Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy homoseksualizm jest chorobą?


Gość Turbo_Kanapek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat dotyczy sprawy związanej z homoseksualizmem, jeżeli masz zamiar pisać nieodpowiednie rzeczy, wyjdź.

 

 

 

Witam wszystkich serdecznie. Od razu na początku chcę dodać, że temat nie został założony po to, aby kogoś urazić, sprawić mu przykrość czy też aby spamować. Chcę poznać jak się na ten temat zapatrujecie, gdyż w internecie oraz w życiu realnym często o tym słyszę różne opinie (w tym i w szkole) oraz chciałbym poznać Wasze zdanie. Generalnie co o tym myślicie, jak to z waszej perspektywy wygląda. Sprawa dotyczy między innymi choroby oraz osób homoseksualnych, transseksualnych itp.

 

Ok, więc przejdę do rzeczy. Często słyszę, że jeżeli pewna osoba publiczna powie, że homoseksualizm jest chorobą zostaje od razu krytykowana za to słowo, gdyż ludzie uważają, że to nie jest choroba oraz twierdzą, że każdy ma prawo do szczęścia. No dobra, powiedzmy, że w części można się z tym zgodzić, ale nie w każdym przypadku, np. pedofilia. Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób, zaburzeń psychicznych jak i zboczeń. Osobiście jednak myślę, że jednak tacy ludzie nie są do końca ludźmi normalnymi? - nie wiem czy to słowo jest odpowiednie, mam nadzieję, że nie obrażę nikogo. Dla mnie normalna rodzina to mężczyzna oraz kobieta i dla mnie to jest rzecz normalna. Mężczyzna z mężczyzną, kobieta z kobietą. Raczej nie możemy powiedzieć, że są to czynności normalne wpisane w naszą naturę bo tak raczej nie jest, ale mniejsza. 

 

Anoreksja jest uważana za chorobę. Po prostu skrajne niedożywienie, celowe głodzenie się. Tak samo też mówi się o otyłości. Wiadomo, mówimy tu o poważnych przypadkach o których czasami są różne programy na Discovery, National Geographic itp., a nie jakaś lekka nadwaga. Tak więc skoro osoby, które cierpią na takie przypadki nazywane są osobami chorymi a jak wiadomo obżarstwo jak i celowe głodzenie się raczej nie jest wpisane w ludzką naturę i nie są to przypadki normalne tak więc dlaczego homoseksualizmu, który jest sprzeczny z ludzką naturą nie można nazwać chorobą?

 

Prosiłbym grzecznie i bez spamu, chciałbym jedynie poznać Wasze zdanie na ten temat. Może po prostu pewnych rzeczy nie rozumiem i dlatego mam takie a nie inne zdanie. Wiem, że jest to temat dość kontrowersyjny jednak nalegam o odpowiednie zachowanie.

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a co za różnica, czepianie sie określeń, wszelkich słówek jest bez sensu. Na pewno nie jest normalny, bo gdyby byl normalny to by nas nie było. ale czy to źle? Każdy z nas w pewnym sensie jest nienormalny, bowiem każdy posiada jakąś ceche, ktorej nie posiada większośc.

Opublikowano

tak, to, że ktoś czerpie radość z stosunku z osobą o tej samej płci nie jest normalne, szczególnie w przypadku facetów. 

ale czy nalezy z samego tego faktu takie osoby nie tolerować? W koncu to nie jest ich wybór, póki robią sobie grzecznie co chcą w domu - nie widzę problemu.

Opublikowano

a czy ja napisałem, że ich nie toleruje? jak walą się w dupsko bez mojej wiedzy to mi to nie przeszkadza, ale mimo wszystko według mnie to choroba, różne problemy psychiczne czego następstwem jest pociąg do osób tej samej płci.

Opublikowano

A pierd0licie, że to choroba.

 

 

To zwykłe zboczenie i tyle, nic na to poradzić nie można.

Ciekawe jakby Wam stanął przy nim jak i  przy niej...

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Według mnie to jest choroba, osobiście nie toleruje takich ludzi i gardzę nimi, gdyby Hitler żył to takich ludzi wytępiłby jak karaluchy, dlatego szkoda że go nie ma. Takich ludzi według mnie powinno się palić na stosie, gdyż jest to po prostu ewenement natury, nie człowiek. Jakbym widział dwie osoby tej samej płci liżące się na ulicy to bym im wsadził ale kosę w żebro.<------ Moje skromne zdanie na ten temat.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Nie mam prawa osądzać innych ludzi, gdyż nie jestem Bogiem i sam nie jestem ideałem.

 

Prawdę mówiąc mam tylko nadzieję, że jakieś dziecko nie ujrzy widoku całujących się ze sobą panów lub pań...

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Według mnie to jest choroba, osobiście nie toleruje takich ludzi i gardzę nimi, gdyby Hitler żył to takich ludzi wytępiłby jak karaluchy, dlatego szkoda że go nie ma. Takich ludzi według mnie powinno się palić na stosie, gdyż jest to po prostu ewenement natury, nie człowiek. Jakbym widział dwie osoby tej samej płci liżące się na ulicy to bym im wsadził ale kosę w żebro.<------ Moje skromne zdanie na ten temat.

skąd u ciebie tyle nienawiści?

Opublikowano

Nie mam prawa osądzać innych ludzi, gdyż nie jestem Bogiem i sam nie jestem ideałem.

 

 

Równie dobrze nie masz prawa żyć bo nie jesteś ideałem i popełniasz błędy, idź się zabij, elo.

Opublikowano

Tak naprawdę pytanie o to czy homoseksualizm jest chorobą jest nieistotne - zależy to od przyjętej definicji choroby.

Ważniejsze jest to czy uważamy, że osoby homoseksualne trzeba zmieniać lub im to sugerować.

Homoseksualizm jest "nienormalny", ale w taki sam sposób "nienormalny" jak posiadanie wybitnie wysokiej inteligencji lub wzrostu powyżej 2 metrów. Dlaczego jedne odstępstawa od średniej uznajemy za dobre inne za złe? Kwestia subiektywnego wartościowania - wynika ono z naszych doświadczeń, wiedzy, uprzedzeń, wierzeń itp. Nie ma żadnego obiektywnego powodu dlaczego homoseksualizm miałby być zły sam w sobie.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Czy jest to choroba? Ciężko powiedzieć, ludzi kształtuje środowisko i otoczenie w jakim dojrzewają i przebywają, każde zdarzenie może mieć wpływ na nasz dalszy światopogląd i to kim będziemy w przyszłości. Warto zadać pytanie czy ktoś byłby homoseksualistą rodząc się w innej rodzinie/mieście/kraju/czasu. Wydaje mi się, że wpływ na to mają tylko zdarzenia i ludzie w okół nas w mniejszym czy też większym stopniu.

 

Czy Hitler byłby złym człowiekiem rodząc się w innym kraju? Jak wyglądałaby teraźniejsza Rosja, gdyby stalin się nie urodził ?  Ilu ludzi byłoby na świecie, gdyby dżuma w średniowieczu nie przerzedziła populacji ?

Równie ciężko odpowiedzieć na te pytania jak na to czy homoseksualizm jest chorobą, jak dla mnie to w pewien sposób nabyte upośledzenie, ponieważ nie jest naturalne i nie pozwala na dalsze rozwijanie się populacji w momencie, gdyby wszyscy zostali nagle homoseksualistami nasz gatunek by wymarł, a jak wiadomo dla każdego gatunku najważniejsze jest przetrwanie.

 

Ale czy jest to złe ? Hmm dla mnie jest to obojętne, każdy ma prawo samemu kształtować swoje życie i robić z nim cokolwiek tylko chce. Stad tez nie rozumiem tak wielkiej nienawiści niektórych osób do gejów/lezbijek.  Do póki nikt z nich nie stara się narzucić mi ich poglądów mogą sobie żyć i nawet brać ślub, ale już w razie próby adopcji dzieci, mocno bym protestował. Tyle ode mnie :)

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

Równie dobrze nie masz prawa żyć bo nie jesteś ideałem i popełniasz błędy, idź się zabij, elo.

Nie wiem, coś ty ćpał, ale ja też chce. Pierdolisz lepiej niż po LSD.

 

Prawo do życia, a prawo do oceny innej osoby to dwie różne rzeczy, jeśli tego nie widzisz, to nie mamy o czym rozmawiać.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Nie mam prawa osądzać innych ludzi, gdyż nie jestem Bogiem i sam nie jestem ideałem.

 

Prawdę mówiąc mam tylko nadzieję, że jakieś dziecko nie ujrzy widoku całujących się ze sobą panów lub pań...

ale dlaczego uważasz, że ludzie nie mają prawa oceniać?

Opublikowano

Osoby homoseksualne są nienormalne [ zapraszam do spr. w słowniku znaczenia nienormalny ] dla mnie to raczej jest choroba, spróbujcie powiedzieć tak:

,, Od dzisiaj mi staję tylko na kolegów w szkole, a na dziewczyny nie '' i sobie włączcie waszego ulubionego pornosa i nawet niech wam nie stanie. Wyj. ludzie biseksualni. 

Opublikowano

Według mnie homoseuksualizm trzeba tępić, a nie promować. Czy choroba to jest to nie wiem, bo żadnym doktorem nie jestem. 

Opublikowano

ale czy nalezy z samego tego faktu takie osoby nie tolerować? W koncu to nie jest ich wybór, póki robią sobie grzecznie co chcą w domu - nie widzę problemu.

 

Czym jest tolerancja? Tolerancja to tylko znoszenie, cierpliwe znoszenie czegoś co według nas jest głupie i nienormalne. Tolerancja to nie akceptacja, często środowiska lewackie mówią "brak tolerancji" gdyby tak było homoseksualizm by nie istniał bo każda homoseksualna osoba byłaby już martwa. Polska to kraj tolerancyjny szkoda że ci którzy mają więcej praw od heteroseksualnych osób domagają się jeszcze więcej...

 

Homoseksualizm to takie samo schorzenie jak pedofilia, zoofilia, dendrofilia, nekrofilia i tym podobne. Trzeba to leczyć a nie promować. A szczególnie nie tak promować jak robią to osoby na tzw, marszu równości.  

 

Cywilizacja zachodnia (o ile można nazwać ten burdel cywilizacją) promuje mniejszości, promuje rozpuste i sex w każdym miejscu, z każdą osobą i o każdej porze. Niszczą za to broniących ostatnich oddechów kultury łacińskiej Chrześcijan, bo niby ograniczamy wolność człowieka przykazaniami "Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż" sami odgrywają rolę poszkodowanych i biednych mniejszości... Bullshit!

 

Nie mam nic do gejów którzy swoją odmienność zachowują tylko dla rodziny i przyjaciół. Bo ja nie chodze po ulicy i nie wykrzykuje "JESTEM HETERO!" Choć jakbym tak zrobił to pewnie byłbym obrzucony hejtami że jestem homofobem, gdybym krzyczał że jestem polakiem to od razu że jestem ksenofobem i faszystą, ale gdybym wyszedł i krzyczał jestem gejem dostałbym pochwały od większości ludzi i wpier*** od skinów.  Chcą żyć? Niech sobie żyją razem, ale jeśli chcą mieć dzieci to nie, jestem przeciwny. 2 mężczyzn wychowujących dziecko = podwójna pedofilia. 

r9wfFzB.png

Opublikowano

Nie znam się  na tym wszystkim więc nie wiem czy to choroba czy nie. Ot zwykłe zmiany w mózgu, które doprowadziły do tego stanu rzeczy. Mi osobiście nie przeszkadzają homoseksualiści, o ile tylko nie chodzą ze sztucznymi kutasami na głowach podczas parad i nie domagają się praw do opieki nad dziećmi.

Opublikowano

skąd u ciebie tyle nienawiści?

A co ma to tolerowac? Nie dziwie mu sie.

Jak juz "to co jest wbrew naturze" ma byc to nie w moim kraju :P.

Opublikowano

Według mnie to jest choroba, osobiście nie toleruje takich ludzi i gardzę nimi, gdyby Hitler żył to takich ludzi wytępiłby jak karaluchy, dlatego szkoda że go nie ma. Takich ludzi według mnie powinno się palić na stosie, gdyż jest to po prostu ewenement natury, nie człowiek. Jakbym widział dwie osoby tej samej płci liżące się na ulicy to bym im wsadził ale kosę w żebro.<------ Moje skromne zdanie na ten temat.

 

Według mnie jesteś ukrytym homoseksualistą.

 

@Temat: Nie obchodzi mnie, kto z kim się pierdoli, dopóki nie krzywdzi tym nikogo, to jego wolny wybór.

Opublikowano

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

~Adam Gmurczyk, prezes Narodowego Odrodzenia Polski

Nie to, że jestem nacjonalistą, ale ten tekst... jest całkiem na miejscu.

Opublikowano

Według mnie homoseksualizm jest chorobą bądź lekkim upośledzeniem. Uważam tak, ponieważ w naturę mamy wpisany pociąg do płci przeciwnej w celu rozmnażania się a oni nie odczuwają go bądź nawet czują obrzydzenie. Jest to sprzeczne z naturą, ale można z tym żyć mimo iż przez to kuleje przyrost naturalny. Ja osobiście nic nie mam do takich osób, bo jeśli im się to podoba to proszę bardzo. Według mnie nawet powinni tworzyć takie związki gdyż podnosi to ich poziom szczęścia a to wydłuża życie. Przeszkadza mi tylko publiczne okazywanie uczuć typu całowanie się z języczkiem, po prostu obrzydza mnie to jeśli są to osoby tej płci co ja, ale przeciwna płeć również nie powinna tego robić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...