Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam.

Szukam osoby która za sponsoruje serwer Counter Strike 1.6

 

Coś o moim serwerze:

Jest to COD MOD ELITE 401 lvl. (Lvl może być od 401 - 801)

  • Podstawa serwera to nie silnik od QTM, jest to autorska modyfikacja (nie ja ją napisałem, aczkolwiek mogę jej uzywać!)
  • Paczka jest praktycznie skończona. (Zostało kilka szczegołów)
  • Na dniach zostanie dopieszczona i na serwerze nie spotkamy się z żadnym błędem, bugiem czy niedociągnięciem.

Wcześniej na tej samej paczce istniał już identyczny serwer, który przynosił stosunkowo duże dochody.

http://pecetowicz.pl...y4yxf_11910.jpg

http://pecetowicz.pl...sv373_11911.jpg

http://pecetowicz.pl...o2new_11909.jpg

Co prawda, minęło trochę czasu, aczkolwiek tem serwer z pewnością przyciągnie wielu graczy... Graczy którzy zostaną "na stałe".

 

Oczekuję:

  • Opłacenia serwera najlepiej na Hostingu Pukawka.pl/1s1k.pl/HostPlay.pl (ew. jakiś inny, ale stabilny)
  • Opłacenie reklamy serwera

Reszta jest do ustalenia.

Skontaktować się ze mną można za pomocą:

  • Pw
  • GG:51765832

Witam.

Szukam osoby która za sponsoruje serwer Counter Strike 1.6

 

Coś o moim serwerze:

Jest to COD MOD ELITE 401 lvl. (Lvl może być od 401 - 801)

  • Podstawa serwera to nie silnik od QTM, jest to autorska modyfikacja (nie ja ją napisałem, aczkolwiek mogę jej uzywać!)
  • Paczka jest praktycznie skończona. (Zostało kilka szczegołów)
  • Na dniach zostanie dopieszczona i na serwerze nie spotkamy się z żadnym błędem, bugiem czy niedociągnięciem.

Wcześniej na tej samej paczce istniał już identyczny serwer, który przynosił stosunkowo duże dochody.

http://pecetowicz.pl...y4yxf_11910.jpg

http://pecetowicz.pl...sv373_11911.jpg

http://pecetowicz.pl...o2new_11909.jpg

Co prawda, minęło trochę czasu, aczkolwiek tem serwer z pewnością przyciągnie wielu graczy... Graczy którzy zostaną "na stałe".

 

Oczekuję:

  • Opłacenia serwera najlepiej na Hostingu Pukawka.pl/1s1k.pl/HostPlay.pl (ew. jakiś inny, ale stabilny)
  • Opłacenie reklamy serwera

Reszta jest do ustalenia.

Skontaktować się ze mną można za pomocą:

  • Pw
  • GG:51765832

 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Masz problemy z opłatami swojej strony? Nie chcesz się martwić co gdzie i kiedy opłacać? 
Przenieś swoje serwery do nas na rozwiniętą sieć serwerów. Wszystko co zapewnimy Twoim graczom oraz serwerom opiszemy CI prywatnie.

Nie bój się zmian i przemyśl opcję FUZJI !
 
Po więcej informacji zapraszam na PW lub FB
 
 

Facebook

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

Załoga na sieć serwerów. Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia.

 

Wolne stanowisko: Junior Admin, Global Moderator, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera

Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Global Moderator miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona

Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Global Moderator. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Global Moderator tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.

Grafik - Tworzenie prac graficznych.

Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.

Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.

 

Kontakt z Administratorem pod GG: 13511579

 

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

 

Oferujemy:

 

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.

Unikatowy styl forum.

Silnik forum IPB.

Serwery 1.6, CS:GO ORAZ NOWOŚĆ MINECRAFT AŻ 4 SERWERY.

Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.

Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.

Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

 
Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 3 serwery CS:GO (kolejne w drodze)


○ 5 serwerów CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.   :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Poszukuje osób chętnych do założenia serwerowni Counter - Strike 1.6!

Portal

Forum

Serwery

Duża Reklama

 

Jeżeli chcesz więcej informacji o projekcie zapraszam do kontaktu! Przedstawię Ci wtedy całą moją wizje.

 

Ilość osób w załodze:
2

Aktualizujemy na bieżąco!

 

Kontakt:

Prywatna Wiadomość Na MPCForum Lub Gadu-Gadu

Opublikowano

Zostanę:


-Technikiem


-Opiekunem


-Współwłaścicielem 


Info o mnie: 


Imię Rafał, Lat 18,chodzę do technikum Organizacji Reklamy,technicznymi sprawami  1.6 nauczyłem się sam bez poradników,pomocy itp od 13 roku życia, online od 7h do 12h dziennie,zaangażowany.


 


Oczekuję:


-rangę na forum


-Normalną domenę


-Minimalnie rozwinięte serwery oraz forum


-Administracja 18+


-Ambitnych planów i zaangażowania od Administracji


 


kontakt : 


PW MPC


GG : 8861455


Opublikowano

Zostanę Opiekunem KONKRETNEGO serwera CS 1.6 lub GO 


Zostanę Technikiem sieci serwerów


 


Oferuję 


 


- Umiejętność postawienia serwera od zera (każdego moda) z unikalnymi pluginami lub wedle życzenia właściciela w tym zabezpieczenia (7 lat praktyki)


- Stały dostęp do komputera ze względu na prace biurową. 


- Dojrzałość oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.


- Szybki kontakt


 


Wymagam 


 


- Rozwiniętej sieci serwerów lub bardzo szybko rozwijającego się "świeżaka"


- Szybkiego kontaktu 


 


Więcej o mojej osobie w trakcie prywatnej rozmowy


 


------------------------------------------------------------------------ TYLKO KONKRETNE OFERTY -----------------------------------------------------------------------------------


 


GG: 37681057 (Jestem raz na 24h)


Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/eSej86/


Nie odpisuję PW MPC


Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 3 serwery CS:GO (kolejne w drodze)


○ 5 serwerów CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.    :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano
Poszukuje opiekuna oraz adminów na paintball+codmod oraz dd2 :)

Informacje :

- Forum

- Ranga na Forum.

- Jako opiekun dostęp do ftp

I wiele więcej dowiesz się pisząc na PV lub GG

 

Poszukuję :

- Opiekun Serwera PB+CODMOD - 1miejsce

- Admina Serwera PB+CODMOD - nieograniczone 

- Admina Serwer DD2 - 3 miejsca

 

Ilość osób w załodze:

2

Aktualizujemy na bieżąco!

 

Kontakt:

Prywatna Wiadomość Na MPCForum Lub Gadu-Gadu : 47999319

Opublikowano

Zostanę:


-Technikiem


-Opiekunem


-Współwłaścicielem 


Info o mnie: 


Imię Rafał, Lat 18,chodzę do technikum Organizacji Reklamy,technicznymi sprawami  1.6 nauczyłem się sam bez poradników,pomocy itp od 13 roku życia, online od 7h do 12h dziennie,zaangażowany.


 


Oczekuję:


-rangę na forum


-Normalną domenę


-Minimalnie rozwinięte serwery oraz forum


-Administracja 18+


-Ambitnych planów i zaangażowania od Administracji


 


kontakt : 


PW MPC


GG : 8861455


Opublikowano

Dojdę do: Sieci CS:GO, CS 1.6 ogólnie gier multiplayer na posadę Moderator, Administrator coś w tych kręgach. Szukam już w miarę rozwiniętej sieci. Nie dochodzę do sieci które zostały niedawno założone i są puste.
Oferuję:

  • Pomoc w rozwoju sieci
  • Pilnowanie porządku na forum jak i serwerach
  • Aktywność na forum jak i TeamSpeak (jeśli sieć owy serwer posiada)
  • Zaufanie
  • Trochę humorku
  • Szybki kontakt
  • Doświadczenie
  • itd.

Oczekuję:

  • Rangi na forum
  • Rangi na TeamSpeak'u (jeśli sieć owy serwer posiada)
  • Zaufanie
  • Rozkręcanie sieci
  • Szybki kontakt
  • Dorosła administracja
  • Plany na sieć
  • itd.

Kontakt:

Coś o mnie:
Mam na imię Adrian w tym roku będzie już 19 lat na karku, w robienie for itp. zajmuje się już dobre ponad 4 lata.Swoją przygodę z CS 1.6 zacząłem 8 lat temu, a od 2 lat gram w CS:GO. Mieszkam w Raciborzu, jest to miejscowość na śląsku niedaleko granicy z Czechami. Moje doświadczenie to m.in. Moderator na TOPMasters, Właściciel na CS-4Frags (zrezygnowałem z powodu właścicieli, którzy są ........), i wiele mniejszych sieci. Dodam również, że dobre 4 miesiące byłem Opiekunem Forum na serwerze Metin2 Baria.pl na którym było ponad 1500 graczy przez 3 miesiące! Z charakteru jestem osobą otwartą na nowe znajomości, cierpliwą, ogarniętą (tak mi się wydaje), pomocną i miłą. Resztę moich cech musicie poznać sami 14_relaxed.png
 
No cóż to chyba na tyle. Pozdrawiam i liczę na ciekawe propozycje.

Opublikowano (edytowane)

logo01.png.png.4eac44af81a3cea34fe737216

 

Sieć serwerów SDL-Play.pl poszukuję osób na stanowiska: 

 

- Moderator,
- BlackListed,
- Redaktor,

- Admin serwera,

i przede wszystkim graczy.


Ponadto przyjmiemy pod swoje skrzydła każdego rodzaju serwery z gier multiplayer!

Kontakt: 

GG: 37099665

Forum: SDL-Play.pl

 


 

Edytowane przez Ste am
Opublikowano

Witam 

Poszukuję adminów na server ONLYDD2 ; 

Wymagania:
-Minimum 15 lat .
-Umiejętność AMX.
-Minimum 10 godzin przegranym na serwerze.
-Mikrofon.
-Składka 4,92 sms

Chętni niech piszą pw lub na gg 60525686

Opublikowano

Witajcie,


 


Zasponsoruję daną sieć serwerów CS 1.6 (oraz możliwe inne serwery), w zamian będę oczekiwał % z dochodu serwera.


 


Aktualnie dysponuje sprzętem w lokalizacji PL:


 


Intel Xeon E3 1245v2 3.5-3.9Ghz


32GB Pamięci ram


HDD - 2x2TB


Łącze 250/250mb + AntyDDOS Game


 


Zainteresowanych zapraszam na PW.


Opublikowano (edytowane)

 logo.png

 

Coś o sieci. Została ona założona 24 grudnia 2016 roku, czyli 3 tygodnie temu. Od tego czasu odnosi sukcesy i prężnie się rozwija. Aktualnie mamy 4 serwery, z czego 3 bardzo dobrze rozwinięte oraz swój teamspeak. Użytkowników z dnia na dzień przybywa, graczy na serwerze też, w związku z czym poszukujemy osób na niżej wymienione stanowiska.

 

 

Grafik

Szukamy osoby, która zna się na grafice w dobrym stopniu. Oferujemy rangę Grafik oraz zajęcie jakim jest ta ranga. Aktualnie nie posiadamy żadnego grafika, stąd to ogłoszenie. Dużo ludzi chciałaby jakiegoś avatara, sygnaturke, dlatego jeśli znasz się na tym co robisz, napisz do mnie!

 

UnbanTeam

Stanowiska nie muszę opisywać, każdy wie na czym polega, na naszych serwerach gra dużo osób, a właściciel lub opiekunowie nie zawsze mają czas, żeby dać unbana, stąd poszukujemy ludzi na to stanowisko wiedzących na czym ono polega.

 

 

Donator

Poszukujemy również osób, które są zainteresowane wsparciem pieniężnym. Co do kwoty, ustalimy ją prywatnie. Oferujemy dożywotnio rangę Donator na naszym prężnie rozwijającym się forum oraz VIP'a na serwerze wybranym przez zainteresowanego oraz możliwość otrzymania admina, zależy od kwoty donate'a. 

 

 

Redaktor

Ostatnią posadę, jaką możemy zaoferować jest redaktor. Posada oczywiście miła, wielkich wymagań nie ma, za to pozostaje radość. Sądzisz, że znasz się na fachu? Napisz do mnie!

 

 

 

Kontakt:

 

Najszybszy kontakt steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197965592812/

Gadu-Gadu : 594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

Zostanę:


-Technikiem <większe projekty, tylko PLN>


-Opiekunem


-Współwłaścicielem 


Info o mnie: 


Imię Rafał, Lat 18,chodzę do technikum Organizacji Reklamy,technicznymi sprawami  1.6 nauczyłem się sam bez poradników,pomocy itp od 13 roku życia, online od 7h do 12h dziennie,zaangażowany.


 


Oczekuję:


-Normalną domenę


-Minimalnie rozwinięte serwery oraz forum


-Administracja 18+


-Ambitnych planów i zaangażowania od Administracji


 


kontakt : 


PW MPC


GG : 8861455


Opublikowano

Poszukuje sieci do współpracy 


 


Szukam sieci srwerów cs 1.6 lub CS:GO która poszukuje Serwera TS3 Więcej info na gg 51327728


 


Posiadam aktualnie 32 sloty VPS 


Opublikowano

Witam 

Poszukuję adminów na server ONLYDD2 ; 

Wymagania:
-Minimum 15 lat .
-Umiejętność AMX.
-Minimum 10 godzin przegranym na serwerze.
-Mikrofon.
-Składka 4,92 sms

Chętni niech piszą pw lub na gg 60525686

Opublikowano

Zostane:

+Współwłascicielem

+Junior AdminemAdminem

+Administratorem

 

Co oferuje?

+Pomoc finansowa do rozwoju sieci

+Pomoc Techniczna

+Doswiadczenie

 

Kontakt: GG:58921302

Opublikowano (edytowane)

Dołączę do forum jako:


  • Technik for ipb (Pisanie zaawansowanych hooków & aplikacji, pełne zabezpieczenie forum, bezpieczne rangi & kontrola permisji, edycja stylu pod względem kodu/grafiki.)
  • Technik serwerów Counter Strike 1.6 (Programista amxx, zabezpieczenie serwerów, profesjonalne prowadzenie serwera, postawienie serwera na vps/dedyk.)
  • Moderator, Administrator, Właściciel forum (Profesjonalne podejście do prowadzenia forum, świetna komunikacja oraz dyspozycyjność, ogromne doświadczenie.)

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie prywatną wiadomość na forum, po wstępnym zgodzeniu się na twoją ofertę przejdziemy dalej.


Edytowane przez The Shy

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...