Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co wy się spodziewaliście? Serwer co chwila wyłączany, zmieniany, kto tam wie co z nim właściwie robiono. Czasy Vendetty już dawno się skończyły, teraz już nie zrobisz dobrego serwa, bo każdy jest taki sam, a jak już się trafi jakiś wyróżniający to myk pyk zawalony bugami, że grać się nieda. Dlatego nikt już nie traci czasu na priwy, sam gram na niemieckim GF'a, wiem że ciężko się dorobić, ale mam też świadomość, iż nie będę tam mieć pustego serwa. Co do cheatów to wybaczcie, ale na niemieckim tylu adminów, że wolę tam grać. Rozłączanie neta na pl-u niekaralne, a na niemieckim raz dwa perm w nagrodę. Prywatne serwy nie mają szans na zainteresowanie sporej grupy, bo jak zwykle są niedopracowane. Z tego co czytam tutaj to wasz serw też nie warty uwagi i tyle w temacie.

 

Myslisz ze na niemieckim nikt nie hackuje ? 

Powiem ci to grzecznie bo nie chce zostac zbanowany , jezeli cos ci sie nie podoba to nie zagladaj do tego tematu i nie komentuj .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

seba to nie chodzi czy ktos hakuje czy nie tylko o to jak to rozwiazac i jak przyciagnac ludzi ;x

 

Jezeli chodzi o hacki to kilka osob zostalo juz zbanowanych .

Mamy zamiar co jakis czas updatowac HS badz uzyjemy Game Guarda .

Caly czas pracujemy nad naprawa kilku wiekszych bugow , Nie wiem czy wiecie ale zeby naprawic 1 bug trzeba przeszukac tysiace linijek kodu . .

Wiec nie da sie tego tak szybko zrobic .

Co do ludzi jezeli nie naprawimy tych kilku problemow to nikt nie bedzie gral .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam mamy zamiar stworzyc obok serwera PVE serwer PVP dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc .

Organizujemy male glosowanie co do LvL'a , max upgrad'u .

 

Max LvL - Kliknij

Max Upp - Kliknij

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam mamy zamiar stworzyc obok serwera PVE serwer PVP dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc .

Organizujemy male glosowanie co do LvL'a , max upgrad'u .

 

Max LvL - Kliknij

Max Upp - Kliknij

A nie jest tak ze masz problemy z serwerem PvE a ty chcesz jeszcze postawic PvP?

Opublikowano

A nie jest tak ze masz problemy z serwerem PvE a ty chcesz jeszcze postawic PvP?

Serwer PVP stawiamy po to zeby naprawic PVE ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam .

Dzis odbedzie sie Maintance w ktorym zajmiemy sie Mardookiem oraz usuwaniem itemkow .

Fix do usuwania itemkow bedzie testowany przez 3 dni .

Wiecej infromacji co do Maintance w najblizszym czasie zostanie umieszczone  na naszym forum oraz na gre .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam .

Dzis odbedzie sie Maintance w ktorym zajmiemy sie Mardookiem oraz usuwaniem itemkow .

Fix do usuwania itemkow bedzie testowany przez 3 dni .

Wiecej infromacji co do Maintance w najblizszym czasie zostanie umieszczone  na naszym forum oraz na gre .

 

I wejdz na gre dzisiaj i oddaj te itemy co znikly, bo ludzi nerwica bierze... :D

Opublikowano

I wejdz na gre dzisiaj i oddaj te itemy co znikly, bo ludzi nerwica bierze... :D

 

Postaram sie oddac dzis wszystko po wojnie .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Odpisalem ci juz na forum .

Masz problem poniewaz masz naszego Client'a z 02. a musisz miec z 03 wiec jezeli mozesz to pobierz go z naszej strony .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam nasz Hoster ma problem .

Niestety serwer bedzie offline az problemy nie zostana naprawione .

Przepraszam za to ale nie jest to nasza wina :x

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

obyscie do 31 sierpnia tego roku ^^ naprawili, bo chce swojego warlorda :DDD

 

 

To i przy okazji mozecie zmienic godziny wojny itp... :)

 

To nie jest nasz problem tylko problem naszego Hoster ( Osoby od ktorej kupujemy maszyne ) trwaja jakies prace techniczne .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

To nie jest nasz problem tylko problem naszego Hoster ( Osoby od ktorej kupujemy maszyne ) trwaja jakies prace techniczne .

 

 

Ale kiedy serwer jest off to przeciez mozna to zrobic ?

To juz zalezy od Ciebie czy to zrobisz :)

Opublikowano

czy ktoś mi wytłumaczy jaki hosting  robi coś przez 3 dni ?

Moze dlatego ze jest weekend ?

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

dobra dobra taki hosting nawet w weekend funkcjonuje jak się coś zepsuje oni na tym zarabiają więc muszą !

 

Myslisz ze mi pasuje to ze Hosting ni e dziala ? :x

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...