Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DLC7unx.png


 


Witam was wszystkich bardzo serdecznie


 


 


Poszukuje ludzi serwerów techników / redaktorów grafików na sieć serwerów cs 1.6 / cs:go inne serwery są również mile widziane


 


 


Co mogę tobie zaoferować ?


 


 


- Forum na silniku ip.Board 


- Twój własny dział oraz rangę dla serwera


- Strefę na naszym teamspeak'u, który jest jednym z największych teamspeaków w Polsce !


- Pomoc techniczną z serwerem.


- Aktywność 


- Kulturę 


- Dobrą atmosferę !


 


 


Czego od ciebie oczekuję ?


 


 


- Jeżeli masz serwer chciałbym żebyś miał doświadczenie w tym co robisz.


- Chciałbym by twój serwer miał jakiś graczy oraz reklamę


- Doświadczony właściciel


- Brak kłótni z innymi użytkownikami / administracją


- Dużo wolnego czasu.


- Zaangażowania w to co robisz.


- Sprawnego mikrofonu oraz teamspeak3  :)


 


 


 


Kontakt 


 


 


GG : 53652134


Steam : LINK


  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

 

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

 

Kontakt:

GG:58921302

Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.


 


Witam, mam na imię Adrian mam już za sobą lat 17.

Mieszkam w Łodzi, uczęszczam do technikum informatycznego, na co dzień chodzę na treningi bokserskie, trenuje boks już 2 lata, mam również bardzo ważne dla mnie osiągnięcia sportowe takie jak:

 

- Dwukrotny mistrz okręgu Łódzkiego.

- Brązowy medalista mistrzostw Polski.

Te dwie imprezy bokserskie są dla mnie najważniejsze, aczkolwiek mam inne turnieje które są mniej przy wzorowane niż te wymienione wyżej. Oczywiście mogę się pochwalić moim bilansem walk 9 - 5 - 4 czyli 

- 9 Walk stoczonych wygranych.

- 5 Walk stoczonych przegranych.

- 4 Walki skończone tzw. " T.K.O " przed czasem.

 

W wolnym czasie zajmuje się budowaniem serwerów pod grę Counter-Strike 1.6 w teorii tworzę oraz przerabiam pluginy i paczki, sprawia mi to dużo radochy jak to się mówi, ponieważ lubię bawić się w te klocki, oczywiście zarabiam z tego jakieś tam pieniążki. Do tego wykonuje zlecenia dotyczące phpbb2 na tym silniku pracuje od małego, aczkolwiek teraz już ten silnik nie ma zabezpieczeń oraz nie jest aktualizowany i nikt z niego nie korzysta, rzadko się znajdują takie osoby co siedzą na tym silniku. Również bawię się na silniku myBB, przerabiam style, modyfikacje, itp. Myślę o zakupie lepszego sprzętu, bo w moich przyszłych planach jest nauka grafiki oraz sourcemoda.

I dodam jeszcze, że w wolnym czasie a najbardziej w weekendy, uczę się HTML'U oraz CSS   :) Co nieco koduję, ale to nie jest tak jak powinno być.

 

Poszukuje sieci do której bym mógł dojść do pomocy sam miałem plany postawić sieć serwerów multiplayer, aczkolwiek się rozmyśliłem, ponieważ rozpadła mi się ekipa, z powodu spraw rodzinnych. Tak jak wspomniałem szukam jakiegoś projektu oraz dojrzałej administracji, z która będzie mi się bardzo dobrze współpracowało   ;)

 

Wymagania:


 


  • Szybkiego kontaktu.
  • Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy).
  • Coraz ambitniejszych projektów.
  • Wieku +/- 18 lat.
  • Ogarnięcia.
  • Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3.
  • Zaufania.
  • Odpowiedniej rangi.

Oferuje:


 


  • Dojrzałość.
  • Wyrozumiałość.
  • Znajomość silnika AMXX.
  • Znajomość silnika myBB.
  • Znajomość silnika PHPBB2.
  • Znajomość języka HTML.
  • Znajomość języka CSS.
  • Szybki (wszechstronny) kontakt.

Kontakt:


 


  • Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.
  • GG: 59583494
Edytowane przez Adeo.
Opublikowano

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.


 


Witam, mam na imię Adrian mam już za sobą lat 17.

Mieszkam w Łodzi, uczęszczam do technikum informatycznego, na co dzień chodzę na treningi bokserskie, trenuje boks już 2 lata, mam również bardzo ważne dla mnie osiągnięcia sportowe takie jak:

 

- Dwukrotny mistrz okręgu Łódzkiego.

- Brązowy medalista mistrzostw Polski.

Te dwie imprezy bokserskie są dla mnie najważniejsze, aczkolwiek mam inne turnieje które są mniej przy wzorowane niż te wymienione wyżej. Oczywiście mogę się pochwalić moim bilansem walk 9 - 5 - 4 czyli 

- 9 Walk stoczonych wygranych.

- 5 Walk stoczonych przegranych.

- 4 Walki skończone tzw. " T.K.O " przed czasem.

 

W wolnym czasie zajmuje się budowaniem serwerów pod grę Counter-Strike 1.6 w teorii tworzę oraz przerabiam pluginy i paczki, sprawia mi to dużo radochy jak to się mówi, ponieważ lubię bawić się w te klocki, oczywiście zarabiam z tego jakieś tam pieniążki. Do tego wykonuje zlecenia dotyczące phpbb2 na tym silniku pracuje od małego, aczkolwiek teraz już ten silnik nie ma zabezpieczeń oraz nie jest aktualizowany i nikt z niego nie korzysta, rzadko się znajdują takie osoby co siedzą na tym silniku. Również bawię się na silniku myBB, przerabiam style, modyfikacje, itp. Myślę o zakupie lepszego sprzętu, bo w moich przyszłych planach jest nauka grafiki oraz sourcemoda.

I dodam jeszcze, że w wolnym czasie a najbardziej w weekendy, uczę się HTML'U oraz CSS    :) Co nieco koduję, ale to nie jest tak jak powinno być.

 

Poszukuje sieci do której bym mógł dojść do pomocy sam miałem plany postawić sieć serwerów multiplayer, aczkolwiek się rozmyśliłem, ponieważ rozpadła mi się ekipa, z powodu spraw rodzinnych. Tak jak wspomniałem szukam jakiegoś projektu oraz dojrzałej administracji, z która będzie mi się bardzo dobrze współpracowało    ;)

 

Wymagania:


 


  • Szybkiego kontaktu.
  • Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy).
  • Coraz ambitniejszych projektów.
  • Wieku +/- 18 lat.
  • Ogarnięcia.
  • Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3.
  • Zaufania.
  • Odpowiedniej rangi.

Oferuje:


 


  • Dojrzałość.
  • Wyrozumiałość.
  • Znajomość silnika AMXX.
  • Znajomość silnika myBB.
  • Znajomość silnika PHPBB2.
  • Znajomość języka HTML.
  • Znajomość języka CSS.
  • Szybki (wszechstronny) kontakt.

Kontakt:


 


  • Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.
  • GG: 59583494
Opublikowano

 

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

Kontakt:

GG:58921302

Opublikowano (edytowane)

Coś o mnie

Mam na imię Kuba mam 15 lat według mnie wiek nie ma znaczenia, ponieważ osoba w wieku 20 lat może zachowywać się jak 10latek, a osoba w wieku np. 14 lat może być dojrzała i umieć się zachować ;). Mieszkam w Markach miasto bardzo blisko Warszawy. Interesuję się łowieniem ryb i jazdą na rolkach, a w przyszłości chciałbym zostać weterynarzem specjalistą od gadów. Chodzę do 3klasy gimnazjum jest dużo nauki, ale mam czas często wchodzić na kompa %5E%5E.png. W cs 1.6 gram od jakiś 5lat. Lubię moderować forum, a zwłaszcza gdy jest na nim duży ruch :). Jestem optymistą, prawie zawsze szczęśliwy ciężko mi jest się smucić, a humor mi zawsze dopisuje :D. Umiem łatwo nawiązywać znajomości i przystosowywać się do innego środowiska.

 

Doświadczenie

Doświadczenie mam spore, ale wciąż się uczę nowych rzeczy %5E%5E.png.

Fora na których posiadałem moda

Play4Strike.pl

PGC24.pl

chikaragaming.com

 

 

Co oferuję

+ opiekę nad forum

+ dużą dawkę humoru

+ wsparcie finansowe

+ łatwy kontakt

+ duża aktywność

 

Czego oczekuję

+ stałej posady

+ dobrego kontaktu

+ sporego ruchu na forum

+ humoru

+ doświadczonej i dojrzałej administracji

 

Kontakt

- gg 52497766

Edytowane przez AgameQQ

5_fg.png

Opublikowano

DLC7unx.png


 


Witam was wszystkich bardzo serdecznie


 


 


Poszukuje ludzi serwerów techników / redaktorów grafików na sieć serwerów cs 1.6 / cs:go inne serwery są również mile widziane


 


 


Co mogę tobie zaoferować ?


 


 


- Forum na silniku ip.Board 


- Twój własny dział oraz rangę dla serwera


- Strefę na naszym teamspeak'u, który jest jednym z największych teamspeaków w Polsce !


- Pomoc techniczną z serwerem.


- Aktywność 


- Kulturę 


- Dobrą atmosferę !


 


 


Czego od ciebie oczekuję ?


 


 


- Jeżeli masz serwer chciałbym żebyś miał doświadczenie w tym co robisz.


- Chciałbym by twój serwer miał jakiś graczy oraz reklamę


- Doświadczony właściciel


- Brak kłótni z innymi użytkownikami / administracją


- Dużo wolnego czasu.


- Zaangażowania w to co robisz.


- Sprawnego mikrofonu oraz teamspeak3   :)


 


 


 


Kontakt 


 


 


GG : 53652134


Steam : LINK


Opublikowano
6510314774894041528970.png

Witam wszystkich użytkowników!

 

Nowy projekt 4Strike poszukuje ludzi do ekipy.

 

Troszkę słów o Administracji na wstępie:

 

Struktura składu ekipy 4Strike składa się z trzech głównych administratorów, którzy mają duże doświadczenie w tym co robią ... 

 

Jakub P. - W internecie przyjmuje pseudonim ( Gruby ) Jest jeden z trzech głów projektu 4Strike, zajmuje się głównie forum od strony technicznej jest odpowiedzialny za funkcjonoawne naszej strony oraz jej podzespołów. Natomiast jego hobbym jest głównie nauka języków Html, CSS, PHP jednym słowem jest on  głównym pomysłodawcą oraz technikiem sieci.

 

Adrian P. - W Internecie przyjmuje pseudonim ( Adeo ) Jest jeden z trzech głów projektu 4Strike, zajmuje się głównie tworzeniem serwerów oraz ich stylizacją jednym słowem bierze całą odpowiedzialność za serwery 4Strike. Zamieszkuje okolice Łodzi, jego pasją jest boks który trenuje już 5 lat.

 

Mateusz M. - W internecie przyjmuję pseudonim ( Hercik ) Jest jeden z trzech głównych głów projektu 4Strike, zajmuję się głównie estetyka i pilnowanie porządku na forum. Zamieszkuje okolice Poznania aktualnie skończył 17 lat. 

Interesuje się sportem i motocrosem, Aktualnie chodzi do szkoły Wojskowej.

 

Poszukujemy chętnych osób do współpracy na następujące stanowiska:

 

Właściciel Serwera ( ∞ )

Opiekun Serwera ( 5 ) 

Moderator ( 3 ) 

Grafik ( 3 ) 

Redaktor ( 2 ) 

UnBan Team ( 2 ) 

Sponsor ( ∞ )

 

 

Co Oferujemy:

 

Witaj, Chciałbym Ci przedstawić nową, szybko rozwijającą się sieć serwerów 4Strike.PL Sieć powstała z myślą o graczach, którzy mają dużo wolnego czasu i lubią grać na naprawdę wysokim poziomie. Oferujemy naprawdę zadbane i estetyczne forum, oraz bardzo dobrze skonfigurowany serwer z odpowiednio dobranymi pluginami, aby użytkownik czuł się u nas komfortowo.

 

Jeśli szukasz forum, gdzie wszystko jest w 100% ogarnięte i ciekawe, to znalazłeś idealne miejsce dla Siebie i Swoich znajomych!

4Strike.PL nie tylko oferuje sporo godzin miło spędzonego czasu, ale i dobrze spędzony czas na naszych oficjalnych serwerach gier!

Zapraszamy serdecznie na forum, jak i na nasze serwery!

 

Czego Oczekujemy:

 

Wiek minimum 16 lat.

Bardzo dobry multi-tasking.

Wiedza ogólna na temat CS 1.6

Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów).

Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych).

 

Kontakt:

 

[GG] 59583494

Opublikowano

Witaj!

 

Poszukujesz technika & Grafika dla twojego forum? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy dwuosobową drużyną składającą się z technika forum oraz grafika. Obecnie wykonaliśmy 2 projekty które możecie zobaczyć klikając tutaj oraz tutaj

 

Nasze wymagania:

  • Forum na silniku IPB
  • Wynagrodzenie.
  • Wymagany dostęp do pracy
  • Opis twojej wizualizacji (kolorystyka, szczegóły które Cię interesują itd)

Oferujemy:

  • Wszelką pomoc z edycją stylu od strony graficznej / technicznej
  • Napisanie autorskiego stylu na forum o silniku IPB
  • Autorską grafikę
  • Pełen profesjonalizm
  • Kontakt 20/7 (my nerdy komputerowe też śpimy xD)
  • Pomysły
  • Wiele więcej

Możesz skontaktować się z nami poprzez gg: 60890476

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Witaj!

 

Poszukujesz technika & Grafika dla twojego forum? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy dwuosobową drużyną składającą się z technika forum oraz grafika. Obecnie wykonaliśmy 2 projekty które możecie zobaczyć klikając tutaj oraz tutaj

 

Nasze wymagania:

  • Forum na silniku IPB
  • Wynagrodzenie.
  • Wymagany dostęp do pracy
  • Opis twojej wizualizacji (kolorystyka, szczegóły które Cię interesują itd)

Oferujemy:

  • Wszelką pomoc z edycją stylu od strony graficznej / technicznej
  • Napisanie autorskiego stylu na forum o silniku IPB
  • Autorską grafikę
  • Pełen profesjonalizm
  • Kontakt 20/7 (my nerdy komputerowe też śpimy xD)
  • Pomysły
  • Wiele więcej

Możesz skontaktować się z nami poprzez gg: 60890476

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Witam serdecznie,


 


Poszukuję osoby do zarządzania serwerami publicznymi CS 1.6.


Serwery będą dostarczone z naszej strony (lokalizacja PL, od sponsora), od Ciebie oczekujemy konfiguracji serwerów, oraz rekrutacją do administracji serwerów!


 


Wymagania:


 


-Wiek minimum 16 lat


-Bardzo dobry multi-tasking


-Wiedza ogólna na temat CS 1.6


-Zaawansowana wiedza na temat konfiguracji serwerów CS 1.6 (Tworzenie bądź konfiguracja gotowych pluginów)


-Dyspozycyjność i chęć stworzenia czegoś wielkiego (serwis nie ogranicza sie tylko do serwerów publicznych)


 


Oferujemy:


 


-Profesjonalne zaplecze techniczne (serwery, stronę www, forum, sklep)


-Środowisko do zarządzania projektami oraz przydzielanie poszczególnych zadań w technologii Kanban


-Wsparcie graficzne oraz techniczne (w ramach możliwości)


-Pracę w profesjonalnym zespole, który czynnie pracuje w dużych firmach


-Wynagrodzenie finansowe w zależności od osiągnięć


-Współpracę z znanymi osobami świata CS:GO


 


O nas:


 


Jesteśmy zespołem który był bardzo mocno zaangażowany w e-sport parę lat temu, naszą pasją było prowadzenie drużyn (zawsze minimum top5 polski). Aktualnie wracamy do naszego pomysłu sprzed lat, dodając nowe rozwiązania by ciąglę się rozwijać.


 


Kontakt:


 


-Prywatna wiadomość, dalej będziemy się kontaktować po wstępnym zainteresowaniu.


-GG: 8235617


Opublikowano (edytowane)

119_logo-csowicze.png

 
A no witam Was ponownie MPC'owicze :)
 
Z czym dzisiaj do Was przychodzę? Znakomite pytanie !!!!
 
Otwieramy rekrutację na opiekunów serwerów naszej sieci :D
 
Po więcej informacji proszę kontaktować się ze mną poprzez GG: 60963211
 
Aktualny stan poszukiwania:
 

  • DD2 - [Poszukiwany Opiekun]
  • 4 MAPS - [Poszukiwany Opiekun]
  • 1# CS:GO MOD - [Poszukiwany Opiekun]
  • 2# CS:GO MOD - [Poszukiwany Opiekun]
  • 3# CS:GO MOD - OFF
  • COD MOD 295 lvl - [Poszukiwany Opiekun]
  • COD MOD 401 lvl - [Poszukiwany Opiekun]
  • ZOMBIE PLAGUE - [Poszukiwany Opiekun]
  • BASEBUILDER- OFF


Prócz tego poszukiwane będą pojedyncze osoby na forum ale to również przedstawię podczas rozmowy prywatnej na GG :)

Zapraszamy do współpracy !

Edytowane przez RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

POSZUKUJEMY SERWERÓW!


 


Masz serwer? A może chcesz założyć nowy serwer? Z chęcią ci pomożemy!


Otrzymasz m.in:


 


-Ranga na forum (Właściciel <nazwa_serwera>)


-Pomoc od strony technicznej.


-Pomoc przy reklamowaniu serwera.


-Podpięcie serwera pod sourcebans.


-Podpięcie pod tabele serwerów.


-Dział na ts.


-Reklama na ts (średnia osób online 600).


 


Jeśli posiadałeś adminów na serwerze, oni również otrzymają odpowiednią rangę.


 


Nie ograniczamy się do serwerów tylko z cs go! Interesują nas wszystkie gry z dobrym pomysłem.


 


Kontakt:


GG: 56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano

WITAM

NA WSTĘPIE. Mam na imie Paweł , lat 17 Uczę się , lubię grac w gry m.in Metin2 , Counter Strike 

 

 

Chciałbym przedstawić moją ofertę : 

 

- Zostanę Adminem

- Zostanę Opiekunem ( Serwera )

- Zostanę Opiekunem ( Adminow )

 

Jaki jestem ? 

 

- Jestem Stanowczy

- Jestem Sumienny

- Jestem Słowny

- Dysponuję bardzo dużą iloscią czasu

 

SZUKASZ WŁASNIE TAKIEJ OSOBY ? PISZ GG : 55953521

 

Opublikowano

Dojdę do: Sieci serwerów Counter-Strike/GO/innych.
Oferuję: Znajomość amxx,sourcemod,html,css,js,it tech,czas,doświadczenie,zapał,profesjonalizm,nie będę wszystkiego wypisywał jak ktoś będzie chciał więcej informacji to po kontakcie.
Oczekuję: Rangi w zależności od obowiązków,fajnej ekipy,miłej administracji i braku spin.
Kontakt do mnie: GG :24904332 ew. PW

Opublikowano (edytowane)

119_logo-csowicze.png

 
A no witam Was ponownie MPC'owicze :)
 
Z czym dzisiaj do Was przychodzę? Znakomite pytanie !!!!
 
Otwieramy rekrutację na opiekunów serwerów naszej sieci :D
 
Po więcej informacji proszę kontaktować się ze mną poprzez:

Fejs -> https://www.facebook.com/RumcajsJumper

Steam -> http://steamcommunity.com/id/rumcajsjumper
 
Aktualny stan poszukiwania:
 

  • DD2 - [Poszukiwany Opiekun]
  • ESL MAPS - OFF
  • 1# CS:GO MOD - [Poszukiwany Opiekun]
  • 2# CS:GO MOD - [Poszukiwany Opiekun]
  • 3# CS:GO MOD - [Poszukiwany Opiekun]
  • COD MOD 401 lvl - [Poszukiwany Opiekun]
  • JAILBREAK - OFF
  • BASEBUILDER- OFF


Prócz tego poszukiwane będą pojedyncze osoby na forum ale to również przedstawię podczas rozmowy :)

Zapraszamy do współpracy !

Edytowane przez RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

Szukam współwlasciciela 
Poszukuje osoby w wieku 17+ do współpracy 


Oferuje : Reklame , opłacenie + pomoge z wszystkim 

Oczekuje : dobrego kontaktu nic wiecej :D 
  
GG : 13898220

Opublikowano (edytowane)

harnas.png



 

WoYuWnG.png

Witam, chcę przedstawić prężnie rozwijającą się sieć serwerów Cs-Harnas.pl.

Nasza sieć jest jedną z niewielu o tak dłuższym stażu na Polskiej scenie Counter-Strike i nie tylko.

Sieć Istnieje od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy łatwe oraz trudne czasy.

Na dzień dzisiejszy nasz sieć rozwija się prężnie i dążymy do tego aby jak dawniej była liderem wśród innych sieci.

WoYuWnG.png

 

Hswu83p.png

>> Profesjonalną Administrację,

>> Dopracowane i unikalne Forum,

>> Stabilne oraz dopracowane serwery,

>> Szybką pomoc,

>> Miłą atmosferę.

 

WoYuWnG.png

 

HZV43vb.png

>> Adminów serwerów,

>> Technika serwerów CS:GO,

>> Grafików,

>> Redaktorów,

>> Sponsorów.

 

Poszukujemy również różnego rodzaju serwerów gier multiplayer.

 


WoYuWnG.png



 


 

 

Zapraszamy do odwiedzenia Forum oraz serwerów.

Pozdrawiamy, Administracja Cs-Harnas.pl

 

Edytowane przez Grzechu`
Opublikowano

POSZUKUJEMY SERWERÓW!


 


Masz serwer? A może chcesz założyć nowy serwer? Z chęcią ci pomożemy!


Otrzymasz m.in:


 


-Ranga na forum (Właściciel <nazwa_serwera>)


-Pomoc od strony technicznej.


-Pomoc przy reklamowaniu serwera.


-Podpięcie serwera pod sourcebans.


-Podpięcie pod tabele serwerów.


-Dział na ts.


-Reklama na ts (średnia osób online 600).


 


Jeśli posiadałeś adminów na serwerze, oni również otrzymają odpowiednią rangę.


 


Nie ograniczamy się do serwerów tylko z cs go! Interesują nas wszystkie gry z dobrym pomysłem.


 


Kontakt:


GG: 56325559

sygnatura2.jpg

Opublikowano (edytowane)

97XkyT2.png

DIao4iz.png

97XkyT2.png

Mam na imię Oskar. Nie dawno skończyłem 18 lat. Mieszkam na Śląsku, chodzę do TI. W wolnych chwilach bardzo lubię grać w gry i oglądać telewizję bardzo mnie to odpręża po długim i ciężkim dniu. Nie palę, nie piję (no może czasami się napije na imprezie ale to sporadycznie). Często chodzę na siłownie nie mal, że 3 razy w tygodniu. Lubię bardzo też jeździć na rowerze czasami robię nawet po 30 km. Nie popełniam błędów ortograficznych i staram się pisać poprawną polszczyzną.

97XkyT2.png

    3Jazqnp.png

97XkyT2.png

 

Oferuję pomoc przy forum. Posiadam duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Perfekcyjne operowanie silnikami takie jak; ipb i mybb. Znajomość html'a i css'a .Byłem v-administratorem na sieci play4strike i administratorem na sieci cs-zielarze. Chętnie zostanę na jednej z posad takich jak; Technik/Administrator/Junior administrator.

 



97XkyT2.png

            iD85LqS.png

97XkyT2.png

  • Dojrzałości
  • Odpowiedniej rangi na forum
  • Szybkiego kontaktu
  • Rozważnego projektu
  • Pomysłu na reklamę

 

97XkyT2.png

 

#Kontakt

97XkyT2.png

  • Gadu-Gadu [52174225]
  • Prywatna wiadomość [PW]
97XkyT2.png
Zezwalam na kopiowanie grafiki
Edytowane przez VaksPL
Opublikowano

Witam.Mam na imie Krystian.Od niedawna postanowiłem wrocic do zajmowania sie sieciami serwerow cs 1.6 oraz cs:go.

Zostanę:

-Współwłascicielem

-Junior Adminem

-Technikiem Forum

Oferuje:

-doswiadczenie

-czas

oraz aktywnosc

Kontakt:

GG:58921302

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...