Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moglibyście dodać te drobne poprawki takie jak obszarowy auto atack wojownika lub podstawowy stun ( z ukrycia ) rmc używany w ruchu ;p

Postaram sie to robic i dodac w nastepnym Patchu ale nic nie obiecuje .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

itemy gina mi tylko klata 21 ale pare 24 ponoc zniklo z kat ;x nwm czy to cofka serwera czy jakis blad ;x

 

Serwer sie czasami cofa , ale spokojnie juz nad tym pracujemy :)

Wkrotce bedzie gotowy fix i wszystko wroci do normy .

+ Itemy zostana oddane .

Jutro wieczorem odbedzie sie Maintance potrwa ono okolo 5 godzin .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

**SERVER PATCH** 

Godzina : 20:50 

Potrwa : okolo 2 godzin

 

Informacje : 

- Dodamy Mardooka .

- Naprawimy kilka mniejszych bugow .

- Poprawimy drop z krypty .

- Kamienie zamkowe zostana dodane do NPC w Keter i Markut .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

**SERVER PATCH** 

Godzina : 20:50 

Potrwa : okolo 2 godzin

 

Informacje : 

- Dodamy Mardooka .

- Naprawimy kilka mniejszych bugow .

- Poprawimy drop z krypty .

- Kamienie zamkowe zostana dodane do NPC w Keter i Markut .

naprawiliście znikające itemy??

Opublikowano

naprawiliście znikające itemy??

 

Tak naprawilismy teraz przez 3 dni bedzie to testowane .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Serwer jest juz Online zapraszam ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Seba, pisałem Ci na servie, ale napisze tak dla pewniaka tutaj jeszcze :D  zginął mi hełm pvp 40lvl +21 i troche szczesc, chyba z 20-35 coś takiego. 

Opublikowano

Seba, pisałem Ci na servie, ale napisze tak dla pewniaka tutaj jeszcze :D  zginął mi hełm pvp 40lvl +21 i troche szczesc, chyba z 20-35 coś takiego. 

 

Tak widzialem co napisales , staramy sie caly czas naprawic ten bug i oddac graczom itemki ;)

Jutro odbedzie sie nastepny Update ktory powinnien to naprawic .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

A dużo jest graczy na serwerze? Valo czy Der? :P

Jest sporo graczy ciezko powiedziec gdzie jest wiecej .

Mysle ze na Valo jest ich mniej .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

@Eldendron Ile jest osób w godzinach wieczornych na serwerze ( tak 18-22 )?

Naprawde ciezko powiedziec .

btw . Jutro server  PVE zostanie na kilka dni wylaczony poniewaz musimy naprawic kilka bledow .

Ale nie martwcie sie gdy PVE zostanie wylaczony uruchomimy drugi server PVP do czasu az server PVE nie zostanie naprawiony ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

po 1 serwer polski wszystko po angielsku po drugie grałem 3 godziny wbiłem 60 lv az tu nagle crash i wywalka na pulpit po 3 ponowne wejście na ta sama postać zajmuje sekundę po czym wywala na pulpit bardziej zrytego serwera nie widziałem po 4 wchodzenie na wasza stronę zajmuje więcej czasu niż obejrzenie serii naruto 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

po 1 serwer polski wszystko po angielsku po drugie grałem 3 godziny wbiłem 60 lv az tu nagle crash i wywalka na pulpit po 3 ponowne wejście na ta sama postać zajmuje sekundę po czym wywala na pulpit bardziej zrytego serwera nie widziałem po 4 wchodzenie na wasza stronę zajmuje więcej czasu niż obejrzenie serii naruto 

 

To sobie ****** zainwestuj w szybszy internet i nowy komputer !

Mi strona laduje sie w kilka sekund .

Co do Angielskiego skoro nie znasz podstaw to twoj problem .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

To sobie ****** zainwestuj w szybszy internet i nowy komputer !

Mi strona laduje sie w kilka sekund .

Co do Angielskiego skoro nie znasz podstaw to twoj problem .

Z tym muszę się zgodzić xD

Opublikowano

A co wy się spodziewaliście? Serwer co chwila wyłączany, zmieniany, kto tam wie co z nim właściwie robiono. Czasy Vendetty już dawno się skończyły, teraz już nie zrobisz dobrego serwa, bo każdy jest taki sam, a jak już się trafi jakiś wyróżniający to myk pyk zawalony bugami, że grać się nieda. Dlatego nikt już nie traci czasu na priwy, sam gram na niemieckim GF'a, wiem że ciężko się dorobić, ale mam też świadomość, iż nie będę tam mieć pustego serwa. Co do cheatów to wybaczcie, ale na niemieckim tylu adminów, że wolę tam grać. Rozłączanie neta na pl-u niekaralne, a na niemieckim raz dwa perm w nagrodę. Prywatne serwy nie mają szans na zainteresowanie sporej grupy, bo jak zwykle są niedopracowane. Z tego co czytam tutaj to wasz serw też nie warty uwagi i tyle w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...