Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hurtworld] PolskiHurtWorld.eu [x2 | x1000 | x5 | x1 | x150 | x4 | x15 | x10 | x20 | x0 | x50] Steam/NonSteam


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

http://i.imgur.com/DT3TDeO.jpg

 

Gracze nawet przychodzą do osób i skarżą się, że rozdajecie C4 na serwerze.

Rajdowanie z Grzeniem? Tylko za 10 zł.

 

Zrobiliście z swoich serwerów tzw. freebuild, czyli wszystko można kupić za przelew bankowy.

Administracja nadużywa praw, nie egzekwuje praw w stosunku do swoich kolegów i jeszcze faworyzuje się moderatorów z gildiami.

Dlaczego ludzie graja z moderatorami? Większość osób posiada przywileje niż inni gracze.

 

Mieliście w teamie wysoko postawionego Administratora, który po części chciał was oszukać. Jednak z atakami na inne serwerownie w celu wybicia się nic nie zrobiliście.

Niby mieliście ataki, ale od kiedy kilku osób odpowiedzialnych za nasze maszyny nie było dostępnych lub nie mieli dostępu do internetu; to zaczynały się ataki na nas.

Niby nic, siedzieliście na tym ts3 czekając na pomoc, a tak naprawdę only stresser lub wywalanie serwera przy pomocy piecykowej armii kolegów.

 

http://i.imgur.com/ncLGlCr.jpg

 

Wejdźcie sobie na ich serwery i popytajcie się graczy jak to tam jest z Administracją.

 

 

1 SS.

 

Grzeniu rozdaje c4 przed wipem. Normalna sprawa, wszyscy się cieszą.

Osobiście z Grzeniem gram w CS:GO lub WOTa aby pozbyć się tego typu spin a w HW posiadamy tylko serwery

Gdybyśmy lecieli na hajs już dawno zamknęlibyśmy połowę serwerów bo po co nam puste ?.

 

2SS

To sam nie wiem co pokazuje. Jakąś bazę poza mapą które nie stoi dłużej niż 3 dni bo jest kasowana ^_^

 

Przyzwyczailiśmy się do Hejtu ale puki co nikt nie dał nam jakichkolwiek dowodów.

Przypominam, że nikt nie trzyma na tym serwerze ludzi na siłę.

Co do lecenia na Hajs do każdy wie, że sprzedajemy skiny aby mieć na ulepszenie/opłacenie serwerów ale przecież my tylko lecimy na hajs.

Szkoda słów na takich ludzi. Pisałem o tym już wcześniej w tym temacie można przewinąć.

Do tego piszecie o jakiś atakach. Nie wiem gdzie macie maszyny ( z tego co wynika z twojego postu posiadasz własne serwery ) ale my mamy ataki 24/7 ale potrafimy sobie z tym poradzić bo poświęcam swój czas na skanowanie adresów a później ich blokowanie. Do tego posiadamy serwery na hostingu który nam pomaga troszeczkę i podpowiada co zrobić aby zmniejszyć ataki do minimum.

http://screenshot.sh/oBKDAda0sFcPS

Tutaj SS z przed chwili ale przecież nikt nie uwierzy. Mogę takich SS wstawić z każdej maszyny ^_^ do tego spam z poczty o wykryciu ataku.

A ludzie nadal mają czelność pisać, że atakujemy konkurencje. Konkurencja wie, że My się w to nie bawimy a sprawy załatwiamy w całkiem odwrotny sposób z atakami.

 

Ataki na serwer rozumiem, jest ten wiek, maszynki są darmowe każdy to wie. Potrafimy sobie z tym poradzić.

Ale perfidne kopiowanie kodu litera w litere, znacznik w znacznik, linijka w linijkę jest po prostu żenadą.

Kolejne żenujące zachowanie to próba założenia serwera pod podobną domeną.

Nie wspomnę o kopiowaniu treści forum...

 

 

Pozdrawiam

 

po pierwsze póki*

 

a po drugie... jesteś pewny, że " potrafimy sobie z tym poradzić bo poświęcam swój czas na skanowanie adresów a później ich blokowanie. " 

na pewno?  :lenny:

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

http://i.imgur.com/DT3TDeO.jpg

 

Gracze nawet przychodzą do osób i skarżą się, że rozdajecie C4 na serwerze.

Rajdowanie z Grzeniem? Tylko za 10 zł.

 

Zrobiliście z swoich serwerów tzw. freebuild, czyli wszystko można kupić za przelew bankowy.

Administracja nadużywa praw, nie egzekwuje praw w stosunku do swoich kolegów i jeszcze faworyzuje się moderatorów z gildiami.

Dlaczego ludzie graja z moderatorami? Większość osób posiada przywileje niż inni gracze.

 

Mieliście w teamie wysoko postawionego Administratora, który po części chciał was oszukać. Jednak z atakami na inne serwerownie w celu wybicia się nic nie zrobiliście.

Niby mieliście ataki, ale od kiedy kilku osób odpowiedzialnych za nasze maszyny nie było dostępnych lub nie mieli dostępu do internetu; to zaczynały się ataki na nas.

Niby nic, siedzieliście na tym ts3 czekając na pomoc, a tak naprawdę only stresser lub wywalanie serwera przy pomocy piecykowej armii kolegów.

 

http://i.imgur.com/ncLGlCr.jpg

 

Wejdźcie sobie na ich serwery i popytajcie się graczy jak to tam jest z Administracją.

 

 

1 SS.

 

Grzeniu rozdaje c4 przed wipem. Normalna sprawa, wszyscy się cieszą.

Osobiście z Grzeniem gram w CS:GO lub WOTa aby pozbyć się tego typu spin a w HW posiadamy tylko serwery

Gdybyśmy lecieli na hajs już dawno zamknęlibyśmy połowę serwerów bo po co nam puste ?.

 

2SS

To sam nie wiem co pokazuje. Jakąś bazę poza mapą które nie stoi dłużej niż 3 dni bo jest kasowana ^_^

 

Przyzwyczailiśmy się do Hejtu ale puki co nikt nie dał nam jakichkolwiek dowodów.

Przypominam, że nikt nie trzyma na tym serwerze ludzi na siłę.

Co do lecenia na Hajs do każdy wie, że sprzedajemy skiny aby mieć na ulepszenie/opłacenie serwerów ale przecież my tylko lecimy na hajs.

Szkoda słów na takich ludzi. Pisałem o tym już wcześniej w tym temacie można przewinąć.

Do tego piszecie o jakiś atakach. Nie wiem gdzie macie maszyny ( z tego co wynika z twojego postu posiadasz własne serwery ) ale my mamy ataki 24/7 ale potrafimy sobie z tym poradzić bo poświęcam swój czas na skanowanie adresów a później ich blokowanie. Do tego posiadamy serwery na hostingu który nam pomaga troszeczkę i podpowiada co zrobić aby zmniejszyć ataki do minimum.

http://screenshot.sh/oBKDAda0sFcPS

Tutaj SS z przed chwili ale przecież nikt nie uwierzy. Mogę takich SS wstawić z każdej maszyny ^_^ do tego spam z poczty o wykryciu ataku.

A ludzie nadal mają czelność pisać, że atakujemy konkurencje. Konkurencja wie, że My się w to nie bawimy a sprawy załatwiamy w całkiem odwrotny sposób z atakami.

 

Ataki na serwer rozumiem, jest ten wiek, maszynki są darmowe każdy to wie. Potrafimy sobie z tym poradzić.

Ale perfidne kopiowanie kodu litera w litere, znacznik w znacznik, linijka w linijkę jest po prostu żenadą.

Kolejne żenujące zachowanie to próba założenia serwera pod podobną domeną.

Nie wspomnę o kopiowaniu treści forum...

 

 

Pozdrawiam

 

po pierwsze póki*

 

a po drugie... jesteś pewny, że " potrafimy sobie z tym poradzić bo poświęcam swój czas na skanowanie adresów a później ich blokowanie. " 

na pewno?  :lenny:

 

 

Na pewno.

Nie rozumiem czemu się tutaj wypowiadasz jak bez  Diaxowera byłeś nikim :D

Opublikowano

Serwery stworzone tylko i wyłącznie dla zysku. Brak poszanowania dla graczy, administracja jest na pierwszym miejscu i może robić co sobie zapragnie, regulaminy regulaminami. A Opiekunowie serwerów co wipe budują się w skale.

Przedmioty do rajdowania żaden problem by je uzyskać, albo nawet bazę ci sami z rajdują. Serwery, podejście zaczęło zmierzać w przeciwko stronę niż to było kiedyś na miejscu właścicieli bym się zainteresował tym co potrzebują gracze a nie tym co oczekuję moderatorzy i opiekunowie. Bo tak naprawdę serwery stworzone zostały do dobrej zabawy a wychodzi na to że jest brak zainteresowania. Może pora wprowadzić jakieś zmiany? Zrobić ankiety, poprosić o wypowiedzenie się graczy co im pasuje i nie. Oczywiście nie nie że zamieciecie sobie wszystko pod dywan jak ktoś negatywnie się wypowie i dostanie bana. Bo wiem że był takie przypadki.  Przydał by się czysty start redukcja i zaczęcie od zera. Bo aktualnie panuje się miła atmosfera i odechciewa się grac. Administracja po znajomości, zawyżone poczucie wartości co niektórych osób. Nie na widzę chamstwa i prostactwa. Ale niektórzy to nie mają za grosz szacunku i myślą a znam się z właścicielem to mogę wszystko. Wiele obietnic, wiele propozycji do dnia dzisiejszego nie jest i nie zapowiada się na ich spełnienie. Niektóre serwery po wipe świeca pustkami, bo zamiast wprowadzić coś nowego a to 

x5 przynosi zysku to co zrobimy kolejny,kolejny i w sumie są 3 albo 4 takie same serwery z czego na 3 z nich ludzie prawie nie grają. Czas najwyższy zając się ekonomią serwera albo zamknięciem sieci.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwery stworzone tylko i wyłącznie dla zysku. Brak poszanowania dla graczy, administracja jest na pierwszym miejscu i może robić co sobie zapragnie, regulaminy regulaminami. A Opiekunowie serwerów co wipe budują się w skale.

Przedmioty do rajdowania żaden problem by je uzyskać, albo nawet bazę ci sami z rajdują. Serwery, podejście zaczęło zmierzać w przeciwko stronę niż to było kiedyś na miejscu właścicieli bym się zainteresował tym co potrzebują gracze a nie tym co oczekuję moderatorzy i opiekunowie. Bo tak naprawdę serwery stworzone zostały do dobrej zabawy a wychodzi na to że jest brak zainteresowania. Może pora wprowadzić jakieś zmiany? Zrobić ankiety, poprosić o wypowiedzenie się graczy co im pasuje i nie. Oczywiście nie nie że zamieciecie sobie wszystko pod dywan jak ktoś negatywnie się wypowie i dostanie bana. Bo wiem że był takie przypadki.  Przydał by się czysty start redukcja i zaczęcie od zera. Bo aktualnie panuje się miła atmosfera i odechciewa się grac. Administracja po znajomości, zawyżone poczucie wartości co niektórych osób. Nie na widzę chamstwa i prostactwa. Ale niektórzy to nie mają za grosz szacunku i myślą a znam się z właścicielem to mogę wszystko. Wiele obietnic, wiele propozycji do dnia dzisiejszego nie jest i nie zapowiada się na ich spełnienie. Niektóre serwery po wipe świeca pustkami, bo zamiast wprowadzić coś nowego a to 

x5 przynosi zysku to co zrobimy kolejny,kolejny i w sumie są 3 albo 4 takie same serwery z czego na 3 z nich ludzie prawie nie grają. Czas najwyższy zając się ekonomią serwera albo zamknięciem sieci.

 

Jesteś zapewne graczem s1 skoro piszesz, że administracja buduje się w skale.

Opiekun s1 został zdegradowany tak jak inne osoby budujące się razem z nim.

 

Większość propozycji dotyczące serwera które pojawiają się na forum są spełniane.

Cały czas wchodzą poprawki wizualne jak i zmieniające w jakimś sensie rozgrywkę.

 

Znajomości z Właścicielami nic nie daje bo jesteśmy w stanie zdegradować każdego i raczej starzy wyjadacze naszej społeczności o tym wiedzą.

 

Tworzenie nowych serwerów x5 ? Ostatni serwer powstał w kwietniu ?

Ludzie prawnie nie grają ? Nie powiedziałbym :)

 

Redukcja i stworzenie wszystkiego od podstaw ?

Według nas posiadamy dobrze dobraną kadrę administracji. Wszyscy spełniają swoje obowiązki ale także czasami dość dobrze obrywają za to co robią od nas samych jeśli robią coś nie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 

Opublikowano

 

W c**j długi czas wipów co na niektórych serwerach biorąc pod uwage tak duży drop.

 

nie przesadzaj wszystko jest idealnie

 

Łysy zrobcie serwer x1 z homem :D

 

 

Pomyślimy o tym

 

Co do tych WIPE to nie przesadzajmy co 10 dni jest gdzie niegdzie ^_^

Opublikowano

Ma ktoś link lub może udostępnić wersję hurta Non Steam Na Pw :P Mogę odpalić jakieś + Dzięki wielki jak ktoś poratuje to zagram ^^

Opublikowano

Chciałbym wszystkich poinformować, że wszystkie serwery będę miały WIPE w Poniedziałek. Jest to związane z tym, że będzie wprowadzony jeden z większych updatów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...