Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

 

Jestem właścicielem nowo powstałej sieci serwerów, ale nie tylko. 

Staramy się zebrać jak największe grono graczy różnych popularnych gier multiplayer do wspólnej gry. 

Aktualnie staramy się skupić na cs 1.6/cs:go/lol/gloriavictis/minecraft/metin...

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu.

 

Masz fundusze na serwer ale brak ci pomysłu/doświadczenia? 

 

Chętnie pomożemy rozkręcić Tobie serwer w wybranej przez ciebie grze. 

Zawsze służymy radą i pomocą. 

Możemy zaoferować unikalną paczkę JailBreak do cs 1.6 lub napisać jakiś plugin. 

Posiadamy również paczkę GangsMod - aktualnie nie skończona, możliwość wprowadzenia zmian, ulepszeń. 

 

Wolne stanowiska:

 

Poszukiwana jest osoba na stanowisko Zarząd Forum , główna osoba odpowiedzialna za forum, posiadająca dostęp do ACP forum.

Osoba posiadająca doświadczenie i mająca wcześniej kontakt z silnikiem MyBB.

 

Oprócz tego różne wolne stanowiska począwszy od redaktora/moderatora/j@.

Masz własny pomysł na rangę - zgłoś go do nas a rozpatrzymy twój pomysł. 

 

Co nas wyróżnia?

 

Nie jesteśmy siecią na której władzę sprawować będą 13 latki. 

Nie zamierzamy pozwalać na jakieś głupie kłótnie czy "spiny" na forum/serwerach. 

Najważniejsza jest dobra zabawa!

 

Chcesz grać w dobrym towarzystwie - zajrzyj do nas! 

 

Posiadasz serwer na innej sieci?

 

Jeśli posiadasz serwer na innej sieci, gdzie nie możesz dogadać się z administracją, panuje tam zła atmosfera lub administracja wywyższa się nad zwykłymi graczami. PRZEJDŹ DO NAS.

 

Nie musisz posiadać pełnego serwera aby do nas dołączyć. 

Sami pomożemy Ci w jego rozkręceniu. 

 

WSPÓLNIE PRACUJEMY NA SUKCES!

 

 

KONTAKT:

GG: 42489998

Steam: Qmasz | Virtualnie.pl

E-mail: [email protected]

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Zostanę Administratorem serwer Cs.

Imię:
-Olaf.

Wiek:
- 16.

Znajomość Regulaminu:
- Jak najbardziej.

Czas jaki możesz poświęcić na grze (dziennie):
- Sądzę, że będzie to coś koło 4-5 godzin dziennie na spelnianie obowiązków.

O sobie:
- Witajcie, nazywam się Olaf, 16 lat, mieszkam w Zabrzu miejscowości położonej na Śląsku.
Od bardzo młodego wieku interesowałem się komputerami i ich programowaniem, lecz ostatecznie poszedłem spróbować sił jako Trener Personalny w liceum.
Moja pasja w świecie realistycznym jest siłownia, kiedyś była to piłka nożna lecz ze względu na stały uraz musiałem odbiec od tego marzenia. W świecie wirtualnym pasjonuje się tworzeniem serwera Metin2 oraz po części komunikatorem TeamSpeak.
Co jeszcze o mnie. Jestem osoba bezstronna (nie szukam klotni), cenię w sobie również punktualność, szczerość, pomoc drugiej osobie, również jestem miły, człowiekiem z poczuciem humoru, odnoszę się z pełną kulturą.

Dlaczego ty:
- Tak jak opisałem wyżej, jestem osoba bezstronna, miła, pomocna, punktualna oraz jak coś robię to daje z siebie 100% i w pełni prawidłowo, pisze poprawna polszczyzna oraz odnoszę się z pełną kulturą. Sądzę, że taka osoba jak ja mogłaby świecić przykładem innych graczy.

Znajomość Amx:
- Znajomość podstawowych komend i panelu.

Składki:
- Tak.

Steam/NonSteam:
- NonSteam.

Posiadasz komunikator TeamSpeak + sprawny mikrofon:
- Tak.

Kontakt:
- Forum na PW.
- GG (4401596).

Dodatkowe informacje:
- Wymagam od serwera jedynie +10, +15 osób online na serwerze w godzinach popołudniowych.



Pozdrawiam DZIADEK. Edytowane przez Dziadek.

2vlwfgl.png

Opublikowano
Siemanko

 

Krótko zwięźle i na temat. Informacja dla zainteresowanych szczegóły już na PW/GG

 

Szukam wspólnika na sieć serwerów który ma pojęcie o prowadzeniu forum jak i jego rozwoju. Jeśli ktoś posiada chęci proszę pisać! Jeśli masz pytania pisz śmiało.

 

GG: 42910622

5_fg.png

Opublikowano (edytowane)

Witam


Rozwinięte forum poszukuje serwerów counter-strike 1.6, counter-strike global offensive, minecraft, metin2 i inne przeróżne gry.


 


Wymagamy:


-Dodania przedrostka z nazwą naszej sieci do nazwy serwera,


-Rozwiniętego serwera,

-Rankingu GT maksymalnie do 8k,

-Stałej reklamy,

-Zaangażowania,

-Kultury,

-Dobrego kontaktu,

 

Oferujemy:

-Rangę dla właściciela oraz adminów serwera,

-Dział na forum,

-Podpięcie do Naszego AMXBANS,

-Dodanie do reklamy,

-Unikatowy wygląd forum,

-Pomoc techniczną przy problemach,

-Kulturę oraz komunikatywność,

 

 

Poszukujemy również ekipy na forum.

Wolne stanowiska:

  • Redaktor [4]
  • Moderator [2]
  • UBteam [2]
  • Opiekun serwera [7]
  • Admin serwera [Sporo wolnych miejsc]
  • ​Grafik [1]

KONTAKT:


 


Gadu-Gadu: 52174225


Skype: Vaks.pl


Prywatna wiadomość


Edytowane przez VaksP4S
Opublikowano

Szukamy:

-Adminów na serwery: FFA (32 sloty), Bf2/4Fun(24 sloty), only dd2 (24 sloty), TP (16 slotów),

-Moderatorów na forum,

-Graczy

 

Posiadamy:

-stronę w pełni funkcjonującą z domeną .pl na silniku IP.Board, amxbans, psychostats,

-własnego tsa, konkretnie rozwiniętego (do 500 online dochodzi wieczorami),

-4 serwery postawione na vps (jest możliwość zmiany ilości slotów w każdym momencie, brak @xxx.pl w nazwie serwera).

 

Kontakt: 

PW tutaj

Opublikowano

 

Witam

Rozwinięte forum poszukuje serwerów counter-strike 1.6, counter-strike global offensive, minecraft, metin2 i inne przeróżne gry.

 

Wymagamy:

-Dodania przedrostka z nazwą naszej sieci do nazwy serwera,

-Rozwiniętego serwera,
-Rankingu GT maksymalnie do 8k,
-Stałej reklamy,
-Zaangażowania,
-Kultury,
-Dobrego kontaktu,
 
Oferujemy:
-Rangę dla właściciela oraz adminów serwera,
-Dział na forum,
-Podpięcie do Naszego AMXBANS,
-Dodanie do reklamy,
-Unikatowy wygląd forum,
-Pomoc techniczną przy problemach,
-Kulturę oraz komunikatywność,
 
 
Poszukujemy również ekipy na forum.
Wolne stanowiska:
  • Redaktor [4]
  • Moderator [2]
  • UBteam [2]
  • Opiekun serwera [7]
  • Admin serwera [Sporo wolnych miejsc]
  • ​Grafik [1]

KONTAKT:

 

Gadu-Gadu: 52174225

Skype: Vaks.pl

Prywatna wiadomość

 

Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 18 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 17 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Krótkie terminy wykonywania prac

 - Długoletnie doświadczenie

 - Staż na wielu sieciach

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne,

 - Edycje belek,

 - Belki własnej roboty,

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 - Buttony

 - Rangi graficzne

 - Wiele innych opisanych również w portfolio

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | PW na forum | Formularz kontaktowy

<--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Uczeń
Opublikowano

Witam, szukam osoby która w miarę ogarnia amxx i chcę otworzyć serwer ZM GUN XP MOD :) pw/gg:51553518


Witam, szukam osoby która w miarę ogarnia amxx i chcę zostać współwłaścicielem serwer ZM GUN XP MOD :) pw/gg:51553518

Opublikowano (edytowane)

Cześć. Nazywam się Mateusz i interesuję się programowaniem webowym, ale znam się też na wielu innych rzeczach.

Oddam swoją osobę sieci, która potrzebuje pomocy w prowadzeniu sieci. 

 

Oferuję:

~Instalacje na VPS/Dedyk:

~Systemy Linux,Windows,Freebsd

~Tworzenie serwerów na VPS/Dedyk:

~CS:GO

~Metin2

~Ts3

~MC

|Konfuguracje serwerów:

~CS:GO

~Ts3

~MC

~CS 1.6

|Stworzenie paczki pod:

~CS 1.6

~MC

|Zrobienie od podstaw:

~TS3

~Forum

~Pomoc w:

~WWW/Forum

|Opieka 24/7

~WWW

~Forum

 

 

Potrzebujesz pomocy? Masz jakieś pytania?

 

Skontaktuj się ze mną poprzez:

 

GG: 55173029

PW

 

Edytowane przez xNoLife
Opublikowano

WITAM !

 

Poszukuje osoby od pisania modów do Counter-Strike 1.6 (autorskich) tj. Diablo Mod, Call of Duty Mod, Zombie Mod, oraz JailBreak Mod.

 

Wymagania:

- Rzetelność i Profesjonalizm.

 

Oferuje:

- Sowite wynagrodzenie w postaci PLN.

- Dłuższą współprace.

 

 

 

Poszukuje Ekipy Forum:

- Moderator (porządek forum)

- Support Admin (zabezpieczenia forum)

 

Wymagania:

- Ventrilo 2.1.4 / TeamSpeak3 (program) + mikrofon.

- Umiejętności i kulture.

 

Oferuje:

- Forum IP Board (version 3.4.9)

- Serwer VPS oraz Dedykowany

- Licencjonowane Skrypty (Sklep, Ts3, NaviCat etc).

- (może coś więcej).

 

 

 

Wskazówka !

Lubie bardzo czytać.

 

 

Kontakt: 50554291 lub tutaj PW.

 

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano (edytowane)

 Witam!  :D

 

Mam na imię Rafał mam 17 lat z cs 1.6 mam do czynienia od 9 roku życia.Już od tamtej pory ineresował mnie e-sport związany z tą grą. Kilka lat później ok. 2-3 zainteresowały mnie sprawy technicze serwerów (pluginy,paczki itp,itd) trochę sie tym pobawiłem miałem nawet pare fajnych rozwiniętych serwerów.Do 16 roku życia jakoś ten 1.6 przebrnął przez moje życie nawet miałem kilka osiągnieć na starym allplay'u najwięcej na rozgrywkach 1v1.Do czego zmierzam,chciałbym "oddać" się jakiejś serwerowni potrafię naprawdę bardzo ale to bardzo się poświęcić siedzieć na forum prynajmniej 8h dziennie tak samo na serwerze.Chętnie zostanę adminem/Modem/Pomocnikiem od spraw technicznych/ LUB INNE

 

Info:

Imie rafał

wiek 17

steam Tak

MIkro tak

amxx 9,5/10

online ok.8-9h dziennie

 

KONTAKT PW NA MPC

  :D  :D ALBO GG 8864155  xD xD

 

POSIADAM TEŻ SERWER 20 SLOTÓW BARDZO DOBREJ JAKOŚCI NIESTETY NIE ROZWINIĘTY CZYSTY ODDAM SERWEROWNI

Edytowane przez HajneKen23
Opublikowano (edytowane)

Witam poszukuję ludzi na stanowiska takie jak:
 

- Moderatorów

 

- AntiCheat

 

- Opiekun Adminów

 

- Admin serwera CS 1,6 oraz CS: GO

- Grafików

 

- Redaktorów

 

Kontakt GG: 48312611

Edytowane przez R0dr1g3z
Opublikowano

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 18 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 17 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Krótkie terminy wykonywania prac

 - Długoletnie doświadczenie

 - Staż na wielu sieciach

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne,

 - Edycje belek,

 - Belki własnej roboty,

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 - Buttony

 - Rangi graficzne

 - Wiele innych opisanych również w portfolio

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | PW na forum | Formularz kontaktowy

<--

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Mam do oddania serwerowni serwer 20 slotów bardzo dobrej jakości serwer, sprawy techniczne (mod,plugsy,paczki itp itd) oddaje w ręce serwerowni chce być tylko współwłaścicielem serwera.

 

GG 8864155 

ALBO PW TU 

Opublikowano
Witam, mam na imię Adrian mam już za sobą lat 16.

Mieszkam w Łodzi, uczęszczam do technikum informatycznego, na co dzień chodzę na treningi bokserskie, trenuje boks już 2 lata, mam również bardzo ważne dla mnie osiągnięcia sportowe takie jak:

 

- Dwukrotny mistrz okręgu Łódzkiego.

- Brązowy medalista mistrzostw Polski.

Te dwie imprezy bokserskie są dla mnie najważniejsze, aczkolwiek mam inne turnieje które są mniej przy wzorowane niż te wymienione wyżej. Oczywiście mogę się pochwalić moim bilansem walk 9 - 5 - 4 czyli 

- 9 Walk stoczonych wygranych.

- 5 Walk stoczonych przegranych.

- 4 Walki skończone tzw. " T.K.O " przed czasem.

 

W wolnym czasie zajmuje się budowaniem serwerów pod grę Counter-Strike 1.6 w teorii tworzę oraz przerabiam pluginy i paczki, sprawia mi to dużo radochy jak to się mówi, ponieważ lubię bawić się w te klocki, oczywiście zarabiam z tego jakieś tam pieniążki. Do tego wykonuje zlecenia dotyczące phpbb2 na tym silniku pracuje od małego, aczkolwiek teraz już ten silnik nie ma zabezpieczeń oraz nie jest aktualizowany i nikt z niego nie korzysta, rzadko się znajdują takie osoby co siedzą na tym silniku. Również bawię się na silniku myBB, przerabiam style, modyfikacje, itp. Myślę o zakupie lepszego sprzętu, bo w moich przyszłych planach jest nauka grafiki oraz sourcemoda.

I dodam jeszcze, że w wolnym czasie a najbardziej w weekendy, uczę się HTML'U oraz CSS  :) Co nieco koduję, ale to nie jest tak jak powinno być.

 

Poszukuje sieci do której bym mógł dojść do pomocy sam miałem plany postawić sieć serwerów multiplayer, aczkolwiek się rozmyśliłem, ponieważ rozpadła mi się ekipa, z powodu spraw rodzinnych. Tak jak wspomniałem szukam jakiegoś projektu oraz dojrzałej administracji, z która będzie mi się bardzo dobrze współpracowało  ;)

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

Co mogę zaoferować od siebie

 

- Dojrzałość.

- Wyrozumiałość.

- Znajomość silnika AMXX.

- Znajomość silnika myBB.

- Znajomość silnika PHPBB2.

- Znajomość języka HTML.

- Znajomość języka CSS.

- Szybki (wszechstrnny) kontakt.

 

Jak można się ze mną skontaktować ?

[GG]: 59583494

Opublikowano

Mam do oddania serwerowni serwer 20 slotów bardzo dobrej jakości serwer, sprawy techniczne (mod,plugsy,paczki itp itd) oddaje w ręce serwerowni chce być tylko współwłaścicielem serwera.

 

GG 8864155 

ALBO PW TU 

Opublikowano

Poszukuję sponsora na serwer cs 1.6.

Potrzeba kupic serwer serwer 16 slotowy + reklamę (na początek może być delikatna).

Serwer byłby modu Deathrun + Exp.

Cały zarobek idzie do sponsora (ale będzie musiał opłacać serwer)

Gg 52152633

Opublikowano

Witam, mam do oddania dwa serwery 32 slotowe (Przerosło mnie myślałem ze zrobię coś autorskiego lecz nie wyszło) Czego oczekuje? tylko i wyłącznie zarobki aby utrzymać te serwery reszta leci do was

couch_tour_banner-01-400x147.png?w=584

Opublikowano

Witam mam na imię Krystian i mogę dostać moderatorem forum, jestem dość doświadczony i mogę poświecić dużo czasu na forum !

Bez bugów, bez przekładania, nowa jakość ! - Antaris 2k16 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...