Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 21 maga to wjedź na jakiś chanel niemiecki albo francuski i w elleni na grzybach poszukaj sobie wolnego pnia tam jest tego pełno

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

Dobra magiem sobie poradze, ale czym najlepiej expic warriorem? Chodzi mi o bota, roznych probowalem ale kazdy po kilku sekundach gra sie wylacza ;/

Opublikowano

bpt: MAyBot dodatkowo mozesz cos poszukac a tka to nie wiem niezbyt na ems sie znam ale jesli chodzi o auto attack to mam propozycje wkladasz attack na spacje a na spacje cos kladziesz i atakuje

Opublikowano

nie rozmawiamy o crackowaniu na mpc raz zrobilem temat dostalem bana wiec nie prosze sie o wiecej xD

Opublikowano

Witam!

 

Czy mógłby mi ktoś wrzucić na jakąś stronę plik MapleStory.exe od EMS bo mój jest popsuty a chciałbym sobie zagrać bardzo proszę o szybką odpowiedź lub upload

 

"Pl0x" upload xD >.<

 

Opublikowano
Na EMS jest pg hack o_O wtf ?? Poprosze by jakis tu pro gammer sie postaral dla nas xD jest bo widzialem jak 30mag wpadl i nawalal kukly z pg!!

 

 

@edit

jest jakis BOT ?? nauto skilla i by sie nie "meczyl " ze co jakis czas trzeba sie ruszyc

 

@edit2

Jest hak na wz na UA - czyli to co up ze sie nie meczy

 

Przyłanczam sie do prośby -_-'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

@dittex to trza byc DAŁNEM zeby siebie cytowac...

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Opublikowano

po 1. Morda pershing jak bym nie wiedzial co robie ,zrobilem to bo nikt nie raczyl odpisac !!

po 2. Athis udostepnisz tego bota ?

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

Czy jest już na GMS jakiś vac co przyciąga potworki albo jakiś trainer? (Bo ten right/left passive vac działa ale i tak się ciężko expi)

GMS CederPl.png

 

EMS CederPL.jpg

 

GaduGadu11297159

Opublikowano

jest ale Athis ma na ems przynajmniej i znajosc moje szczescie nie dostane go w swoje rece -_-

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

można prosić o działającego VACA na eMS?

te z .wz mi nie działają a wszystko mam tak jak jest podane :/

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

powracam do mapla wlazcam emsa i co? i nie moge sie polaczyc wywla mi okienko chyba kazdy je zna (tak jakby cos robili moze...) ktos jescze ma tak? czy tylko ja?

a moze jest cos o czym nie wiem? na stronie nic nie pisza pomozcie

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

Opublikowano

kolego UP wywala mi komunikat:

unable to connect the login server

either you are not online or maplestory is going through a server check. please check the maplestory homepage for more informations

wie ktos o co chodzi??

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

Opublikowano

Mam pytanie..

 

Dawno nie grałem w Maple i dzisiaj sobie zainstalowalem.. wpisuje login i hasło.. wszystko ok.. ale nie ma mojej postaci :/ dlaczego? (chodzi o EMS) Czyżby powód był taki ze długo nie grałem i mi usuneli postac?

Opublikowano

To jest niemożliwe żeby nexon usunął może jak miałes duży lvl kolega jakiś był zazdrosny i ci ją usunął o.O

Opublikowano

można prosić o jakiś dobry vac / (zapomniałem jak się to nazywa) to co nie zabiera mp :P pl0x

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano
miałem 78lvl.. nikomu nie pokazywałem swoich danych..

Moze po prostu pomyliles konta ;p

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

mam problem z MapleStory nie wiem czemu wogle sie nie ładuję być może coś w plikach lub może mam po blokowane hosty dodam tylko ze kiedyś grałem normalnie nic sie nie działo.

 

http://img237.imageshack.us/my.php?image=jyukyiuyzf8.jpg

 

jak widać na screnia GG ciągle się mi ładuje i nic po czasie wyskakuje jakiś błąd i na tym kończy sie jeśli by ktoś mógł pomóc a bardzo bym tego chciał niech powie jak rozwiązać ten problem.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...