Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

 

Udajesz za przeproszeniem ''Idiotę?'' Nie ma czegoś takiego jak Nx GENERATOR. To raczej jest Idiot VACCUM! I można uzyć jeżeli chcesz konto stracić. Link do tego pliku został zmieniony.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja bym poprosil o Unlimted MP w skill.wz bo mecze sie z tym i nie moge dalej tego zrobic :/

Opublikowano

A JA O HEALA PRZYSPIESONEGO ALBO SHANING RAYA NA EMS !! (SKILL WZ)

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

@ UP

 

AB na 99%

 

 

A JA O HEALA PRZYSPIESONEGO ALBO SHANING RAYA NA EMS !! (SKILL WZ)

 

 

BO SIE POWIESZE DAJ KTOS TEGO WZ

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

@ Yoooj

Ziomek w temacie o tym nx generatorze napisał posta ze to niby działa i ludzie zaczeli się pytać oto.

Wystarczy wytłumaczyć raz a po zadnie żeby się nie pytali ludzie ;P

 

Opublikowano

a ja bende fajny i poprosze zeby nikt tego nie dawal jest wytlumaczone przez Wifka jak to zrobic trzeba pomyslec

wreszcie jest okazja do tego by zmotywowac userow do pracy oraz nauki

Opublikowano

OMG czy ty nie kumasz ze nie dziala mi to o.O robie all jak fifk i *pupa* wiec sie *lubię ser* nie wtrancaj

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

oj dittexie troche wiecej szacunku nie tak bezczelnie o.O jak ci nie dziala to robisz cos zle wiec poglowkuj mi tez za 1 razem nie dzialalo ale zem sie skupil i dzialalo za 2 podejsciem to naprawde nic trudnego

pozatym nie mow na niego fifek

Opublikowano

witam

czy jest jakis dzialajcy vac na ems?? oprucz .wz bo mi cos to nie dziala ciagle dc mam prosze o pomoc

a i czy da rade jakos zedytowac game guarda zeby dzialal xenters znow?

Opublikowano

Dittex ja sie z Athisem zgadzam :) haczki na Wz wymagają jedynie logicznego myślenia więc do roboty :]

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

 

 

itf_logo.gif0de423c3eda0f802.jpg

Opublikowano

To powiedz mi za ktorym razem zadziala za *ser ci w dupe * 23razem ?? LICZE ile razy robie wiec.......................

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

@up

 

 

On jest spathowany juz xczasu wiec sory ale nie ;P

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

ale czy da sie go w plikach edytowac lub gameguarda zedytowac jakos zeby zadzialal? albo powiedzcie mi jaki jest hack do vacowania oprucz tych wz bo mi to nie dziala ciagle dc mam

Opublikowano

Xentare jest patched, Xentar sie obraził że jego platny trainer zostal zhakowany i już nie robi. A czy sie da to raczej nie.

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

 

 

itf_logo.gif0de423c3eda0f802.jpg

Opublikowano

Game Guarda można zrobić (Ominąć ,czyli GGLESS) ,umiemy to zrobić jednak co z tego ? Xentare jest zpathowany koniec .

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

czyli ze juz nie dziala to co w nim dzialalo to ludzie z nexonu znalezli na to sposob i zrobili tak ze nie dzialalo np

masz narzezdie do jablek i wsyzwstko ok dopoki nie dostajesz JAJEK czyli 2 zupelnie inne rzeczy jedno do drugiego nie pasi

Opublikowano

Pewnie sa jakies fajne vacki ale... PRIVATEEEEE ;]]

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

 

 

itf_logo.gif0de423c3eda0f802.jpg

Opublikowano

A tam zaraz priv obadaj na Naszej Klasie znajdziesz na pewno btw. wz edit

 

i jeszcze cef jak chcesz wiedziec jakie to strony to na pw napisz bo tu nie mozna reklamowac stron (na forum)

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

Aaaaa zapomnialem calkiem o "NK" xD:D dzieki ; p

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

 

 

itf_logo.gif0de423c3eda0f802.jpg

Opublikowano

CZeść , szukam tabelki dzięki której przy podawaniu pinu bede miał cyferki ustawione po koleji (w górnym rzędzie) do EMS , z góry dziękuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...