Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server PvP dziala.

Nad serverem PvE pracujemy .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer PvP dziala i jest stabilny co do Servera PvE narazie zawiesilismy projekt poniewaz zajmujemy sie czyms innym .

Mamy zamiar w przyszlosci wrocic do projektu " Land Of Freedom PvE " ale narazie poswiecamy wiecej czasu na wersje PvP .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Serwer PvP dziala i jest stabilny co do Servera PvE narazie zawiesilismy projekt poniewaz zajmujemy sie czyms innym .

Mamy zamiar w przyszlosci wrocic do projektu " Land Of Freedom PvE " ale narazie poswiecamy wiecej czasu na wersje PvP .

A można wiedzieć co robicie na tym serwie pvp bo z tego co pamiętam to miało być bizu u npc'a miałeś włączyć sit/buga i zmienić marduka a mówiłeś o tym jakiś miesiąc temu ;D

Opublikowano

A można wiedzieć co robicie na tym serwie pvp bo z tego co pamiętam to miało być bizu u npc'a miałeś włączyć sit/buga i zmienić marduka a mówiłeś o tym jakiś miesiąc temu ;D

Mardook oraz Crypta sa juz dawno zmienione co do sit buga to jednak nie bedzie aktywny narazie.

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo mało osób gra na tym serwerze, Pobralem, zrobilem postać, i widzialem tylko z 3-4 osoby w  tebuk. pisalem na allu to tylko 1 osoba sie odzywala, przez caly dzien

Opublikowano

Witajcie,

Pytałam się kumpli czy opłaca się nadal grać w 4Story LoF? Brak odpowiedzi może przez to, że są zajęci gra w CS'a  T_T

Dlatego Was się o to zapytam, jeśli tak po proszę o jakiegoś linka do strony  :s

Zapewne znając życie ściągnę kilka ludzi (nie nie mówię o Kiślu czy mózgu bo to są koksy i  oni nie grają na takich serwerach)  :lenny:

 

pozdrawiam Domiego B)

 

 


 


 


 

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

LoF Jest caly czas Online .

Musisz sama zadecydowac czy oplaca sie grac .

Link do strony klik . 

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Jest to Serwer ustawiony typowo pod PvP .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

skoro na tym serwerze praktycznie jest all to czy będzie też Wierzchowiec Smok?  ;)

 

Tak bedzie ;)

W nastepnym patchu zostanie wprowadzony :)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

skoro serwer pvp, eq wybonowane w sklepie? Czy samemu trzeba wszystko robic, jak z bizu? też samemu? Skad gemy?

 

Skrzynki z bonami sa dostepne u NPC .

Gemy z Mardooka badz z crypty .

Skrzynki z bizu zostana dodane wkrotce .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Grając chwilę, serwer na wielki plus przyjemne pvp prawie jak za starych czasów, tylko brak tych turnieji:-) pozdro wujas aka heroin

Opublikowano

W sklepi brakuje mieczy na 40 lvl. Jest tylko jeden sztylet.

 

A tak poza tym. Polecam serwer. Jest fajne pvp, tylko brakuje jeszcze osób do takiego świetnego pvp :D

Opublikowano

Domi pozytywna reklama :D

 

Czyli twoja ocena serwera nie jest pozytywna ? x)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...