cztytać czy masz wodogłowie do k***y nędzy na s1 nie gramy tylko na s12 .

 

 

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

 

 

Do tego dodam , że dostają ub na tym serwerze fokess dostał ub po 4 min czy to jest perm ? Administracja faworyzuje swoich znajomych, kolegów poprostu nie da się grać jeżeli tak to wygląda

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

 

Do tego Fokess mówił że Łysy jest w domu i jest też na ts i idzie z tobą pogadać o sprawie moda i degradu ;)

 

Przypominam iż dostając degradacje jak jest w regulaminie moderator nie może wrócić na te stanowisko i dostaje PERM bana na serwerowni :) Widać że na tej żałosnej serwerowni niema sprawiedliwości a Administratorzy nie znają regulaminu Dodam iż można przekupić moderatora dając mu samochód i deto ;) Jeżeli napiszecie skarge fokess ją usunie jak to robił na forum pozdrawiam i spierdalam z tej serwerowni Elo.

Ps.Łysy zastanówcie sie co robicie z tą serwerownią bo jest s**t 

 

 

 

Potwierdzi Ci to cała administracja, że mnie nie było w domu :)

Co do Stanowiska moderatora oczywiście że nie ma powrotu ale to, że degrad + perm to nie wiem gdzie wyczytałeś :D

 

Tak btw fokes nie jest naszym znajomym chyba, że wliczamy osoby poznane w internecie.

siemano!

 

wszystko co w powyższych komentarzach odnośnie tego że serwerownia polskihurtworld JEST SPIERDOLONA zgadza się w 100% ;)

powiem w skrócie, chcesz sobie fajnie i przyjemnie pograc nie graj na polskihurtworld.eu ;)

 

ELDO!

 

Zapewne jesteś graczem s1 który dostał bana za baze na wiatraku co ewidentnie zabrania nasz regulamin :)

 

Nie pozdrawiam dzieci którzy potrafią później tylko wyzywać :)

 

K***a ty nie umiesz cztytać czy masz wodogłowie do k***y nędzy na s1 nie gramy tylko na s12 .

 

 

Więc jednak zacznę od początku gramy tutaj dosyć długo jako ekipa jest nas 10-15 w zalezności od czasu i sytuacji na dany moment . Pan Fokess "Moderator" spamował na czacie że szuka ekipy ponieważ byqu go okradł , postanowiliśmy go przyjąć na próbę podczas swojej kadencji w naszym teamie wywnęczał się na ciebie oraz grzenia na co są dowody jak i również chwalił się że możecie dawać mu ity na co również jest nagranie , podczas rajdu w sobotę kickował ludzi ponieważ go zabijali pytając go na tsie dlaczego to robi stwierdził iż że zacytuję "Łysy to pajac razem z grzeniem i c***a mi mogą obciagnąć wiec gówno mi zrobią" co również jest na nagraniu , na 2 dzień dostał własnie za to bana po czym wbił do nas na tsa to oznajmić i stwierdził zebysmy poczekali i zaraz nie bedzie bana , owszem za 10 minut pan fokes byl na serverze chcięlismy go sprawdzić ponieważ i tak jutro wipe jest i dalismy całe c4 do skrzynki w bazie które oczywiscie zabrał po wczesniejszym tlumaczeniu ze musi juz isc z tsa . Gdy wrucilismy do bazy nie bylo c4 , wiec Analfabeta lubelski i Marceljestem weszli na tsa do was odrazu dostając bana w poczekalni . Zmienilismy całą ekipą serverownie a wraz z nami 6 ekip z innych serverów ponieważ nie tylko na s12 mieliśmy zaszczyt gościc a co do tej serverowni ludzie odchodzić będa włąsnie przez takich moderatorów , my skończyliśmy kadencje u was bo nie mamy zamiaru patrzyć na to co się dzieje , jak niektórzy modzi kickują żeby ułatwiać sobie rajdy nie podamy nicków kolejnych modów ponieważ aż tak nam nie zależli za skórę. Pozdro panie łysy a dowody dostarczymy za niedługo jednak pewnie c***a z tym zrobicię bo macie jeden wielki układ . Elo

 

 

Do tego dodam , że dostają ub na tym serwerze fokess dostał ub po 4 min czy to jest perm ? Administracja faworyzuje swoich znajomych, kolegów poprostu nie da się grać jeżeli tak to wygląda

 

 

Nie było mnie w domu więc nie jestem w temacie.

Ale jeśli dostaliście bana to nie potrafiliście zapewne w normalny sposób tego wytłumaczyć :)

 

 

Do tego Fokess mówił że Łysy jest w domu i jest też na ts i idzie z tobą pogadać o sprawie moda i degradu ;)

 

Przypominam iż dostając degradacje jak jest w regulaminie moderator nie może wrócić na te stanowisko i dostaje PERM bana na serwerowni :) Widać że na tej żałosnej serwerowni niema sprawiedliwości a Administratorzy nie znają regulaminu Dodam iż można przekupić moderatora dając mu samochód i deto ;) Jeżeli napiszecie skarge fokess ją usunie jak to robił na forum pozdrawiam i spierdalam z tej serwerowni Elo.

Ps.Łysy zastanówcie sie co robicie z tą serwerownią bo jest s**t 

 

 

 

Potwierdzi Ci to cała administracja, że mnie nie było w domu :)

Co do Stanowiska moderatora oczywiście że nie ma powrotu ale to, że degrad + perm to nie wiem gdzie wyczytałeś :D

 

Tak btw fokes nie jest naszym znajomym chyba, że wliczamy osoby poznane w internecie.

siemano!

 

wszystko co w powyższych komentarzach odnośnie tego że serwerownia polskihurtworld JEST SPIERDOLONA zgadza się w 100% ;)

powiem w skrócie, chcesz sobie fajnie i przyjemnie pograc nie graj na polskihurtworld.eu ;)

 

ELDO!

 

Zapewne jesteś graczem s1 który dostał bana za baze na wiatraku co ewidentnie zabrania nasz regulamin :)

 

Nie pozdrawiam dzieci którzy potrafią później tylko wyzywać :)

 

K***a ty nie umiesz cztytać czy masz wodogłowie do k***y nędzy na s1 nie gramy tylko na s12 .

zapraszamy na tsa mband.gclan.pl i pogadamy chyba ze mamy wywlekac tutaj dalej

Opublikowano

Może wbijecie na ts obgadamy tą sprawę a nie ludzi w błąd wprowadzacie że baze na wiatraku mamy ?

 

Nie wiem z którego serwera jesteście więc moge was mylić. Wypowiadacie w czasie kiedy na serwerze 1 są banowane osoby za baze na wiatraku.

 

czekamy na ts3 mband.gclan.pl

bez pozdrowień skurwysynu

 

Nie mam zamiaru odwiedzać innego komunikatora głosowego :)

Opublikowano

HAHAHAHAHHAHAAH śmieszny serwery siedzimy na ts wszyscy to sobie sami nagrywacie ja właczyłem nagrywanie to co kicki i ban perm z serwera? ? ?? zjebany serwer

Opublikowano

HAHAHAHAHHAHAAH śmieszny serwery siedzimy na ts wszyscy to sobie sami nagrywacie ja właczyłem nagrywanie to co kicki i ban perm z serwera? ? ?? zjebany serwer

 

W przeciwieństwie do Cb inni potrafili się dogadać :)

Opublikowano

Najlepsza sieć serwerów EVER ! Zapraszam szczególnie na S5 ! Pozdrawiam, Shake.

 

Wchodząc w publikacje byłem przygotowany na hejt jak zawsze na mpcforum a tu proszę taka niespodzianka.

Dziękuje za miłe słowa.

 

Zapraszam na serwer dzisiaj był wipe na s8 oraz s12 a reszta rozpisana jest tutaj: http://polskihurtworld.eu/misc.php?page=serwery

Opublikowano

Co jak co, ale gra na tej serwerowni sprawa przyjemnosc :), Czasami ekipa moderacji na paru serwerach miesza, ale to sie kiedys zmieni :P

 

//Giku :)

 

Robimy co możemy aby na naszych serwerach grało się jak najlepiej i oczywiście przyjemnie :)

 

 

Gram od wczoraj ale polecam!

 

Dziękuje i obyś pozostał z nami na dłużej :)

 

Dzisiaj znowu było kilka wipów info na polskihurtworld.eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...