Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa sieć serwerów poszukuję : 1. Grafika który będzie wykonywał wszelaką grafikę dla sieci oraz użytkoeników. 2. Osobe która nagra filmik przedstawiający nasze serwery. W zamian oferujemy na 3 wybranych serwerach vipy za darmo do czasu naszej współpracy. Kontakt forum mpc, steam: sztokula

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam na imię Krystian i mogę dostać moderatorem forum, jestem dość doświadczony i mogę poświecić dużo czasu na forum !

Bez bugów, bez przekładania, nowa jakość ! - Antaris 2k16 

Opublikowano (edytowane)

Sieć Frap-Game.pl Poszukuje osób na stanowiska :
- Moderator,
- Grafik,
- Redaktor,
- Admin serwera,
- Junior Administrator,
- UBTeam,
- Donator,
- Promotor.
 
Co do niektórych grup - Również  mogą zdarzyć się awanse na wyższe stanowiska. ;)

Edytowane przez Amelia:)

//

Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 18 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 17 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Krótkie terminy wykonywania prac

 - Długoletnie doświadczenie

 - Staż na wielu sieciach

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne,

 - Edycje belek,

 - Belki własnej roboty,

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 - Buttony

 - Rangi graficzne

 - Wiele innych opisanych również w portfolio

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | PW na forum | Formularz kontaktowy

<--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Mam do oddania serwerowni serwer 20 slotów bardzo dobrej jakości serwer, sprawy techniczne (mod,plugsy,paczki itp itd) oddaje w ręce serwerowni chce być tylko współwłaścicielem serwera.


 


GG 8864155 


ALBO PW TU 


Opublikowano

Witam, szukam chętnej osoby, która podjęłaby się ogarnięciem serwera CS 1.6 posiadam wolne zasoby na serwerze, więc spokojnie taki serwerek mógłby tam stać, jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu. 


 


Serwer w lokalizacji francuskiej


Autorski panel zarządzania  :)


Dostęp do FTP.


2 adresy IP.


Domena PL.


 


A i jeden z moich warunków jest taki, że osoba która chciała by się takim serwerkiem zając musi mieć przynajmniej 17 lat.


Gadu Gadu: 109-723-02 (bez - ) 


Opublikowano

Witam,

 

Sieć serwerów szuka ludzi na forum jak i serwery oraz opiekunów na serwery cs 1.6

Szukamy współprac wymiany banerami lub inny rodzaj partnerstwa.

Więcej info na GG: 42910622

 

p4s zaprasza!

5_fg.png

Opublikowano

Wolne stanowisko: Junior Admin, Admin Forum, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera
Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Admin Forum miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona
Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Admin Forum. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Admin Forum tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.
Grafik - Tworzenie prac graficznych.
Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.
Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.
 

Kontakt z Administratorem pod GG: 13511579

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

Oferujemy:

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.
Unikatowy styl forum.
Silnik forum IPB.
Serwery 1.6 jak i CS:GO.
Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.
Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.
Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

Opublikowano
Dojdę na sieć serwerów,jako UBTeam.

Posiadam wieloletnie doświadczenie na podobnych rangach,oczekuje jedynie rozkeconej sieci serwerow.

Więcej info na priv gg 51960313

Opublikowano

Witajcie,

Poszukuje na moją sieć ludzi Adminów, Technika Serwera, Technika Forum, Grafika, Redaktora, Moderatora, BlackListed.

zapraszam do kontaktu: GG 17775811.

Opublikowano

Witam


Mam na imię Łukasz , lat mam 18 interesuje się grami komputerowymi oraz sportem. Zasponsoruje serwer cs 1.6 , cena do ustalenia


 


 


Oferuje:


Stały kontakt


Pomoc przy rozkręceniu


Reklame


Zaangażowanie w projekt


 


Oczekuje:


Znajomośći ftp


wiek+16


Zaangażowania


stałego kontaktu


 


Kontakt:


gg - 47986782


 


steam - N3RWUS


Opublikowano (edytowane)

Zajmę się siecią serwerów.

Zostanę H@ lub Właścicielem. 

 

Posiadam wieloletni staż i doświadczenie w prowadzeniu sieci serwerów. Aktualnie jestem Właścicielem jednej sieci niestety brak kontaktu z głównym właścicielem pozostawia mi jedyną drogę czyli odejeście od sieci. Szukam ogarniętego głównego administratora który ma na reklamę aby szybko wybić sieć. Razem ze mną przyjdzie też parę osób.  Kontakt na forum lub https://www.facebook.com/bujanero

Edytowane przez sztokulaaa
Opublikowano

Dojdę do sieci serwerów Counter Strike 1.6 lub / i Counter Strike Global Offensive
Znajomość forum od strony Użytkownika 100%, Moderatora 90%, Administratora 100%.
Oczekuje Forum na silniku IP Board, Kilka serwerów gier Counter Strike, zasady i regulamin sprzyjający graczom !
Kontakt: PW tutaj

 

Proszę o napisanie do jakiej sieci oraz wymagania i oczekiwania :)

Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

Witam, nazywam się Przemek i podejmę się się posady: Moderatora - Junior Admina - Administratora na Twojej sieci serwerów. 

 

Od siebie mogę zaoferować: 

- pełne zaangażowanie w rozwój sieci, 

- dojrzałość, 

- możliwość wsparcia finansowego, 

- ogromne doświadczenie, nabyte wielokrotnym posiadaniem podanych powyższych grup, staż ok. 4-5 letni. 

- szybki kontakt,

 

Od sieci oczekuję: 

- profesjonalne podejście do projektu,

- doświadczenie od administracji, 

- w miarę sprawny i szybki kontakt,

- choć trochę rozwinięte forum i serwery, 

 

Jeśli masz dla mnie propozycję to napisz śmiało na PW tutaj lub GG: 37099665. Również tam odpowiem na każde pytanie.

Edytowane przez Ste am
Opublikowano

Witam wszystkich razem ze znajomymi zakładamy sieć serwerów nie ważne jaka gra może być cs 1.6 CS GO GTA minecraft i inne :) jeżeli jesteś chętny dołączyć sies swoim serwerem zapraszam na GG 58256836  więcej szczegółów udziele tam pozdrawiam ;) 

Opublikowano

Witam wszystkich poszukujemy serwerów na sieć serwerów która startuje dnia 22.08.2016 

również poszukiwane są osoby na stanowiska

-UB Team

-Administratorów serwerów CS 1.6

-Administratorów TS3 

-Moderator

-Grafików 

-Redaktorów

 

 

oferujemy:

-Stały kontakt z Właścicielami

-Profesjonalną i doświadczoną administracje 

-Serwer TS3 postawiony na VPS 

-range właściciel serwera na TS i forum

-2 serwery 16 slotowe (w trakcie wgrywania pluginów)

-jeżeli masz problem z wgraniem paczki na serwer nasi technicy pomogą ci to zrobić :)  

 

 

Wymagamy:

-Dojrzałości

-Zaangażowania na potrzeby sieci

-Doświadczenia na danym stanowisku

-Sprawnego mikrofonu i TS3 

 

więcej informacji udzielę na gg 58256836

Opublikowano (edytowane)

Sieć Frap-Game.pl Poszukuje osób na stanowiska :

- Moderator,

- Grafik,

- Redaktor,

- Admin serwera,

- Junior Administrator,

- UBTeam,

- Donator,

- Promotor.

 

Co do niektórych grup - Również  mogą zdarzyć się awanse na wyższe stanowiska. ;)

Edytowane przez Amelia:)

//

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...