Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, szukam administracji na serwer jailbreak.

Wymagania:

- wiek +15

- najlepiej steam

- skladka

- obecnosc na serwerze kiedy tylko mozesz ( bo to jb i trzeba pilnowac)

Oferuje:

- wykupiony serwer na puk---e

- wykupiona reklame serwera na csse--i

 

Zainteresowanych zapraszam na PW

Edytowane przez Deall3r
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam!


 


Szukam osoby która będzie chętna zrobić coś wspólnego, myślę o na sam początek nie tyle co sieci a społeczności złożonej z serwera bądź kilku działającej dla innych graczy.


 


Ze swojej strony oferuję:


- domenę .eu


- doświadczenie związane z prowadzeniem stron oraz serwerów


- forum na silniku IPB 3.4.6


- możliwość wykorzystania 253 złotych na pukawce.


 


Na chwilę obecną szukam osób chętnych do stworzenia i rozwinięcia czegoś takiego, obecnie pracuję nad forum aczkolwiek im więcej osób do pomocy tym nie dość, że szybciej to i lepiej.


 


Kontakt poprzez GG - 43640253 bądź steam - http://steamcommunity.com/id/darknesik


Opublikowano

Szukam sieci dla rozkręconego serwera DeathMatch! Po znalezieniu sieci mam plany robic następne serwery. Zainteresowani pisać GG : 52655646

//

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje:

-Chetnych do stworzenia sieci cs 1.6 i cs:go

-Serwerow cs 1.6 i CS;GO

 

Oferuje:

-Pomoc techniczna przy serwerach

- Zaangazowanie w rozwoj sieci jak i serwerow

 

 

Kontakt: GG:51924016

Edytowane przez Sajmon Aka Wari
Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617


Edytowane przez myaspera.pro
Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike Global Offensive.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


  • Wiek minimum 16 lat.
  • Bardzo dobry multi-tasking.
  • Wiedza ogólna na temat Counter-Strike.
  • Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów).
  • Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza się tylko do serwerów publicznych).

 


Oferujemy:


 


  • Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep).
  • Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban.
  • Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości).
  • Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach.
  • Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć.
  • Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO.

 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum Top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciągle się rozwijać.


 


Kontakt:


 


  • Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.
  • GG: 59583494
Opublikowano

Wykupuje serwer dzisiaj, potrzebuje kogos kto sie zna i bedzie wspolpracowal ze mna przy tworzeniu, lub mozemy sie razem zlozyc i razem go utrzymywac :). Siec serwerow juz znalazlem, zainteresowani pisac GG: 39359287

Opublikowano (edytowane)

Siema,

 

Szukam

1) adminów serwera tp bf2stats, min 18lat, ogar, chęć pomocy w promowaniu serwera,

2) moderatorów forum - min 18 lat, ogar, brak uczulenia na dramy użytkowników,

3) osoby do pomocy przy uruchomieniu serwera cod mod,

4) osoby ktora zajmie się fp na facebooku oraz promocją,

 

Składki 6 pln/ mc

 

Oferuje:

1) stabilny serwer 24/7,

2) forum mybb,

3) możliwość rozwoju i testowania własnych pluginów na dev serwerze,

4) luźne podejście do tematu, nikt nie musi być dostępny 24/7, każdy ma tez życie prywatne

5) serwer nie jest na zarobek, działamy "from players for players"

 

Kontakt gg 4900128

Proszę tylko poważne oferty.

Edytowane przez pankrok

Frag or Die!

Opublikowano

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617

Opublikowano

Zostanę Junior Adminem/Administratorem/Opiekunem sieci

Co oferuje?

-Znajomosc silnikow MyBB oraz IPB

-Czas ktory poświęce na rozwoj sieci

-Od czasu do czasu pomoc finansową

 

Co oczekuję?

-Płatnej domeny

- Chęć wspolpracy reszty ekipy

-W miare rozwinietych serwerow

 

Pisac gg: 51924016

Opublikowano

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617


Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike Global Offensive.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


  • Wiek minimum 16 lat.
  • Bardzo dobry multi-tasking.
  • Wiedza ogólna na temat Counter-Strike.
  • Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów).
  • Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza się tylko do serwerów publicznych).

 


Oferujemy:


 


  • Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep).
  • Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban.
  • Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości).
  • Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach.
  • Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć.
  • Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO.

 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum Top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciągle się rozwijać.


 


Kontakt:


 


  • Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.
  • GG: 59583494
Opublikowano (edytowane)

DLC7unx.png


 


Witam was wszystkich bardzo serdecznie


 


 


Poszukuje ludzi / serwerów / techników / redaktorów / grafików / adminów na sieć serwerów cs 1.6 / cs:go inne serwery są również mile widziane


 


 


Co mogę tobie zaoferować ?


 


 


- Forum na silniku ip.Board 


- Twój własny dział oraz rangę dla serwera


- Strefę na naszym teamspeak'u, który jest jednym z największych teamspeaków w Polsce !


- Pomoc techniczną z serwerem.


- Aktywność 


- Kulturę 


- Dobrą atmosferę !


 


 


Czego od ciebie oczekuję ?


 


 


- Jeżeli masz serwer chciałbym żebyś miał doświadczenie w tym co robisz.


- Chciałbym by twój serwer miał jakiś graczy oraz reklamę


- Doświadczony właściciel


- Brak kłótni z innymi użytkownikami / administracją


- Dużo wolnego czasu.


- Zaangażowania w to co robisz.


- Sprawnego mikrofonu oraz teamspeak3 :)


 


 


 


Kontakt 


 


 


GG : 53652134


Steam : LINK


Edytowane przez Mesharsky
Opublikowano

Zostanę Junior Adminem/Administratorem/Opiekunem sieci

Co oferuje?

-Znajomosc silnikow MyBB oraz IPB

-Czas ktory poświęce na rozwoj sieci

-Od czasu do czasu pomoc finansową

Co oczekuję?

-Płatnej domeny

- Chęć wspolpracy reszty ekipy

-W miare rozwinietych serwerow

Pisac gg: 51924016

Opublikowano

Sieć serwerów szuka:

Użytkowników

Serwerow

Techników serwerowych

Redaktorow

W przyszlosci moderatorow

 

Zapewniamy:

Staly kontakt

Unikalny szablon z autorskimi grafikami

Forum powstało wczoraj, ma duże plany na przyszłość

FUNDUSZE NA ROZWOJ

stabilny hosting, domenę PL

 

Gadu Gadu: 59622047

Priorytet:

Technik Serwerowy

Serwery

Opublikowano (edytowane)

Witam


 


Planuję otworzyć sieć serwerów 1.6


 


Potrzebuje następujących osób do zarządzania


 


Zaznaczam że płace za wszystko nie potrzebuje pomocy pieniężnej


 


- Współwłaściciela


 


- Moderator Forum


 


- Opiekunów Serwerów


 


- Ban Team


 


- Promotorów


 


- Redaktorów


 


- Grafików


 


Jeżeli jesteś zainteresowny którąś z pozycji napisz!


 


GG 60571959


 


PW FORUM


Edytowane przez Smooth1
Opublikowano
Witam! W dniu dzisiejszym sieć ZabijamBoLubie.pl poszukuję moderatorów,redaktorów oraz początkujących grafików bądź troche doświadczonych. Wszystkiego dowiecie się na dole !.

 

Wolne stanowisko: Grafik

Informacje dot stanowiska: obowiązkiem jest wykonywanie zleceń dla członków sieci bądź nawet zleceń od administracji sieci min (wykonanie jakiegoś wzorka na koszulke/kubka/branzoletki itd. Oczywiście te zlecenia bedą odpłatne). 

Kontakt gdzie można się bardziej wszystko dowiedzieć co i jak: gg: 57333370

 

Wolne stanowisko: Moderator

Informacje dot stanowiska: obowiązkiem jest dopilnowanie porządku w swoim dziale gdzie sami wybieracie sobie gdzie chcecie moderować itd..

Kontakt gdzie można się bardziej wszystko dowiedzieć co i jak: gg: 57333370

 

Wolne stanowisko: Redaktor

Informacje dot stanowiska: obowiązkiem jest  pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB, artykułów / wiadomości / ciekawostki ze świata gier.

Kontakt gdzie można się bardziej wszystko dowiedzieć co i jak: gg: 57333370

 

 

Opublikowano

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

 

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

 

Kontakt:

GG:58921302

Opublikowano

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617

Opublikowano

Zostanę:

-Technikiem forum

-Technikiem serwera

-Adminem serwera

-Moderatorem forum

 

Oferuję:

-Dużo czasu

-Luźną atmosferę

-Wywiązywanie się z obietnic i założonych planów

-Profesjonalizm

-4 lata doświadczenia

-Modyfikację serwera

-Wgrywanie/edytowanie pluginów

 

 

 

17 lat, uczę się w technikum, lecz znajduję dużo czasu na CS :)

Platforma steam

kontakt pw

gg : 21464983

nic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...