Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki sondażowe wyborów. Dyskusja.


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Kuce.

 

Zostawiam Wam wstepne wyniki wybórów (SONDAŻOWE!!), które zostały dostarczone przez Exit Pools. Pamiętajcie, to tylko sondaż. Finalne wyniki pewnie we wtorek

 

mrsMoAv.png

 

 

Także ten... rozpoczynamy wyjeżdżanie z kraju i tak dalej...

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Jak już pisałem, kukiz koalicja z PiS, korwin pewnie dobije do tych 5% i baja. Nie ogarniam gimbusów co piszą, że za PiS będzie gorzej :)

A prawda, że więcej się działo przez 2 lata PiS niż 8 lat PO.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Niech w pierwszej kolejności wyjadą ci, którzy nie wzięli udziału w wyborach i mają najwięcej do gadania, ja specjalnych obaw co do mojej przyszłości nie mam, będę zadowolony, jeśli oficjalne wyniki się pokryją z tymi badaniami, chociaż wciąż za dużo PO będzie siedzieć w tym cyrku.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Także ten... rozpoczynamy wyjeżdżanie z kraju i tak dalej...

No tak. Lepiej, aby pro-niemiecka i złodziejska platforma wygrała.(patrz chociażby afery) Widać głos rozsądku w postaci Kukiza i podprogowym Korwina.(oby dociągnął te 0.1%) A PiS mimo socjalnych elementów nadal ma najbliżej do prawej strony. Na pohybel mondrym.

Opublikowano

Ja rozumiem ze to sondazowe, ale korwin IDEALNIE pod progiem? xD

 

Ogolnie z @554461402688252517908.png Panty @"true faith" myslimy gdzie wyjechac, aktualnie albo kanada albo australia, ktos sie pisze?

Najpierw skończcie gimnazjum :)

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Ja rozumiem ze to sondazowe, ale korwin IDEALNIE pod progiem? xD

 

Ogolnie z @554461402688252517908.png Panty @"true faith" myslimy gdzie wyjechac, aktualnie albo kanada albo australia, ktos sie pisze?

mars byłby ciekawszy

Deus vult

Opublikowano

Ja rozumiem ze to sondazowe, ale korwin IDEALNIE pod progiem? xD

 

Ogolnie z @554461402688252517908.png Panty @"true faith" myslimy gdzie wyjechac, aktualnie albo kanada albo australia, ktos sie pisze?

potwierdzam, ja - @554461402688252517908.png Panty , @1361622928-U485574.pngWcaleNieJanuzs , @1361622928-U485574.pngPopeye_ i @TrueFaith uciekamy do kanady lub australi, chetni zglaszac sie

wszystko, ale nie pis, wole stac w miejscu za czasow po niz byc panstwem koscielnym 

­

Opublikowano

­Jak już pisałem, kukiz koalicja z PiS, korwin pewnie dobije do tych 5% i baja. Nie ogarniam gimbusów co piszą, że za PiS będzie gorzej :)

A prawda, że więcej się działo przez 2 lata PiS niż 8 lat PO.

 

Dokładnie. PiS przez 2 lata zrobił tyle, co PO przez 8 lat nie dało rady, więcej afer i kompromitacji niż zysku z nich. ;)

 

Ja rozumiem ze to sondazowe, ale korwin IDEALNIE pod progiem? xD

 

Ogolnie z @554461402688252517908.png Panty @"true faith" myslimy gdzie wyjechac, aktualnie albo kanada albo australia, ktos sie pisze?

 

12189790_962645523758573_722231820695410

Opublikowano

­Sondażowo wychodzi, że 95,1% z trochę ponad połowy obywateli uprawnionych do głosowania wybrało nieprawidłowo.

 

Jeśli wygra pis, to praktycznie nic, oprócz obsady koryta, się nie zmieni.

Opublikowano

Wybory sfałszowane tak sadze hahaha xD. Nie no. Szykujmy się na 20mil pomników, na 0zl na dziecko xdd.. Kaczyński już przemawiał i juz się cieszy że będzie rządził on nie Szydlo ani nie Duda xD. Dziwne tylko że ludzie są tak naiwni na ich obietnice. Bo Duda i Szydło obiecali 500 zl na dziecko czyli 1000 zl dostaniemy xD.. Miała być.pomoc frankowiczom do końca października i uja xD. Czas na przeprowadzenie sie ^^

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

­Jak już pisałem, kukiz koalicja z PiS, korwin pewnie dobije do tych 5% i baja. Nie ogarniam gimbusów co piszą, że za PiS będzie gorzej :)

A prawda, że więcej się działo przez 2 lata PiS niż 8 lat PO.

Jaka koalicja kukiz - pis? Przecież Pisiory mają większość ...

805491408806070489277.png


Opublikowano

O widze ze zalew 13 latków zastanawiających się gdzie wyjechać już się zaczał. Ide po popkorn.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...