Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prestige MU [Season 4 EP 2] [ NO DONATE] [ 100x ] [LONG TERM]


PrestigeMU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tydzien od startu servera tak że czas na podsumowanie co prawda poczatki były trudne czyt.ddosy,lecz teraz sytuacja znacznie sie poprawila,ddosy do przezytek.chciałbym zacząć od tego ze jako doswiadczony gracz mu a gram w ta gre od 13 lat,A jest to 2 server ktory tak mnie wciagnal!.Pozwole w pkt napisac i miedzy innymi zachęcic nowych graczy do tego aby wbili na server.

 

1.Przedewszystkim na serverze jest mega atmosfera,gracze dogaduja sie ze soba swietnie(oczywiscie nie brakuje rywalizacji),tworza fantastyczna atmosfere na tym serverze za co im mega dziekuje!.

2.Od kad gram w mu nigdy nie widzialem,tak "kontaktowej" administracji,która dla gracza robi niemal ze wszystko aby ten pozostal na serverze,oraz jest dostepna prawie 24/h

3.Kolejna sprawa są codzienne eventy organizowane przez administracje(na forum zrobiona jest tygodniowa rozpiska).

4.Server jest naprawde long termem.Często mozemy sie spotkac z oszustwami jakimi faszeruja nas wystawiajacy publikacje,adresujac ja pod bandera "long terma",oczywiscie wchodzac na owy server czeka nas wielkie rozczarowanie.Na serwerze o którym mowa,zaskoczeniem bedzie dla was to ze ten serv to naprawde long term!,po tygodniu grania nikt nie jest zbyt silny aby expic na kanturu 1 a co dopiero zabic golda k4/k5,itemy exe sa rzadkoscią.

5.Rozwijajacy sie handel,w ktorym nie tylko waluta sa kamienie ale również zen

 

Z czystym sumieniem polecam wam ten server.Powiem rownież ,że patrzac na ilosc graczy a jest ich aktualnie 50+,jest mi niezmiernie przykro ze takie servery sa nie doceniane przez ówczesnych graczy,a wybierane sa za przeproszeniem servery smieciowe 9999x exp +full donate.Serdecznie was zapraszam,sprawdzcie to sami!!!! 

 

 

Pozdrawiam,Phantom!

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuje za takowe opinię, tak jak wspominałem przed startem. Serwer tworzony jest pod graczy, a nie pod administrację. 

Staram się na bierząco edytować, poprawiać bugi, czy też problemy które znajdą gracze.

 

Zapraszam na serwer w celu przekonania się samemu co tutaj takiego tak "podnieca" graczy.

 

 

Pierwsza walka o zamek już za tydzien.

 

Przez weekend trwa bonus EXP ( 115x) 

 

 

 

JOIN US !

Opublikowano

Mozecie pisac 1000000000000000000000000000000000000000000 opinii na temat tego jaki ten server jest z*******y itp (tak jak to robicie teraz :D) a i tak bedzie caly czas 50 graczy na serverze :D dlaczego?

1. Server jest full hardcore, lubilem takie servery, kiedy mialem 13lat, gralem na mufreedom z expem 25 i bylo fajnie, sety +zen, dlugie resety, 2kkk na resa, pvp na arenie, banie sie ciecia statow po 3 warnach za afk, duzo bardzo fajnych wspomnien. Ale czasy sie zmienily ziomki, malo ludzi lubi gre na takim serverze, mimo tego, ze kiedys to kochali. Raz ze sezon 4 jest chyba najgorszy, to bot przylaczony do clienta jest jakims zartem, mogloby go w ogole nie byc. Jaki sens jest w bocie, skoro nawet nie potuje xD, rownie dobrze mozecie polozyc sobie ksiazke na myszke, tak jak ja to robilem na freedomie :D. Nie zbiera itemow, nie potuje, mamy 2015 rok panowie, malo ludzi bedzie patrzyc na mu caly czas zeby nie pasc. Rozumiem, myslicie, ze server bylby martwy gdyby byl normalny bot. Ja natomiast tak nie mysle, gralem ostatnio na serverze dragonmu, zagranicznym, bylo fajnie, bylo autoparty, afk, bot wszystko a i tak bardzo fajnie sie gralo, handel byl rozwniety, za wcoiny, ogolnie zarobilem sobie z 20k wcoinow na tym serverze, przecietny item +13+l+dd np chodzil po 50 a seal na 7dni kosztowal 750. Exp byl maly, staty kasowane ale przynajmniej byl bot, wchodzilo sie na mu, dawalo party i wchodzilo co jakis czas pogadac z ludzmi I TO DZIALALO. 

Ps. server mial 600online ale administrator byl jakis dzieciak, ktory olal server cieplym moczem, wydoil kase, na forum wszedl 2 razy, kupil pliki serverowe, stronke, reklame, postal 2 miesiace i go wylaczyl, jak z 600online zrobilo sie niecale 100 a za pisanie tematow " why everybody is leaving right now?" byl perm ban na forum od gm'a

2. No wlasnie, staty. Staty kasowane + maly exp + brak bota = masakra lol

3. Administracja jest hm, zbyt luzna?

Jak gralo sie np na freedomie, to czulo sie respekt do takiego nasgotha czy rahima, byli jak profesjonalisci, caly ten server byl profesjonalny, administracja byla "zamknieta", rozwiazywala wszystkie problemy itp, byla w ciaglym kontakcie ale robila to tak ze bylo czuc ze to jest ADMINISTRACJA, a nie kolega.

Ja np wyszedlem z gry w momencie, kiedy ktorys z GM pisal na ! ze wypil sobie 7 piw, jest najebany i rozne takie piatkowe historie.

Oczywiscie, kolezenska administracja ma swoje plusy, ale tez minusy. Przez to ze jest taka, wiele osob moze odbierac taki server jako np server postawiony przez 15latka na 2miesiace zeby cos zarobic.

Server z malym expem wymaga bardzo duzo poswieconego czasu wiec ludzie nie chca poprostu go zmarnowac.

A i jeszcze widzialem jak jakis GM na servie pisal na ! zeby pisac pozytywne opinie na temat servera na mpc, wszystko tutaj wyglada tak sztucznie. (moze tylko wedlug mnie)

4. Strona tego servera to darmowa skorka strony do mu do znalezienia na kazdym mozliwym forum xD topkek

 

I mozecie pisac, ze jak nie mam czasu grac dlugo, to zebym gral godzine, ale prosze was, kto mialby fun z mu gdyby gral godzine dziennie? mu to grind grind grind grind i jeszcze raz grind. Nie bedzie z tej gry zadnego funu, jak nie bedziesz grindowal baaaaaaaardzo duzo czasu, bo jak nie grind to co? golda sobie zabijesz? na bc pojdziesz? ds? rofl

Nie odbierzcie to jako hejt, poprostu tak sobie napisalem swoje przemyslenia, mialem zamiar grac, nawet kupic seala ale pogralem chwile i jednak stwierdzilem ze nie mam juz 13 lat i nie mam tyle czasu zeby grac na takim servie.

I nie wiem czemu sie dziwicie, ze jest 50graczy, albo mowicie ze ludzie wola "smieciowe" 9999x, sa duzo lepsze gry od mu w 2015 roku, a ludzie wracaja z sentymentu i nikomu nie chce sie grac tyle ile grali bardzo dawno temu na freedomie albo xworldzie.

 

Moim zdaniem normalny bot zwiekszylby liczbe graczy, ale to tylko moje zdanie :).

Albo nowy sezon, z botem wbudowanym.

Ale jak liczba online wam pasuje, to spoko, z 50online tez mozna sie bardzo dobrze bawic!

Graczy, ktorzy maja duzo czasu + lubia hardcore ustawienia - zapraszam na server! :)

 

#edit: moze byc troche chaotycznie, bo u mnie jest 3rano i troche spac mi sie chce :( ale mialem wene, to napisalem. 

Opublikowano

Mam pytanie co można za kredyty tutaj kupić czy tylko vipa? seele? czy itemki też?

 

Tylko seal.

Itemki tylko za resety.

 

 

Mozecie pisac 1000000000000000000000000000000000000000000 opinii na temat tego jaki ten server jest z*******y itp (tak jak to robicie teraz :D) a i tak bedzie caly czas 50 graczy na serverze :D dlaczego?

1. Server jest full hardcore, lubilem takie servery, kiedy mialem 13lat, gralem na mufreedom z expem 25 i bylo fajnie, sety +zen, dlugie resety, 2kkk na resa, pvp na arenie, banie sie ciecia statow po 3 warnach za afk, duzo bardzo fajnych wspomnien. Ale czasy sie zmienily ziomki, malo ludzi lubi gre na takim serverze, mimo tego, ze kiedys to kochali. Raz ze sezon 4 jest chyba najgorszy, to bot przylaczony do clienta jest jakims zartem, mogloby go w ogole nie byc. Jaki sens jest w bocie, skoro nawet nie potuje xD, rownie dobrze mozecie polozyc sobie ksiazke na myszke, tak jak ja to robilem na freedomie :D. Nie zbiera itemow, nie potuje, mamy 2015 rok panowie, malo ludzi bedzie patrzyc na mu caly czas zeby nie pasc. Rozumiem, myslicie, ze server bylby martwy gdyby byl normalny bot. Ja natomiast tak nie mysle, gralem ostatnio na serverze dragonmu, zagranicznym, bylo fajnie, bylo autoparty, afk, bot wszystko a i tak bardzo fajnie sie gralo, handel byl rozwniety, za wcoiny, ogolnie zarobilem sobie z 20k wcoinow na tym serverze, przecietny item +13+l+dd np chodzil po 50 a seal na 7dni kosztowal 750. Exp byl maly, staty kasowane ale przynajmniej byl bot, wchodzilo sie na mu, dawalo party i wchodzilo co jakis czas pogadac z ludzmi I TO DZIALALO. 

Ps. server mial 600online ale administrator byl jakis dzieciak, ktory olal server cieplym moczem, wydoil kase, na forum wszedl 2 razy, kupil pliki serverowe, stronke, reklame, postal 2 miesiace i go wylaczyl, jak z 600online zrobilo sie niecale 100 a za pisanie tematow " why everybody is leaving right now?" byl perm ban na forum od gm'a

2. No wlasnie, staty. Staty kasowane + maly exp + brak bota = masakra lol

3. Administracja jest hm, zbyt luzna?

Jak gralo sie np na freedomie, to czulo sie respekt do takiego nasgotha czy rahima, byli jak profesjonalisci, caly ten server byl profesjonalny, administracja byla "zamknieta", rozwiazywala wszystkie problemy itp, byla w ciaglym kontakcie ale robila to tak ze bylo czuc ze to jest ADMINISTRACJA, a nie kolega.

Ja np wyszedlem z gry w momencie, kiedy ktorys z GM pisal na ! ze wypil sobie 7 piw, jest najebany i rozne takie piatkowe historie.

Oczywiscie, kolezenska administracja ma swoje plusy, ale tez minusy. Przez to ze jest taka, wiele osob moze odbierac taki server jako np server postawiony przez 15latka na 2miesiace zeby cos zarobic.

Server z malym expem wymaga bardzo duzo poswieconego czasu wiec ludzie nie chca poprostu go zmarnowac.

A i jeszcze widzialem jak jakis GM na servie pisal na ! zeby pisac pozytywne opinie na temat servera na mpc, wszystko tutaj wyglada tak sztucznie. (moze tylko wedlug mnie)

4. Strona tego servera to darmowa skorka strony do mu do znalezienia na kazdym mozliwym forum xD topkek

 

I mozecie pisac, ze jak nie mam czasu grac dlugo, to zebym gral godzine, ale prosze was, kto mialby fun z mu gdyby gral godzine dziennie? mu to grind grind grind grind i jeszcze raz grind. Nie bedzie z tej gry zadnego funu, jak nie bedziesz grindowal baaaaaaaardzo duzo czasu, bo jak nie grind to co? golda sobie zabijesz? na bc pojdziesz? ds? rofl

Nie odbierzcie to jako hejt, poprostu tak sobie napisalem swoje przemyslenia, mialem zamiar grac, nawet kupic seala ale pogralem chwile i jednak stwierdzilem ze nie mam juz 13 lat i nie mam tyle czasu zeby grac na takim servie.

I nie wiem czemu sie dziwicie, ze jest 50graczy, albo mowicie ze ludzie wola "smieciowe" 9999x, sa duzo lepsze gry od mu w 2015 roku, a ludzie wracaja z sentymentu i nikomu nie chce sie grac tyle ile grali bardzo dawno temu na freedomie albo xworldzie.

 

Moim zdaniem normalny bot zwiekszylby liczbe graczy, ale to tylko moje zdanie :).

Albo nowy sezon, z botem wbudowanym.

Ale jak liczba online wam pasuje, to spoko, z 50online tez mozna sie bardzo dobrze bawic!

Graczy, ktorzy maja duzo czasu + lubia hardcore ustawienia - zapraszam na server! :)

 

#edit: moze byc troche chaotycznie, bo u mnie jest 3rano i troche spac mi sie chce :( ale mialem wene, to napisalem. 

 

Witaj kolego,

 

Miło mi się czytało to co pisałeś. To prawda zachowanie jednego z Gmów było na tyle naginane, że go zbanowałem oraz wyrzuciłem z mojego Teamu. 

Mówisz, że kiedyś się lubiło serwery z małym expem. Jak na moje zdanie to do takich expów trzeba po prostu dorosnąć. Ja w wieku 13-16 lat grając w MUO nie lubiałem strasznie powolnego expa. Szukałem serwerów z expem jak najwyższym, aby można było wszystko szybko osiągnąć, lecz byłem wtedy głupi, bo potem zdałem sobie dopiero sprawę z tego, że co mam z tego, że wymaxuje postać w tydzień i będę świetnie ubrany jak potem po 2 dniach nudzi mi się gra, polegająca na sterczeniu na "BRAMIE" i biciu się. To stawało się z każdym serwerem coraz nudniejsze. Wtedy poznałem smak low expa, zainponowało mi to, bo nie jest tak łatwo zdobyć "Max staty" czy też ubrać się ładnie i walczyć o zamek z pełnym zaangażowaniem w to co się robi.

Jak na moje to po prostu trzeba dojrzeć do tego, widocznie masz odmienne zdanie na ten temat i ja to szanuję. Co do zachowania się byłego GM, to było mi wstyd szczerze mówiąc. A co do tego, że jestem zbyt luznym "Adminem", a dlaczego mam się wywyższać nad innymi? Mam być surowy itp? To jest tylko gra człowieku, nie wymagam respektu od innych, wystarczy mi to, że sprawiam im przyjemność tym, że daje im serwer taki jaki chcą. Nie ja ustawiałem tą konfigurację serwera, tylko gracze, sami do tego dązyli. Mówisz, że jestem jak 15 latek, który chce sobie dorobić, to powiedz mi dlaczego cała kasę, którą otrzymuje to zbieram aby opłacić maszynę? Maszyna jest opłacona na 4 miesiące, z tego co wysłali gracze na "Seale". Ja mam na życie, sam sobie mogę zarobić, mieszkam sam z kobietą i bez serwera sobie poradzę, więc pieniądze z dotacji na serwer przeznaczam na opłacanie mojej usługi oraz antyhacka. Nie rozumiem twojego poglądu na serwery LOW, nikt Ci nie każe tutaj grać, a ja nigdy nie napisałem " IDZCIE NA MPC POZYTYWY WYSTAWIAC", zawsze piszę "Proszę was. Wystawiajcie swoje opinie na temat serwera na mpc, to pomoże rozreklamować serwer " czy coś takiego, nie pamiętam słowo w słowo, ale nigdy nie namawiałem kogoś do wystawiania "POZYTYWNYCH" komentarzy w publikaci.

 

Serwer powstał dla graczy, doceniło to tyle osób ile jest codziennie na serwerze, okej. Niech sobie grają, ja serwer otworzyłem na dla nich i nawet jak będzie 10 online to serwer nie padnie, bo mam szacunek do czyjegoś włożonego czasu w grę i wiem ile kosztuję stracenie postaci. Jestem też graczem który postanowił stworzył serwer, który nie będzie pod kase ;) Nie doceniasz tego.

Idz tam na fatality i kupuj wcoiny za siano i kup sobie set :) Zresztą na twój temat się nie będę wypowiadał, bo spotkałem Cię na nie jednym serwerze z donate i byłeś zawsze świetnie ubrany ;) 

 

Co do stylu forum... Wybacz, ale nie stać mnie żeby kupić jakiś z*******y styl do strony, zbiorą się fundusze z dotacji to pomyślimy nad zmianą, na chwilkę obecną ten styl został przerobiony przeze mnie i jakoś funkcjonuje.

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Czyli wszelkie boty, które same podnoszą sobie itemy w czasie afku są usuwane? :)

 

Dozwolony jest tylko BOT wbudowany, który pozwala AUTO BICIE MOBÓW.

 

Używanie pickera do jeveli itemów = DELETE POSTACI, BAN IP

Opublikowano

Grasz w Mu i chodzisz z Wykrywaczem metali :)

to wbiajj na serwer i do mnie do Gild ;)

Wymienimy sie uwagami, doświadczeniem, i opowiesciami z krypty ;) ,  Buuu

Juz się boisz :D nie ma czego . Dział Download nie straszy :D

 

Opublikowano

W takim razie wbijam ;P


Jak się odpala Wasz klient? o_O Brak launchera, przez main nie idzie
Dobra poradziłem sobie... musialem zmienic na window mode :D

ing FalleN jakby ktoś chciał mi pomóc :lenny:

 

/ double post - Karusia

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Opublikowano

W takim razie wbijam ;P

 

 

Jak się odpala Wasz klient? o_O Brak launchera, przez main nie idzie

Dobra poradziłem sobie... musialem zmienic na window mode :D

 

ing FalleN jakby ktoś chciał mi pomóc :lenny:

 

/ double post - Karusia

 

 

Jeżeli ktoś ma problemy jak kolega wyżej, proszę zajrzeć na nasze forum, tam znajdziecie rozwiązania :) 

 

 

Dzisiaj kończy się większy exp, o godzinie 24 !

 

Wykorzystajcie każdą  minutę bo warto !

Opublikowano

Tylko seal.

Itemki tylko za resety.

 

 

 

Witaj kolego,

 

Miło mi się czytało to co pisałeś. To prawda zachowanie jednego z Gmów było na tyle naginane, że go zbanowałem oraz wyrzuciłem z mojego Teamu. 

Mówisz, że kiedyś się lubiło serwery z małym expem. Jak na moje zdanie to do takich expów trzeba po prostu dorosnąć. Ja w wieku 13-16 lat grając w MUO nie lubiałem strasznie powolnego expa. Szukałem serwerów z expem jak najwyższym, aby można było wszystko szybko osiągnąć, lecz byłem wtedy głupi, bo potem zdałem sobie dopiero sprawę z tego, że co mam z tego, że wymaxuje postać w tydzień i będę świetnie ubrany jak potem po 2 dniach nudzi mi się gra, polegająca na sterczeniu na "BRAMIE" i biciu się. To stawało się z każdym serwerem coraz nudniejsze. Wtedy poznałem smak low expa, zainponowało mi to, bo nie jest tak łatwo zdobyć "Max staty" czy też ubrać się ładnie i walczyć o zamek z pełnym zaangażowaniem w to co się robi.

Jak na moje to po prostu trzeba dojrzeć do tego, widocznie masz odmienne zdanie na ten temat i ja to szanuję. Co do zachowania się byłego GM, to było mi wstyd szczerze mówiąc. A co do tego, że jestem zbyt luznym "Adminem", a dlaczego mam się wywyższać nad innymi? Mam być surowy itp? To jest tylko gra człowieku, nie wymagam respektu od innych, wystarczy mi to, że sprawiam im przyjemność tym, że daje im serwer taki jaki chcą. Nie ja ustawiałem tą konfigurację serwera, tylko gracze, sami do tego dązyli. Mówisz, że jestem jak 15 latek, który chce sobie dorobić, to powiedz mi dlaczego cała kasę, którą otrzymuje to zbieram aby opłacić maszynę? Maszyna jest opłacona na 4 miesiące, z tego co wysłali gracze na "Seale". Ja mam na życie, sam sobie mogę zarobić, mieszkam sam z kobietą i bez serwera sobie poradzę, więc pieniądze z dotacji na serwer przeznaczam na opłacanie mojej usługi oraz antyhacka. Nie rozumiem twojego poglądu na serwery LOW, nikt Ci nie każe tutaj grać, a ja nigdy nie napisałem " IDZCIE NA MPC POZYTYWY WYSTAWIAC", zawsze piszę "Proszę was. Wystawiajcie swoje opinie na temat serwera na mpc, to pomoże rozreklamować serwer " czy coś takiego, nie pamiętam słowo w słowo, ale nigdy nie namawiałem kogoś do wystawiania "POZYTYWNYCH" komentarzy w publikaci.

 

Serwer powstał dla graczy, doceniło to tyle osób ile jest codziennie na serwerze, okej. Niech sobie grają, ja serwer otworzyłem na dla nich i nawet jak będzie 10 online to serwer nie padnie, bo mam szacunek do czyjegoś włożonego czasu w grę i wiem ile kosztuję stracenie postaci. Jestem też graczem który postanowił stworzył serwer, który nie będzie pod kase ;) Nie doceniasz tego.

Idz tam na fatality i kupuj wcoiny za siano i kup sobie set :) Zresztą na twój temat się nie będę wypowiadał, bo spotkałem Cię na nie jednym serwerze z donate i byłeś zawsze świetnie ubrany ;)

 

Co do stylu forum... Wybacz, ale nie stać mnie żeby kupić jakiś z*******y styl do strony, zbiorą się fundusze z dotacji to pomyślimy nad zmianą, na chwilkę obecną ten styl został przerobiony przeze mnie i jakoś funkcjonuje.

 

 

Pozdrawiam

Ciekawe na jakim serverze z donate mnie widziales, smiechlem, bo ostatnie moje mu w ktore gralem dluzej niz tydzien, to bylo dragonmu na ktore nie wydalem ani zlotowki :D chyba na zadne mu nigdy nie wydalem ani zlotowki xD moze na WoGa zeby powbijac sobie itemy w pralce 100% wyslalem sms'a po vipa.

Nie powiedzialem, ze jestes 15latkiem ktory robi server pod hajs, tylko ze ludzie moga to tak odbierac :) Nie umiesz czytac ze zrozumieniem?

A co do niepisania "IDZCIE NA MPC POZYTYWY PISAC" to nie bede sie klocil, ale moglem zrobic skrina :) (moze to byl ten gm ktorego wyrzuciles :) )

I nie chodzi o wywyzszanie sie, ze masz admina xD lmao

I nie zagram tutaj, bo mu to grind, nie da sie walczyc o zamek, uczestniczyc w zadnym evencie, jak nie poswiecisz mnostwo czasu na grind :)

POZDRAWIAM DONEJTER KAZDEGGO 999999X SERVERA xD

Opublikowano

Ciekawe na jakim serverze z donate mnie widziales, smiechlem, bo ostatnie moje mu w ktore gralem dluzej niz tydzien, to bylo dragonmu 

Dokładnie

Grałem dłuzej jak tydzień . I ty masz przyjemnosc skakania po serwerach, A my szukamy stalego serwera na dłuzej. Taki jak ten.

Napewno płaczesz tam w duchu że nie zaczołeś grać od początku , bo teraz po tygodniu to jaką ty klase pokazać możesz. B)

 

Milej zabawy życze w szukaniu tygodnówek.  Coś co ruszy i bedziesz tam przez tydzien WIELKIM MISTRZEM :yay:

Dexonovsky > My Name is Błond DŻajms Błond

Opublikowano

Dokładnie

Grałem dłuzej jak tydzień . I ty masz przyjemnosc skakania po serwerach, A my szukamy stalego serwera na dłuzej. Taki jak ten.

Napewno płaczesz tam w duchu że nie zaczołeś grać od początku , bo teraz po tygodniu to jaką ty klase pokazać możesz. B)

 

Milej zabawy życze w szukaniu tygodnówek.  Coś co ruszy i bedziesz tam przez tydzien WIELKIM MISTRZEM :yay:

Dexonovsky > My Name is Błond DŻajms Błond

Brawo, ze grales dluzej jak tydzien !!

Gdzie napisalem, ze szukam servera na tydzien xD? moze wszystkie byly tak bardzo slabe, ze nie potrafily zatrzymac mnie na dluzej?

Akurat gralem od poczatku, nawet mialem konto na testy + dl'a od 1lvla po starcie, co bardzo pomagalo w expie bo robi nieziemski dmg, przykro mi, nie trafiles.

A placze, to nad toba chlopczyku, ile masz lat, 13?

Jak podswietla Ci sie na czerwono wyraz, to znaczy, ze jest zle napisany polecam zajrzec czasami zamiast pisac ZACZOLES. 

To wlasnie potwierdza, ze 13latki maja czas na takie servery, starsi juz nie.

To bedzie moj ostatni post w tym temacie.

 

Ps. nie wiem dlaczego odbieracie to tak, jak odbieracie xD prawda boli? wyrazilem tylko swoje zdanie i nawet zaprosilem na server graczy, ktorzy maja duzo czasu zeby grac.

Niezle community :D

Milej gry :*

Opublikowano

Miałem się zatrzymać na dłużej ale to nie dla mnie... w Mu praktycznie gra same starsze pokolenie, ktore nie ma czasu na gre. 100exp to dla mnie za mało. Maniaczenie przez miesiąć żeby wbić 50rr, zresztą po miesiącu odejdze 2/3 wiary i zostanie 15-20 online. 500 exp byłby lepszym rozwiązaniem.

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Opublikowano

Miałem się zatrzymać na dłużej ale to nie dla mnie... w Mu praktycznie gra same starsze pokolenie, ktore nie ma czasu na gre. 100exp to dla mnie za mało. Maniaczenie przez miesiąć żeby wbić 50rr, zresztą po miesiącu odejdze 2/3 wiary i zostanie 15-20 online. 500 exp byłby lepszym rozwiązaniem.

 

Każdy ma swoje gusta, a co do tego ile osób będzie za miesiąc to się okaże za miesiąc :) 

 

 

Pierwsza walka o zamek już w tym tygodniu, jeszcze macie szanse tam byc ! 

 

Zapraszam

Opublikowano

Ogólnie to polecam serwer, ludzie są fajnie nastawieni. Mi nie odpowiada exp i tyle. Jak będziecie robić podobny projekt z większym expem to zawitam.

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Opublikowano

Dnia dzisiejszego o godzinie 18:00 na serwerze wejdzie Summonerka ( odbugowana i sprawna ), lecz z wadą, a dokładniej brakiem drzewka 3rd

Opublikowano

Dnia dzisiejszego o godzinie 18:00 na serwerze wejdzie Summonerka ( odbugowana i sprawna ), lecz z wadą, a dokładniej brakiem drzewka 3rd

To jakie ona miała jeszcze bugi, oprócz braku drzewka? Bo na początku pamiętam pisałeś, że summonerki nie będzie z powodu braku drzewka.... Co to za zmiany w połowie trwania serwera? 

Opublikowano

To jakie ona miała jeszcze bugi, oprócz braku drzewka? Bo na początku pamiętam pisałeś, że summonerki nie będzie z powodu braku drzewka.... Co to za zmiany w połowie trwania serwera?

To jakie ona miała jeszcze bugi, oprócz braku drzewka? Bo na początku pamiętam pisałeś, że summonerki nie będzie z powodu braku drzewka.... Co to za zmiany w połowie trwania serwera?

 

Był bug taki, że nie dało rady jest zbalansować jej, po długich mękach udało się. Była wypuszczona ankieta na forum i 90 % zagłosowało aby dodać ją na serwer.

Nie podejmuje sam decyzji

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Dnia 01.11.2015 godzina 00:01 do życia na serwerze wejdzie nowy event o nazwie Halloween Event ! Więcej info na naszym forum

 

Zapraszam do gry

Opublikowano

Ogólnie to polecam serwer, ludzie są fajnie nastawieni. Mi odpowiada exp , bardzo dobrze ustawiony balans pvp,mila administracja,serw godny polecenia na dluzszą gre ,nie to co x1000.

Pozdrawiam user.

Opublikowano

Idealny czas aby niezdecydowani zaczeli grać na tym serwerze dzisiaj po północy rusza świetny Halloween  event !
W życie serwera codziennie wchodzą nowe rzeczy , każda propozycja jest omawiana na forum co zbliża bardzo graczy serwera !
Zapraszam !

 

I TY BAW SIĘ Z NAMI !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...