Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co do serwera to pracujemy nad nim .

Mozesz powiedziec mi o jakie dokladnie chodzi ci bugi ?

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Nie dzialajce ampulki many, raporty podczas przebywania w mirhur na niektorych spotach, brakuje npc z petami, kulka na magu  - tj jedna lata za Toba a cd na skillu sie nie pokazuje, mialam tak pare razy, nie zawsze ale jednak. Eq z wypo nie jest juz 22, godziny wojny ponoc sie mialy zmienic. Duzo obiecaliscie.

Opublikowano

Nie dzialajce ampulki many, raporty podczas przebywania w mirhur na niektorych spotach, brakuje npc z petami, kulka na magu  - tj jedna lata za Toba a cd na skillu sie nie pokazuje, mialam tak pare razy, nie zawsze ale jednak. Eq z wypo nie jest juz 22, godziny wojny ponoc sie mialy zmienic. Duzo obiecaliscie.

 

Nie bedzie zadnych "NPC z petami". ( No chyba ze chodzi ci o item potrzebny do tworzenia Mountow)

Godziny wojny mialy sie zmienic ale nie pasuje to kazdemu wiec zostalismy przy tych .

Eq z wypo nie bedzie +22 ( Serwer jest naprawde latwy )

Ampulki many juz naprawilisny .

Co do Mirkur musze to sprawdzic .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Nie bedzie zadnych "NPC z petami". ( No chyba ze chodzi ci o item potrzebny do tworzenia Mountow) Tak chodzi mi o te z itemem.

Godziny wojny mialy sie zmienic ale nie pasuje to kazdemu wiec zostalismy przy tych .

Eq z wypo nie bedzie +22 ( Serwer jest naprawde latwy ) Tak latwy ze co chwile ktos kto mial zaczynac expic krzyczal o to by mu cos pozyczyc bo na wypo nie daje rady na wyzszych td

Ampulki many juz naprawilisny .

Co do Mirkur musze to sprawdzic . Pobiegaj na polnocy mirhur

Opublikowano

Zgłoszenie usterki 24h na dobę, 7 dni w tygodniu (mam ci jeszcze nr  podać ??)

więc jak mówiłem to nie zależy od weekendu 

 

Wiesz jaki hosting mamy ?

Nie mamy zamiaru dluzej czekac postanowilismy zmienic hosting i przeniesc wszystko ,serwer powinnien byc juz jutro Online .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Jak tak to podziekuje, nie bede marnowala transferu na jakis serwer ktory non stop ma problemy. Jesli sie okaze ze trzeba cos pobierac znowu to przestaje tu grac.

Opublikowano

Jak tak to podziekuje, nie bede marnowala transferu na jakis serwer ktory non stop ma problemy. Jesli sie okaze ze trzeba cos pobierac znowu to przestaje tu grac.

 

Nie trzeba nic pobierac .

Server nie ma problemow tylko hoster .

Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze .

Skoro serwer ci nie pasuje mozesz zawsze grac na innym nie bede plakal z tego powodu .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Nie trzeba nic pobierac .

Server nie ma problemow tylko hoster .

Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze .

Skoro serwer ci nie pasuje mozesz zawsze grac na innym nie bede plakal z tego powodu .

 

Ok to w takim razie zycze powodzenia w dalszym ciagnieciu tego serwera. Zegnam

Opublikowano

Nie trzeba nic pobierac .

Server nie ma problemow tylko hoster .

Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze .

Skoro serwer ci nie pasuje mozesz zawsze grac na innym nie bede plakal z tego powodu .

no właśnie widzę jak ci zależy aby ludzie grali u cb jak tak dalej będzie zostaniesz tylko Ty i Damian  GRATULACJE !!

Opublikowano

no właśnie widzę jak ci zależy aby ludzie grali u cb jak tak dalej będzie zostaniesz tylko Ty i Damian  GRATULACJE !!

 

Chodzi mi o to ze mam dosc ciaglego hejtowania .

Naprawde poswiecamy na ten serwer sporo czasu a w zamian slyszymy tylko hejty .

Jestesmy tylko ludzmi nie zrobimy wszystkiego odrazu ale sie staramy .

Albo tak jak w przypadku Fortuny , jezeli wchodzi nowy patch lub jakis fix niestety ale musisz pobrac update tak jest na kazdym serverze .

Nie musisz odrazu mowic " Jak tak to podziekuje, nie bede marnowala transferu na jakis serwer ktory non stop ma problemy. Jesli sie okaze ze trzeba cos pobierac znowu to przestaje tu grac " z takim podejsciem zaden serwer ci sie nie spodoba , albo twoje stwierdzenie na temat problemow serwera , niestety ale jest bledne .

Serwer od samego poczatku nie mial ani jednego problemu z stabilnoscia , no ok zgodze sie byly badz sa drobne bugi ktore staramy sie wyeliminowac badz wyeliminowalismy ale tak jak mowilem wczesniej potrzebujemy troche czasu .

Mowilem 100 razy " jezeli ktos znajdzie jakis bug prosze o zgloszenie tego na forum " ale niestety wychodzilo inaczej wszyscy czekali az ktos z Administracji sie pojawi zeby powiedziec o problemie albo nikt tego nie zglaszal .

Byly takze problemy o to ze Administratorzy pojawiali sie zbyt rzadko na serwerze , no coz gracze nie zawsze musza wiedziec o naszej obecnosci na serwerze .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Chodzi mi o to ze mam dosc ciaglego hejtowania .

Naprawde poswiecamy na ten serwer sporo czasu a w zamian slyszymy tylko hejty .

Jestesmy tylko ludzmi nie zrobimy wszystkiego odrazu ale sie staramy .

Albo tak jak w przypadku Fortuny , jezeli wchodzi nowy patch lub jakis fix niestety ale musisz pobrac update tak jest na kazdym serverze .

Nie musisz odrazu mowic " Jak tak to podziekuje, nie bede marnowala transferu na jakis serwer ktory non stop ma problemy. Jesli sie okaze ze trzeba cos pobierac znowu to przestaje tu grac " z takim podejsciem zaden serwer ci sie nie spodoba , albo twoje stwierdzenie na temat problemow serwera , niestety ale jest bledne .

Serwer od samego poczatku nie mial ani jednego problemu z stabilnoscia , no ok zgodze sie byly badz sa drobne bugi ktore staramy sie wyeliminowac badz wyeliminowalismy ale tak jak mowilem wczesniej potrzebujemy troche czasu .

Mowilem 100 razy " jezeli ktos znajdzie jakis bug prosze o zgloszenie tego na forum " ale niestety wychodzilo inaczej wszyscy czekali az ktos z Administracji sie pojawi zeby powiedziec o problemie albo nikt tego nie zglaszal .

Byly takze problemy o to ze Administratorzy pojawiali sie zbyt rzadko na serwerze , no coz gracze nie zawsze musza wiedziec o naszej obecnosci na serwerze .

co prawda to prawda ale powiedz mi ile razy byles np na wojence albo damian ?? 

otwierasz serwer to poświęć mu trochę czasu (chodzi o graczy )

powiadasz forum ?? powiedz mi co ile ktos wchodził na forum co 3/4 dni no proszę Cie 

Opublikowano

zgłosić bug na forum? Was serwer to jeden wielki bug BA DUM TSS :D

 

Twoj nick bardzo dokladnie cie opisuje :)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Chodzi mi o to ze mam dosc ciaglego hejtowania .

Naprawde poswiecamy na ten serwer sporo czasu a w zamian slyszymy tylko hejty .

Jestesmy tylko ludzmi nie zrobimy wszystkiego odrazu ale sie staramy .

Albo tak jak w przypadku Fortuny , jezeli wchodzi nowy patch lub jakis fix niestety ale musisz pobrac update tak jest na kazdym serverze .

Nie musisz odrazu mowic " Jak tak to podziekuje, nie bede marnowala transferu na jakis serwer ktory non stop ma problemy. Jesli sie okaze ze trzeba cos pobierac znowu to przestaje tu grac " z takim podejsciem zaden serwer ci sie nie spodoba , albo twoje stwierdzenie na temat problemow serwera , niestety ale jest bledne .

Serwer od samego poczatku nie mial ani jednego problemu z stabilnoscia , no ok zgodze sie byly badz sa drobne bugi ktore staramy sie wyeliminowac badz wyeliminowalismy ale tak jak mowilem wczesniej potrzebujemy troche czasu .

Mowilem 100 razy " jezeli ktos znajdzie jakis bug prosze o zgloszenie tego na forum " ale niestety wychodzilo inaczej wszyscy czekali az ktos z Administracji sie pojawi zeby powiedziec o problemie albo nikt tego nie zglaszal .

Byly takze problemy o to ze Administratorzy pojawiali sie zbyt rzadko na serwerze , no coz gracze nie zawsze musza wiedziec o naszej obecnosci na serwerze .

Nie trzeba nic pobierac .

Server nie ma problemow tylko hoster .

Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze .

Skoro serwer ci nie pasuje mozesz zawsze grac na innym nie bede plakal z tego powodu .

 

No to tak. Postanowiłam się troche rozpisać, no bo wkońcu opinie tutaj swoją można wyrazić co nie?. Od samego początku podchodziłam dość sceptycznie do tego serwera jednakże Old mi go bardzo polecał ze względu na starania administracji, czyt. jego kolegi. Po tym krótkim (no bo przecież długo nie działał) graniu stwierdzam że brakuje tu jakieś organizacji. Sam właściciel tylko i wyłącznie obiecuje codziennie nowe rzeczy, które niestety albo wchodzą zbugowane albo wcale. Tutaj wychodzi powód dlaczego jest tu taki hejt, brak sumienności w dążeniu do celu. Jedyne co można powiedzieć tutaj pozytywnego to to że "się starają", tylko na staraniach nie można kończyć.

 

"Albo tak jak w przypadku Fortuny , jezeli wchodzi nowy patch lub jakis fix niestety ale musisz pobrac update tak jest na kazdym serverze"

Tak jest na każdym serwerze jeśli chodzi o update. U was niestety dochodziło nie do pobierania update tylko całego klienta. Pamiętam ile razy Old to robił i nawet ja w przeciągu tych paru tygodnii musiałam to robić. Ja rozumiem że serwer jest w głębokiej fazie bety ale skoro robicie to tak długo to może chociaż by się postarać o dobrego klienta z updatem zamiast co chwile podsyłać albo nowego albo pojedyńcze pliki. Rozumiem że jest to dużo rzeczy do zrobienia no ale chyba zabierając się za to nie myśleliście że wam to zajmie 10 minut? Co do innych serwerów, tak grałam z Oldem na wielu i jakoś tam nie było z tym problemów, więc da się?

 

"Serwer od samego poczatku nie mial ani jednego problemu z stabilnoscia"

Jeśli bym miała podać jakąś zalete to napewno stabilność. Wkońcu po tak długim czasie się udało i da się stabilnie bez lagów grać. Widać jakiś progres w tym aspekcie.

 

"Mowilem 100 razy " jezeli ktos znajdzie jakis bug prosze o zgloszenie tego na forum " ale niestety wychodzilo inaczej wszyscy czekali az ktos z Administracji sie pojawi zeby powiedziec o problemie albo nikt tego nie zglaszal .

Byly takze problemy o to ze Administratorzy pojawiali sie zbyt rzadko na serwerze , no coz gracze nie zawsze musza wiedziec o naszej obecnosci na serwerze"

I tutaj pojawia się problem. WIele razy pisałam na czacie ogólnym czy jest któryś z adminów, zaglądałam na waszego TSA i był brak odpowiedzi. Jedynie 2 razy zostałam odbugowana bo były crashe. Natomiast gdy już jakiś admin wchodził na gre, to poprostu zamiast odpowiadać na pytania zajmował się albo jak Devil robieniem sobie jaj i pisaniem jakiś głupot albo jak Eldron nie odpowiadał na pytania tylko na zaczepki ze strony graczy. Co do forum, fajnie że jest ale przy tej ilości graczy jest opustoszałe. Mój post z prośbą o odbugowanie mojej postaci wogóle nie był wyświetlany a gdybym nie weszła na TSA to pewnie moja postać by cały dzień "leżala zbugowana" gdzieś.

 

"Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze"

Tak, wkońcu to tylko Twój serwer i nie jedna opinia na jego temat. Skoro nie obchodzi Cie co myślą gracze o Twoim serwerze to po co ta cała prezentacja i możliwość komentowania? Jest chyba po to by właśnie opinie trafiały do Ciebie.

 

Przechodząc do meritum, bo i tak rozpisałam się dość dużo. Serwer godny polecenia jeśli administracja zmieni swoje podejście do tego co robi. Od technicznej strony jest lepiej niż kiedyś, da się grać. Brak reklamy, brak dobrego kontaktu z graczami. Dobrze zaprojektowane forum oraz strona - pomimo paru drobiazgów.

 

"Chodzi mi o to ze mam dosc ciaglego hejtowania" To teraz troche hejtów odemnie dostałeś ;) Konstruktywanie.

Pozdrawiam Fortuna, Edyta :)

Opublikowano

No to tak. Postanowiłam się troche rozpisać, no bo wkońcu opinie tutaj swoją można wyrazić co nie?. Od samego początku podchodziłam dość sceptycznie do tego serwera jednakże Old mi go bardzo polecał ze względu na starania administracji, czyt. jego kolegi. Po tym krótkim (no bo przecież długo nie działał) graniu stwierdzam że brakuje tu jakieś organizacji. Sam właściciel tylko i wyłącznie obiecuje codziennie nowe rzeczy, które niestety albo wchodzą zbugowane albo wcale. Tutaj wychodzi powód dlaczego jest tu taki hejt, brak sumienności w dążeniu do celu. Jedyne co można powiedzieć tutaj pozytywnego to to że "się starają", tylko na staraniach nie można kończyć.

 

"Albo tak jak w przypadku Fortuny , jezeli wchodzi nowy patch lub jakis fix niestety ale musisz pobrac update tak jest na kazdym serverze"

Tak jest na każdym serwerze jeśli chodzi o update. U was niestety dochodziło nie do pobierania update tylko całego klienta. Pamiętam ile razy Old to robił i nawet ja w przeciągu tych paru tygodnii musiałam to robić. Ja rozumiem że serwer jest w głębokiej fazie bety ale skoro robicie to tak długo to może chociaż by się postarać o dobrego klienta z updatem zamiast co chwile podsyłać albo nowego albo pojedyńcze pliki. Rozumiem że jest to dużo rzeczy do zrobienia no ale chyba zabierając się za to nie myśleliście że wam to zajmie 10 minut? Co do innych serwerów, tak grałam z Oldem na wielu i jakoś tam nie było z tym problemów, więc da się?

 

"Serwer od samego poczatku nie mial ani jednego problemu z stabilnoscia"

Jeśli bym miała podać jakąś zalete to napewno stabilność. Wkońcu po tak długim czasie się udało i da się stabilnie bez lagów grać. Widać jakiś progres w tym aspekcie.

 

"Mowilem 100 razy " jezeli ktos znajdzie jakis bug prosze o zgloszenie tego na forum " ale niestety wychodzilo inaczej wszyscy czekali az ktos z Administracji sie pojawi zeby powiedziec o problemie albo nikt tego nie zglaszal .

Byly takze problemy o to ze Administratorzy pojawiali sie zbyt rzadko na serwerze , no coz gracze nie zawsze musza wiedziec o naszej obecnosci na serwerze"

I tutaj pojawia się problem. WIele razy pisałam na czacie ogólnym czy jest któryś z adminów, zaglądałam na waszego TSA i był brak odpowiedzi. Jedynie 2 razy zostałam odbugowana bo były crashe. Natomiast gdy już jakiś admin wchodził na gre, to poprostu zamiast odpowiadać na pytania zajmował się albo jak Devil robieniem sobie jaj i pisaniem jakiś głupot albo jak Eldron nie odpowiadał na pytania tylko na zaczepki ze strony graczy. Co do forum, fajnie że jest ale przy tej ilości graczy jest opustoszałe. Mój post z prośbą o odbugowanie mojej postaci wogóle nie był wyświetlany a gdybym nie weszła na TSA to pewnie moja postać by cały dzień "leżala zbugowana" gdzieś.

 

"Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze"

Tak, wkońcu to tylko Twój serwer i nie jedna opinia na jego temat. Skoro nie obchodzi Cie co myślą gracze o Twoim serwerze to po co ta cała prezentacja i możliwość komentowania? Jest chyba po to by właśnie opinie trafiały do Ciebie.

 

Przechodząc do meritum, bo i tak rozpisałam się dość dużo. Serwer godny polecenia jeśli administracja zmieni swoje podejście do tego co robi. Od technicznej strony jest lepiej niż kiedyś, da się grać. Brak reklamy, brak dobrego kontaktu z graczami. Dobrze zaprojektowane forum oraz strona - pomimo paru drobiazgów.

 

"Chodzi mi o to ze mam dosc ciaglego hejtowania" To teraz troche hejtów odemnie dostałeś ;) Konstruktywanie.

Pozdrawiam Fortuna, Edyta :)

 

Fortuna wiem ze zle zrobilem piszac "Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze"  i za to chcialbym przeprosic .

Bylem zdenerwowany ze kilka rzeczy Stworzonych przez nas wyplynelo do sieci :c

Wiem  czasami jestem zbyt impulsywny :c

Co do serwera naprawde mamy powazne plany ktore mamy zamiar zrealizowac w najblizszym czasie , ale narazie skupiamy sie na bugach bo trzeba naprawic stare a potem bedzie mozna wprowadzic cos nowego .

 

 

Serwer bedzie jeszcze dzis Online !

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Fortuna wiem ze zle zrobilem piszac "Tak szczerze Fortunka to nie obchodza mnie twoje dylematy oraz co myslisz o serwerze"  i za to chcialbym przeprosic .

Bylem zdenerwowany ze kilka rzeczy Stworzonych przez nas wyplynelo do sieci :c

Wiem  czasami jestem zbyt impulsywny :c

Co do serwera naprawde mamy powazne plany ktore mamy zamiar zrealizowac w najblizszym czasie , ale narazie skupiamy sie na bugach bo trzeba naprawic stare a potem bedzie mozna wprowadzic cos nowego .

 

 

Serwer bedzie jeszcze dzis Online !

http://4glory.eu/Na przykład takie ze 4Glory maja taką samo stronę jak wy ;C

Opublikowano

http://4glory.eu/Na przykład takie ze 4Glory maja taką samo stronę jak wy ;C

4Glory dostalo od nas strone bo ich strona nie byla zabezpieczona w PDO i nie chronila przed ponowny wlamaniem  ;)

Chodzilo mi o Mardooka i inne rzeczy ktore sprzedalismy a potem Vendeta wlamala sie na 4Glory i udostepnila ich piliki :c

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

4Glory dostalo od nas strone bo ich strona nie byla zabezpieczona w PDO i nie chronila przed ponowny wlamaniem  ;)

Chodzilo mi o Mardooka i inne rzeczy ktore sprzedalismy a potem Vendeta wlamala sie na 4Glory i udostepnila ich piliki :c

A bo to pizdy, te pały z vendety oni wszystko co mieli na tych swoich poprzednich wersjach serwerów było kradzione ;D 

Opublikowano

Server za 30 minut bedzie Online !!

Edit : Serwer jest juz online dodalismy Material do produkcji mountow .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...