Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy homoseksualizm jest chorobą?


Gość Turbo_Kanapek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skąd u ciebie tyle nienawiści?

 

To nie jest nienawiść, tylko oznaka że jestem normalnym człowiekiem o normalnej orientacji i nie będę za czymś, co jest wbrew naturze oraz innym ludziom także religii, to jest jakby twój kolega miał dwóch ojców, mu to nie przeszkadza bo się w takiej "rodzinie" wychował ale otoczeniu już tak, tak samo jest z homo, im to nie przeszkadza bo są zjebani na umyśle (swój do swojego ciągnie) ale innym już tak bo są normalnymi ludźmi którzy nie popierają takiej aspołecznej warstwy.

 

Według mnie jesteś ukrytym homoseksualistą.

 

@Temat: Nie obchodzi mnie, kto z kim się pierdoli, dopóki nie krzywdzi tym nikogo, to jego wolny wybór.

 

Według mnie naoglądałeś się za dużo porno z udziałem geji/lesbijek dlatego ci to nie przeszkadza, a mnie nazywasz homo chociaż pewnie sam nim jesteś.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Choroba, którą powinno się leczyć, bo wszystko co jest nie naturalne jest chorobą.

NP. Czemu tylko kobieta z mężczyzną może mieć dziecko? No właśnie, bo to jest naturalne chorzy ludzie...

deathnote_1440510412__10.png

Opublikowano

To nie jest nienawiść, tylko oznaka że jestem normalnym człowiekiem o normalnej orientacji i nie będę za czymś, co jest wbrew naturze oraz innym ludziom także religii, to jest jakby twój kolega miał dwóch ojców, mu to nie przeszkadza bo się w takiej "rodzinie" wychował ale otoczeniu już tak, tak samo jest z homo, im to nie przeszkadza bo są zjebani na umyśle (swój do swojego ciągnie) ale innym już tak bo są normalnymi ludźmi którzy nie popierają takiej aspołecznej warstwy.

 

 

Według mnie naoglądałeś się za dużo porno z udziałem geji/lesbijek dlatego ci to nie przeszkadza, a mnie nazywasz homo chociaż pewnie sam nim jesteś.

 

To ty masz niezdrowe podejście do odmiennych orientacji seksualnych, według mnie albo jesteś kryptogejem albo ktoś cie molestował ^_^ Skąd tak dużo wiesz o homoseksualistach, znasz osobiści jakiegoś? Czy swoje opinie kreujesz tyko na wypowiedziach korwina i innych neonazistów? Mi tam homoseksualiści nie przeszkadzają, bo nie ma konfliktu interesów. Ja preferuje panie, nic mi do tego ,że jakiś koleś chce uprawiać seks z facetem. Dopóki swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, to nie mam powodu by ich nienawidzić czy nawet oceniać.

Opublikowano

To ty masz niezdrowe podejście do odmiennych orientacji seksualnych, według mnie albo jesteś kryptogejem albo ktoś cie molestował ^_^ Skąd tak dużo wiesz o homoseksualistach, znasz osobiści jakiegoś? Czy swoje opinie kreujesz tyko na wypowiedziach korwina i innych neonazistów? Mi tam homoseksualiści nie przeszkadzają, bo nie ma konfliktu interesów. Ja preferuje panie, nic mi do tego ,że jakiś koleś chce uprawiać seks z facetem. Dopóki swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, to nie mam powodu by ich nienawidzić czy nawet oceniać.

To nie zmienia faktu, że to choroba.

Opublikowano

Nie toleruję i nigdy nie będę tolerował. Choroba psychiczna i tyle.

Znaczy, że nie tolerujesz czyjejś choroby?

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Choroby powinno się leczyć, czy oni coś z tym robią? Raczej wątpię :)

Przecież jej nie roznoszą, chyba każdy ma prawo decydować czy chce się leczyć czy nie (pomijając już całkowicie to czy to w ogóle choroba - przyjmuje na potrzebę dyskusji Twój punk widzenia). 

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Przecież jej nie roznoszą, chyba każdy ma prawo decydować czy chce się leczyć czy nie (pomijając już całkowicie to czy to w ogóle choroba - przyjmuje na potrzebę dyskusji Twój punk widzenia). 

Co to jest w ogóle za argument? 

Opublikowano

Co to jest w ogóle za argument? 

Zastanów się, może zrozumiesz. Tak w ogóle to się wcinasz.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

To ty masz niezdrowe podejście do odmiennych orientacji seksualnych, według mnie albo jesteś kryptogejem albo ktoś cie molestował ^_^ Skąd tak dużo wiesz o homoseksualistach, znasz osobiści jakiegoś? Czy swoje opinie kreujesz tyko na wypowiedziach korwina i innych neonazistów? Mi tam homoseksualiści nie przeszkadzają, bo nie ma konfliktu interesów. Ja preferuje panie, nic mi do tego ,że jakiś koleś chce uprawiać seks z facetem. Dopóki swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, to nie mam powodu by ich nienawidzić czy nawet oceniać.

 

Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, te twoje prowokacje są tak marne że od razu widać jaki poziom inteligencji sobą reprezentujesz :)

 

Nie toleruję i nigdy nie będę tolerował. Choroba psychiczna i tyle.

 

Jedyny normalny.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Nie mam zamiaru z nikim o tym dyskutować, bo to bez sensowna przepychanka. Ja mam swoje zdanie, a Ty swoje i nic tego nie zmieni :)

Opublikowano

Czym jest tolerancja? Tolerancja to tylko znoszenie, cierpliwe znoszenie czegoś co według nas jest głupie i nienormalne. Tolerancja to nie akceptacja, często środowiska lewackie mówią "brak tolerancji" gdyby tak było homoseksualizm by nie istniał bo każda homoseksualna osoba byłaby już martwa. Polska to kraj tolerancyjny szkoda że ci którzy mają więcej praw od heteroseksualnych osób domagają się jeszcze więcej...

 

Homoseksualizm to takie samo schorzenie jak pedofilia, zoofilia, dendrofilia, nekrofilia i tym podobne. Trzeba to leczyć a nie promować. A szczególnie nie tak promować jak robią to osoby na tzw, marszu równości.  

 

Cywilizacja zachodnia (o ile można nazwać ten burdel cywilizacją) promuje mniejszości, promuje rozpuste i sex w każdym miejscu, z każdą osobą i o każdej porze. Niszczą za to broniących ostatnich oddechów kultury łacińskiej Chrześcijan, bo niby ograniczamy wolność człowieka przykazaniami "Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż" sami odgrywają rolę poszkodowanych i biednych mniejszości... Bullshit!

 

Nie mam nic do gejów którzy swoją odmienność zachowują tylko dla rodziny i przyjaciół. Bo ja nie chodze po ulicy i nie wykrzykuje "JESTEM HETERO!" Choć jakbym tak zrobił to pewnie byłbym obrzucony hejtami że jestem homofobem, gdybym krzyczał że jestem polakiem to od razu że jestem ksenofobem i faszystą, ale gdybym wyszedł i krzyczał jestem gejem dostałbym pochwały od większości ludzi i wpier*** od skinów.  Chcą żyć? Niech sobie żyją razem, ale jeśli chcą mieć dzieci to nie, jestem przeciwny. 2 mężczyzn wychowujących dziecko = podwójna pedofilia. 

no i wlasnie o to apeluje, o tolerancje. Mnie tez homoseksualizm obrzydza, ale wiem, że musi byc skoro jest. nawet zwierzęta mają takie sklonności. Wszędzie i zawsze bedzie odchylenie od normy. Jesli jest czarne to jest tez biale, jesli cos jest normalne to dlatego, ze cos innego jest nienormalne. Jednak nie czepialbym sie tak zwyklego slowa, sobie są ludzie, ktorych podnieca osoba tej samej plci, ok, niech sobie jest, przecież i tak nie wiem o jego istnieniu, bo nie widze czynności seksualnych homoseksualnych na szczęście w miejscach publicznych.

Opublikowano

Nie mam zamiaru z nikim o tym dyskutować, bo to bez sensowna przepychanka. Ja mam swoje zdanie, a Ty swoje i nic tego nie zmieni :)

Nie wyraziłem swojego zdania jeszcze, po prostu zadaję Ci pytania - jak nie potrafisz uzasadnić swojej opinii to jej nie wygłaszaj ;)

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Zastanów się, może zrozumiesz. Tak w ogóle to się wcinasz.

To jest argument inwalida. Każesz mi się zastanowić, bo sam nie umiesz wytłumaczyć. W państwie socjalistycznym ktoś ma decydować za siebie? Dobre. Jakiś procent homoseksualistów to pedofile, nie chciałbym aby jakiś trafił mi się w mojej okolicy. Chcą wejść wszystkim na głowę robiąc z siebie nie wiadomo jaką ofiarę losu, a w dodatku co jest najśmieszniejsze to próbują z nas - zdrowych ludzi - zrobić debili i jakiś nienormalnych. 

Opublikowano

To jest argument inwalida. Każesz mi się zastanowić, bo sam nie umiesz wytłumaczyć. W państwie socjalistycznym ktoś ma decydować za siebie? Dobre. Jakiś procent homoseksualistów to pedofile, nie chciałbym aby jakiś trafił mi się w mojej okolicy. Chcą wejść wszystkim na głowę robiąc z siebie nie wiadomo jaką ofiarę losu, a w dodatku co jest najśmieszniejsze to próbują z nas - zdrowych ludzi - zrobić debili i jakiś nienormalnych. 

To nawet nie był argument z mojej strony, to zwykłe ludzkie "idź" stąd ;) Mało gramotny jesteś, że jeszcze się rozpisujesz.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

To nawet nie był argument z mojej strony, to zwykłe ludzkie "idź" stąd ;) Mało gramotny jesteś, że jeszcze się rozpisujesz.

A Ty za to niezbyt inteligenty. Ja cały czas piszę o twoim:

 

 

Przecież jej nie roznoszą, chyba każdy ma prawo decydować czy chce się leczyć czy nie (pomijając już całkowicie to czy to w ogóle choroba - przyjmuje na potrzebę dyskusji Twój punk widzenia). 

Opublikowano

tak jest chorobą powinno się to gówno zamknąć w krematoriach :D

Jak bym u siebie zobaczył oznaki homosia to bym się powiesił albo poszedł się leczyć.

Opublikowano

A Ty za to niezbyt inteligenty. Ja cały czas piszę o twoim:

Jak zadasz konkretne pytanie to może odpowiem.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

jakim trzeba być prymitywem i prostakiem, żeby szukać problemu gdzie go nie ma? Ok, są sobie pedały, jebią się wzajemnie - i co z tego? Serio was to obchodzi co gdzie i z kim robi w łóżku?

Opublikowano

jakim trzeba być prymitywem i prostakiem, żeby szukać problemu gdzie go nie ma? Ok, są sobie pedały, jebią się wzajemnie - i co z tego? Serio was to obchodzi co gdzie i z kim robi w łóżku?

To, bynajmniej mnie, nie obchodzi, pisałem co mnie w nich irytuje już wcześniej, ale przytoczę mą wypowiedź jeszcze raz:

 

 

Jakiś procent homoseksualistów to pedofile, nie chciałbym aby jakiś trafił mi się w mojej okolicy. Chcą wejść wszystkim na głowę robiąc z siebie nie wiadomo jaką ofiarę losu, a w dodatku co jest najśmieszniejsze to próbują z nas - zdrowych ludzi - zrobić debili i jakiś nienormalnych. 

Opublikowano

tak terapia maczetowa polecam

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

To, bynajmniej mnie, nie obchodzi, pisałem co mnie w nich irytuje już wcześniej, ale przytoczę mą wypowiedź jeszcze raz:

a jakis procent heteroseksualistów to mordercy.. Taki sam argument. a i  bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

Opublikowano

Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, te twoje prowokacje są tak marne że od razu widać jaki poziom inteligencji sobą reprezentujesz :)

 

 

Jedyny normalny.

Poprostu przyznaj ,że nie masz żadnych argumentów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...