Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam! Poszukuję w miarę rozwiniętej sieci cs 1.6 lub csgo !

Od siebie mogę zaoferować ogromne doświadczenie :)
- Właściciel/Administrator/Moderator/Opiekun serwerów itd !  Na topowych sieciach w polsce!

- Instalacja for IPB/MYBB/przemo
- Konfiguracja serwerów cs 1.6 oraz csgo

- pomoc finansowa i wiele wiele innych!

 

Moje gg: 45294336

Edytowane przez csbosman
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

97XkyT2.png

DIao4iz.png

97XkyT2.png

Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.

97XkyT2.png

    3Jazqnp.png

97XkyT2.png

 

Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a .Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.

 

97XkyT2.png

            iD85LqS.png

97XkyT2.png

  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę

 

97XkyT2.png

 

#Kontakt

97XkyT2.png

  • Gadu-Gadu [52174225]
  • Prywatna wiadomość [PW]
97XkyT2.png
Zezwalam na kopiowanie grafiki

 

Opublikowano
Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam 

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

Podepnę pod istniejącą 9 lat sieć serwerów Counter Strike, serwery CS 1.6

Niegdyś działaliśmy tylko na serwerach cs 1.6, obecnie same CS:GO, brakuje nam stałego, dobrego klasyka.

 

Interesują mnie tylko rozkręcone serwery, proszę nie pisać z pustymi serwerami bo to dziś każdy potrafi stworzyć.

 

Oferuję dobrze działające i rozkręcone forum, wsparcie techniczne, TS-a i inne formy pomocy.

 

 

Możliwość odkupienia serwera lub innej współpracy.

 

GG: 1401014

[email protected]

 

Pozdrawiam
Chemik

Edytowane przez Chemiczny
Opublikowano

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

Opublikowano

 

 

97XkyT2.png

DIao4iz.png

97XkyT2.png

Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.

97XkyT2.png

    3Jazqnp.png

97XkyT2.png

 

Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a .Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.

 

97XkyT2.png

            iD85LqS.png

97XkyT2.png

  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę

 

97XkyT2.png

 

#Kontakt

97XkyT2.png

  • Gadu-Gadu [52174225]
  • Prywatna wiadomość [PW]
97XkyT2.png
Zezwalam na kopiowanie grafiki

 

 

Opublikowano

Zostanę:


-Technikiem forum


-Technikiem serwera


-Adminem serwera


-Moderatorem forum


 


Oferuję:


-Dużo czasu


-Luźną atmosferę


-Wywiązywanie się z obietnic i założonych planów


-Profesjonalizm


-4 lata doświadczenia


-Modyfikację serwera


-Wgrywanie/edytowanie pluginów


 


 


 


17 lat, uczę się w technikum, lecz znajduję dużo czasu na CS  :)


Platforma steam


kontakt pw


gg : 21464983

nic

Opublikowano

Witam!

Poszukuję no nowo rozwijającej się sieci serwerów Counter-Strike takich osób jak:

  • Sponsor
  • Admin Serwera
  • Opiekun Serwera/Wlasicicel serwera
  • Grafik
  • Redaktor
  • BlackListed
  • Serwery

Forum: TajniAgenci.pl

Kontakt do wlasciciela GG: 36001027

Opublikowano

Witam.

Mam w planie założyć sieć serwerów gier counter strike, cs;go i ewentualnie innych. Potrzebuję drugiej osoby zaangażowanej w ten projekt jak ja. Kogoś kto zna się na serwerach oraz może je załatwić i zorganizować. Opłacam forum, domenę itp. itd. szczegóły na pw, wszystko jest do ustalenia.

Opublikowano

Witam.

Mam na imię Rafał. Mój nick na starym Mirc'u może ktoś kojarzy Pyroni.

Zaangażuję się w jakąś serwerownie tzn. jestem mało zawansowanym Technikem (coś tam umiem) ,admin serwera 6-7h dziennie,na forum dużo online, Anti-cheat < rozpoznam każdego Frędzla,który czituje I wiele innych. Każdy kto ze mną kiedyś współpracował potwierdzi,że drugiego takiego zaangażowanego TYPA jak ja nie ma. :) Wszystkie propozycję wysłucham. :) 

 

 

Kontakt:

gg: 8864155

PW NA MPC

Opublikowano

 

 

 

97XkyT2.png

DIao4iz.png

97XkyT2.png

Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.

97XkyT2.png

    3Jazqnp.png

97XkyT2.png

 

Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a .Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.

 

97XkyT2.png

            iD85LqS.png

97XkyT2.png

  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę

 

97XkyT2.png

 

#Kontakt

97XkyT2.png

  • Gadu-Gadu [52174225]
  • Prywatna wiadomość [PW]
97XkyT2.png
Zezwalam na kopiowanie grafiki

 

 

 

Opublikowano

 

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

Opublikowano

Witajcie w naszej multiofercie!

 

Szukasz osób które zrobią dla Ciebie forum od zera o tematyce counter strike ( i nie tylko ) z autorską grafiką po niskiej cenie? Dobrze trafiłeś! drużyna PixelArt wykona dla Ciebie:

  • Forum kompletnie od zera (Silnik IPB/MYBB)
  • Przedstronę dla twojej strony/forum
  • Stronę dla twojego forum lub samą stronę główną

Dodatkowo zamawiając u nas powyższe oferty dostajesz roczną gwarancję na pomoc od członków administracji pixelart ~ Posiadamy własny system licencji na forum, aby ułatwić działanie owego pomysłu.

 

Koszty co do for, przedstron czy też stron są do ustalenia na gadu-gadu lub pw na forum!

 

 

Jesteś grafikiem lub technikiem? Znasz się na HTML, CSS, JS ew. PHP? Ta oferta jest dla Ciebie!

 

Nasza organizacja powstała niedawno, szukamy doświadczonej ekipy aby dostarczyć naszym klientom wysokopółkowy towar w krótkim czasie o niskiej cenie. W zależności od twoich umiejętności możesz do nas dołączyć bezpłatnie lub nawet zarabiać na wykonywaniu zleceń od naszych klientów (strony, fora itd)

 

Nie mamy specyficznych wymagań co do samej osoby, szukamy każdego kto zna się na tej robocie!

 

www.pixelart.MPCforum

 

zapraszam do kontaktu na mcpforum lub gadu-gadu: 60890476

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Szukam Technika / Współwłasciciela (Serwer codmod/zombie cs 1.6)
Poszukuje osoby w wieku 17+ do współpracy 

Oczekuje : dobrego kontaktu nic wiecej  :D / 
  
GG : 13898220

Opublikowano

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

 

Opublikowano

 

 

97XkyT2.png

DIao4iz.png

97XkyT2.png

Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.

97XkyT2.png

    3Jazqnp.png

97XkyT2.png

 

Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a .Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.

 

97XkyT2.png

            iD85LqS.png

97XkyT2.png

  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę

 

97XkyT2.png

 

#Kontakt

97XkyT2.png

  • Gadu-Gadu [52174225]
  • Prywatna wiadomość [PW]
97XkyT2.png
Zezwalam na kopiowanie grafiki

 

 

Opublikowano

 

Witam,

 

Coś o mnie.

 

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.

 

 

 

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

 

 

Oczekuję:

~dojrzałej administracji

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

 

Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679

Pozdrawiam

Opublikowano

 

 

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

Kontakt:

GG:58921302

Opublikowano

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

Opublikowano
Szczegółowa oferta.

 

|

|

|

|

|

\/

 

INFORMACJE :

 

 

Witaj,

na wstępie zaznaczę, że jesteśmy dwuosobową drużyną, pełnoletnią, która ma czas i zapał do pracy.

Startujesz z serwerem, brakuje Tobie pomocy przy stworzeniu forum, grafiki do niego, czy też moderacją, to dobrze trafiłeś. Interesujemy się administracją for, posiadamy spory zasób wiedzy (przejdę do tego niżej), zabezpieczaniem ich oraz sprawianiem pieczy opieki nad nim.

 

 

Oferujemy :

 

 

Oferujemy instalacje forum opartym o skrypcie IPBoard / MyBB,

Dogranie pełnego pakietu spolszczającego tenże skrypt forum,

Zabezpieczenie forum,

Utworzenie kategorii, rang i nadanie odpowiednich uprawnień,

Stworzenie własnego regulaminu, który po akceptacji przez Ciebie będzie widniał na forum,

Dodanie stylu/edycja stylu oraz dodatkowo stworzenie grafiki pod niego,

Stworzenie serwera na VPS/Dedyku, zabezpieczenie dedyka, instalacja OGP,

 

 

Doświadczenie: 

 

 

Posiadaliśmy sporo for o tematyce CS 1.6/CS:GO, które aktualnie nie istnieją, bo nie miały prawa przebicia się.

Aktualnie zajmowana pozycja to Moderator / Administrator Rozgrywki na serwerze MTA - CMTA.PL

 

 

Oczekujemy : 

 

 

Wszelkie sprawy czego oczekujemy najlepiej załatwić na wiadomości prywatnej.

 

 

Dodatkowo :

 

 

Jeżeli potrzebujesz administracji w grze - po wstępnej rozmowie możesz stwierdzić, czy też potrzebowałbyś nas do gry.

 

 

Kontakt : 

 

 

GG: 51342289,

FB: Po wiadomości prywatnej,

Numer telefonu: Po wiadomości prywatnej,

PW na forum.

 

Pozdrawiamy, WT.

Opublikowano

Witajcie w naszej multiofercie!

 

Szukasz osób które zrobią dla Ciebie forum od zera o tematyce counter strike ( i nie tylko ) z autorską grafiką po niskiej cenie? Dobrze trafiłeś! drużyna PixelArt wykona dla Ciebie:

  • Forum kompletnie od zera (Silnik IPB/MYBB)
  • Przedstronę dla twojej strony/forum
  • Stronę dla twojego forum lub samą stronę główną

Dodatkowo zamawiając u nas powyższe oferty dostajesz roczną gwarancję na pomoc od członków administracji pixelart ~ Posiadamy własny system licencji na forum, aby ułatwić działanie owego pomysłu.

 

Koszty co do for, przedstron czy też stron są do ustalenia na gadu-gadu lub pw na forum!

 

 

Jesteś grafikiem lub technikiem? Znasz się na HTML, CSS, JS ew. PHP? Ta oferta jest dla Ciebie!

 

Nasza organizacja powstała niedawno, szukamy doświadczonej ekipy aby dostarczyć naszym klientom wysokopółkowy towar w krótkim czasie o niskiej cenie. W zależności od twoich umiejętności możesz do nas dołączyć bezpłatnie lub nawet zarabiać na wykonywaniu zleceń od naszych klientów (strony, fora itd)

 

Nie mamy specyficznych wymagań co do samej osoby, szukamy każdego kto zna się na tej robocie!

 

www.pixelart.MPCforum

 

zapraszam do kontaktu na mcpforum lub gadu-gadu: 60890476

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

 

Witam,
 
Coś o mnie.
 
Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać kimś na dobrze  prosperującej sieci. Mam bogatę doświadczenie do piastowania prawie każdego stanowiska w tejże branży.
 
 
 
Oferuje :
Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.
 
 
Oczekuję:
~dojrzałej administracji
~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty
~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.
~ambitnych planów i zaangażowania właściciela
~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.
 
Zainteresowanych zapraszam na GG : 51766679
Pozdrawiam 

 

Opublikowano

 

 

 

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

Kontakt:

GG:58921302

Opublikowano

 

Witam

 

Planuję otworzyć sieć serwerów 1.6

 

Potrzebuje następujących osób do zarządzania

 

Zaznaczam że płace za wszystko nie potrzebuje pomocy pieniężnej

 

- Współwłaściciela

 

- Moderator Forum

 

- Opiekunów Serwerów

 

- Ban Team

 

- Promotorów

 

- Redaktorów

 

- Grafików

 

Jeżeli jesteś zainteresowny którąś z pozycji napisz!

 

GG 60571959

 

PW FORUM

 

Opublikowano (edytowane)

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB

Oczekuję:
 - Szybkiego kontaktu,
 - Szybko rozwijającej się sieci,
 - Coraz ambitniejszych projektów,
 - Wieku +/- 18 lat,
 - Ogarnięcia,
 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,
 - Zaufania,
 - Odpowiedniej rangi.
 
Oferuję:
 - Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu sieci od strony technicznej (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),
 - Wiek: 21 lat,
 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php oraz JS,
 - Krótkie terminy wykonywania prac
 - Długoletnie doświadczenie
 - Staż na wielu sieciach
 - Szybki (wszechstronny) kontakt,
 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.
 
Wykonuję:
- Szablony na fora, portale, przedstrony,
- Konfiguracje serwera FTP
- Konfigurację silnika forum
- Zabezpieczanie ftp oraz silnika
- Grupy, rangi, przekierowania,
- Tworzenie masek uprawnień dla grup podrzędnych,
- Optymalizacje baz danych
- Aktualizacje silników
- Naprawa błędów
- Działania na bazach danych

- Instalacja serwerów

- Instalacja domen i subdomen

- Parkowanie domen

- Podpinanie domen i subdomen
 



Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | PW na forum <--

Edytowane przez OdpalonyDesign

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...