Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Maintance jest zaplanowane na 2-3 dni .

Napewno nie potrwa to pol roku .

 

Jezeli macie jakies pomysly co mozna poprawic lub dodac piszcie w komentarzach .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Od dluzszego czasu pracujemy nad interfejsem, wkrotce zostanie on dodany wraz z systemem skinow .

Nastepnie dodamy system siodel , loterie dusz oraz system petow .

Narazie staramy sie dokonczyc Maintance serwera zeby wszystko dzialalo poprawnie .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

A przybliżona data ponownego uruchomienia, bo nudzi nam się troszkę?

 

Mysle ze do 24.10 sie wyrobimy .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Pisałem już wcześniej parę razy.... 

-Nie można wyznaczyć ludzi na zamek

-Za wygrany turniej nie dostaje się broni ani tytułu

-Brak EQ woj 40 lvl

-Straszne słaby drop z marduka

-Nie działające brawurki 3h

Opublikowano

Ja juz wiem o tych problemach i staram sie je wyeliminowac .

HicKD wystarczylo dobrze przeczytac poprzednie komentarze a bys wiedzial ze trwa Maintance .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

***SERVER ONLINE***


Niestety nie udalo nam sie zrobic wszystkiego .


Postaramy sie dograc aktualizacje w ciaglu najblizszych dni z nowym patchem .


" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

obstawiam ze chcesz kupic ukrasc pliki a nie sam to odbugowac :)

 

Http://epvpimg.com/i1r5f

Po 1 nie wiem czy oplaca sie nam kupic ui od Jirkusa za 120 euro.

Po 2 UI nie da sie ukrasc poniewaz jest inna struktura i inne rzeczy ktore beda powodować crash gry przy61% :-)

JEsli chcesz to wstawie Ci jeszcze ss z ramka od petow :)

Opublikowano

Http://epvpimg.com/i1r5f

Po 1 nie wiem czy oplaca sie nam kupic ui od Jirkusa za 120 euro.

Po 2 UI nie da sie ukrasc poniewaz jest inna struktura i inne rzeczy ktore beda powodować crash gry przy61% :-)

JEsli chcesz to wstawie Ci jeszcze ss z ramka od petow :)

 

Wszystko od samego poczatku robimy sami  ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Czyli twoja ocena serwera nie jest pozytywna ? x)

nie powiedzialam ,ze nie jest pozytywna...

uwazam, ze warto zagrac na tym serwerze, ale moim zdaniem robisz ulgi i dzien dziecka.. moze czas z tym skonczyc? ;)

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Dzień dziecka dla kogo? Pewnie dla valo, bo cisniemy der zawsze? Wczoraj bez kapłana zamek wygraliśmy w 15 minut? Z zanem myślę, że wygrana w 10 min bez śmierci. Pozdro Heroin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...