Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy homoseksualizm jest chorobą?


Gość Turbo_Kanapek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie widzisz... istnieje takie coś jak banki komórek itp.

Jeśli opracują odpowiednio wszystko, będą mogli przechowywać komórki płciowe i "tworzyć" sobie potomstwo itp.

Czyli gatunek przetrwa;) No chyba, że uznajesz homo za inny gatunek...

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozważanie nad tym czy homoseksualizm jest chorobą czy dewiacją nie ma absolutnie żadnego sensu.

 

Zjawisko to zachodzi pomiędzy dwójką, w pełni świadomych ludzi i jego powodem nie jest żadna choroba tylko pożądanie bądź miłość DOKŁADNIE tak samo jak w związkach heteroseksualnych.

 

I mają takie same prawo do okazywania sobie uczuć, do kochania się i publicznego pokazywania się jak pary heteroseksualne.

Parady równości? Gdyby heteroseksualiści byli mniejszością i nie mogli np. zawierać małżeństw to też znalazłaby się grupka zjebów, którzy wykorzystaliby pokojowe marsze do panoszenia swoich dziwactw.

 

A wyjaśnij mi skoro taki zoofil rucha psa i ten pies przy stosunku merda ogonem to nie jest, to żadna choroba? A niedługo zamiast pedofilii będzie gwałt, bo komuś się dzieci podobają - a może akceptujemy homo tylko dlatego, że to robią dorośli ludzie? W sumie to ma większy sens.

 

No właśnie widzisz... istnieje takie coś jak banki komórek itp.

Jeśli opracują odpowiednio wszystko, będą mogli przechowywać komórki płciowe i "tworzyć" sobie potomstwo itp.

 

Istnieje takie coś jak klonowanie.

 

Ten temat tak naprawdę świetnie ukazuje, czym zajmuje się naród Polski, gdy gospodarka nam upada...

 

Hah, a sam masz wyjebane na historię tego narodu.

 

http://www.mpcforum.pl/public/style_images/def342/icon_share.png

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Rozważanie nad tym czy homoseksualizm jest chorobą czy dewiacją nie ma absolutnie żadnego sensu.

 

Zjawisko to zachodzi pomiędzy dwójką, w pełni świadomych ludzi i jego powodem nie jest żadna choroba tylko pożądanie bądź miłość DOKŁADNIE tak samo jak w związkach heteroseksualnych.

 

I mają takie same prawo do okazywania sobie uczuć, do kochania się i publicznego pokazywania się jak pary heteroseksualne.

Parady równości? Gdyby heteroseksualiści byli mniejszością i nie mogli np. zawierać małżeństw to też znalazłaby się grupka zjebów, którzy wykorzystaliby pokojowe marsze do panoszenia swoich dziwactw.

Jeśli mają takie same prawa jak ludzie to niech przeniosą się na inną planete i ciekawo jak długo przetrwają. }

 

 

Według Ciebie normalność(heteroseksualizm) to dziwactwo? Ładnie odleciałeś.

Deus vult

Opublikowano

Powinni przywrócić obowiązkową służbę w wojsku, to taki pedałki nie wytrzymały by tygodnia.

CO MA JEDNO DO DRUGIEGO K***A XDD

Kisnę za każdym razem jak forumkowe koksy gadają o obowiązkowej służbie wojskowej samemu wpierdalając chipsy przed komputerkiem. 

Wytłumaczysz mi co ma orientacja seksualna do wytrzymałości fizycznej/psychicznej?

I dla twojej wiadomości - w wojsku bardzo często dochodzi do aktów homoseksualnych. 

Opublikowano

CO MA JEDNO DO DRUGIEGO K***A XDD

Kisnę za każdym razem jak forumkowe koksy gadają o obowiązkowej służbie wojskowej samemu wpierdalając chipsy przed komputerkiem. 

Wytłumaczysz mi co ma orientacja seksualna do wytrzymałości fizycznej/psychicznej?

I dla twojej wiadomości - w wojsku bardzo często dochodzi do aktów homoseksualnych. 

Co jest doskonałym dowodem na to że nikt nie rodzi się homoseksualistą. 

Deus vult

Opublikowano

Co jest doskonałym dowodem na to że nikt nie rodzi się homoseksualistą. 

Czyli gejem zostaje się kiedy nie masz kontaktów z kobietami? W przypadku wojska chodzi mi o pojedyncze incydenty, mające na celu tylko zaspokojenie własnych potrzeb, my mówimy o zwykłych homoseksualistach, którzy są ze sobą z miłości. 

Opublikowano

Czyli gejem zostaje się kiedy nie masz kontaktów z kobietami? W przypadku wojska chodzi mi o pojedyncze incydenty, mające na celu tylko zaspokojenie własnych potrzeb, my mówimy o zwykłych homoseksualistach, którzy są ze sobą z miłości. 

Jeśli przez długi okres być może. W więzieniach jest dość dużo takich przypadków. 

Deus vult

Opublikowano

Powinni przywrócić obowiązkową służbę w wojsku, to taki pedałki nie wytrzymały by tygodnia.

 

To stereotyp i to nie dotyczący nawet gejów, a zadbanych, chudych chłopców.

 

Jednak pomysł z wojem jest nie głupi, nadmiar adrenaliny będzie miał upust, a każdy przecież by chciał pouczyć się przetrwania i postrzelać z broni - no, ale to drugie jest absurdem, bo władze Polskie zaczęłyby ze strachu uciekać przed obawą, że jakaś wiatrówka strzeli im w głowę.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Wojsko nigdy nie było głupie, 2 lata prawdziwego męskiego życia nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Kto nigdy nie mieszkał lub nie pracował na wsi ten nie wie. Poza tym na wszelki wypadek każdy facet powinien przejść podstawowe szkolenia. 

Opublikowano

Wojsko nigdy nie było głupie, 2 lata prawdziwego męskiego życia nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Kto nigdy nie mieszkał lub nie pracował na wsi ten nie wie. Poza tym na wszelki wypadek każdy facet powinien przejść podstawowe szkolenia. 

 

Prędzej skorzystałbym z kursu jak polować na tanie bilety lotnicze ;)

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Prędzej skorzystałbym z kursu jak polować na tanie bilety lotnicze ;)

Na szczęście gdyby takie coś weszło to takie pierdki jak ty miały by gówno do gadania w tym temacie :) :) :) :) :) :) :)

 

Ale póki co nie wejdzie. 

Opublikowano

Na szczęście gdyby takie coś weszło to takie pierdki jak ty miały by gówno do gadania w tym temacie :) :) :) :) :) :) :)

 

Ale póki co nie wejdzie. 

 

Właścicieli działalności gospodarczej i studentów nie porywają do woja :P :P :P :P :P :P :P

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Właścicieli działalności gospodarczej i studentów nie porywają do woja :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P

Ja mówię o podstawowym szkoleniu wojskowym, rozumiem, że wojo to nie jest zajawka każdego, chociaż moim zdaniem 2 lata każdy powinien odbyć.

 

Ale takie szkolenie to powinna być pier*olona podstawa... Przyjdzie co do czego to nie będziemy wiedzieli jak kałasza naprawić i patykami trzeba będzie wojować...

Opublikowano

Ja mówię o podstawowym szkoleniu wojskowym, rozumiem, że wojo to nie jest zajawka każdego, chociaż moim zdaniem 2 lata każdy powinien odbyć.

 

Ale takie szkolenie to powinna być pier*olona podstawa... Przyjdzie co do czego to nie będziemy wiedzieli jak kałasza naprawić i patykami trzeba będzie wojować...

 

Wielu osobom nie jest to pisane, ja nawet karabinu bym nie uniósł ale nawigować samolotem już chętnnie. 

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

"Orientacja homoseksualna nie jest uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii [...]" - Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne

 

Testy Hooker wykonane w 1957 roku udowadniają, że między mózgiem hetero-, a homoseksualnym NIE ma różnicy. Również obalono to, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, gdyż przyrównywano zdrowe osoby heteroseksualne do osób homoseksualnych osadzonych w zakładach psychiatrycznych. W 1991 roku przeprowadzono badanie "Orientacja seksualna, a zdolności poznawcze". Na podstawie tych badań wywnioskowano, że pomiędzy mózgiem osoby heteroseksualnej i homoseksualnej nie ma różnicy. Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

"I am hopelessly in love with a memory. An echo from another time, another space."

Opublikowano

"Orientacja homoseksualna nie jest uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii [...]" - Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne

 

Testy Hooker wykonane w 1957 roku udowadniają, że między mózgiem hetero-, a homoseksualnym NIE ma różnicy. Również obalono to, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, gdyż przyrównywano zdrowe osoby heteroseksualne do osób homoseksualnych osadzonych w zakładach psychiatrycznych. W 1991 roku przeprowadzono badanie "Orientacja seksualna, a zdolności poznawcze". Na podstawie tych badań wywnioskowano, że pomiędzy mózgiem osoby heteroseksualnej i homoseksualnej nie ma różnicy. Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

Co nie zmienia faktu, że to choroba xD XD

Opublikowano

"Orientacja homoseksualna nie jest uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii [...]" - Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne

 

Testy Hooker wykonane w 1957 roku udowadniają, że między mózgiem hetero-, a homoseksualnym NIE ma różnicy. Również obalono to, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, gdyż przyrównywano zdrowe osoby heteroseksualne do osób homoseksualnych osadzonych w zakładach psychiatrycznych. W 1991 roku przeprowadzono badanie "Orientacja seksualna, a zdolności poznawcze". Na podstawie tych badań wywnioskowano, że pomiędzy mózgiem osoby heteroseksualnej i homoseksualnej nie ma różnicy. Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

Badania mogą być różne, czasami można im pomóc ;))P)

Deus vult

Opublikowano

"Orientacja homoseksualna nie jest uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii [...]" - Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne

 

Testy Hooker wykonane w 1957 roku udowadniają, że między mózgiem hetero-, a homoseksualnym NIE ma różnicy. Również obalono to, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, gdyż przyrównywano zdrowe osoby heteroseksualne do osób homoseksualnych osadzonych w zakładach psychiatrycznych. W 1991 roku przeprowadzono badanie "Orientacja seksualna, a zdolności poznawcze". Na podstawie tych badań wywnioskowano, że pomiędzy mózgiem osoby heteroseksualnej i homoseksualnej nie ma różnicy. Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

Raczej nie mózgiem a psychiką. Poza tym, już w pierwszym akapicie na wiki dotyczącej pani Evelyn Hooker jest stwierdzenie, że dzisiejsza nauka jednak widzi różnice, których w 1957 roku dostrzec się nie udało.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Evelyn_Hooker

 

@dn, got me :(

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Raczej nie mózgiem a psychiką. Poza tym, już w pierwszym akapicie na wiki dotyczącej pani Evelyn Hooker jest stwierdzenie, że dzisiejsza nauka jednak widzi różnice, których w 1957 roku dostrzec się nie udało.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Evelyn_Hooker

 

Czytaj ze zrozumieniem i nie wyciągaj zdań z kontekstu (chyba, że po prostu chcesz perfidnie zmanipulować tych co nie przeczytają artykułu):

 

 

"Współczesne badania wykazały, że geje i lesbijki oraz osoby biseksualne częściej zapadają na zaburzenia psychiczne niż osoby heteroseksualne. Nie oznacza to jednak, że homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym. Przyczyny zaburzeń psychicznych osób LGB są nieznane. Prawdopodobnie to społeczna wrogość, stygmatyzacja i dyskryminacja są co najmniej w części przyczyną ich zaburzeń"

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

 

No. Ode mnie ty by było na tyle :)

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Reasumując, homoseksualizm NIE jest chorobą, lecz orientacją seksualną, nie można się nim zarazić ani nie powinien być traktowany jako zboczenie/wynaturzenie.

Nie? A jak? Homoseksualizm to zboczenie i odchylenie od normy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...