Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prestige MU [Season 4 EP 2] [ NO DONATE] [ 100x ] [LONG TERM]


PrestigeMU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a to serw działa cały czas? ja czekam już 40min bo dc dostaje przy oknie logowania odrazu, co jest grane?

 

 

edit: mam tak od czasu restartu serwera dokładnie

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

Tydzień czasu daję max.

 

Bo twój komputer nie jest w pełni funkcjonalny. 

Bez pozdrowień.

 

 

Co do serwera.

 

Online rośnie, serwer bez ddosów, lagów, itp 

Wszystko działa bez najmniejszych problemów.

 

 

Zapraszam serdecznie na serwer

Opublikowano

licznik kłamie jakim cudem  zrobiłeś więcej online od postaci ??

 

Total Character:  90

Total Guilds:  2

 

Total Users Online  : 113

  

haha  :)

Opublikowano

Server 100x:  on.png

Total Account:  144

Total Character:  91

Total Guilds:  2

 

Total Users Online  : 113

 

wszystko sie zgadza

 

Nie zgaadza się, jest 71 online. Licznik ma problem. Musiałbym resetować serwer, a nie chce teog robić.

 

Zapraszam do gry

Opublikowano

Na jednym kompie dwa klienty odpalisz- ale MEN pisal ze troche "utrudnil nam zadanie" :D nie mam wiec pojecia co i jak, ale "na sucho" dwa nie pojda. 

Zapraszam do gry, noc minela bezproblemowo, naprawde przyjemnie sie gra i kazdy kazdemu daje PT, poniewaz ustawienia partyexp w koncu sa akceptowalne! (zapraszam na 3-4 strone tego tematu gdzie jest cala rozpiska)

Jesli komus zalezy na topce, to jeszcze wszyscy maja niskie poziomy i mozna ich dogonic :))

Do zobaczenia w grze!

Opublikowano

Jak włączyć gre? Przez main sie wylacza, a przez mu.exe wlacza sie jakies okienko klikam connect i nic

 

Pomogłem koledze.

Jakby ktoś miał taki problem, że LiveGuard się odpala i potem znika to wystarczy zmienić rozdzielczość na okno.

 

Zapraszam do gry i pozdrawiam :)

Opublikowano

39 online ? Czy licznik dalej świruje?

 

Licznik polega na tym, że pokazuje daną ilość IP połączonych z serwerem.

 

Aktualnie są to 43 IP , a na serwerze jest 51 postaci online.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...