Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heroinek...

.

.

.

.

to było do Seby :(

.

.

.

nie psuj mi ciekawych propozycji :(

Wybacz, ale to było tak kuszące :-)

 

Antywarn: fajnie by też było w późniejszym czasie odbugowac turnieje miesięczne, jednak jest to propozycja na przyszłość :-) pozdro i dobranoc Hero :-) a teraz idę spać, bo mnie główka boli joł!

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mamy zamiar wypuscic wszystkie fixy razem w jendym patchu .

Wiem moze narazie nie widac efektow naszej pracy ale wkrotce sie to zmieni !

Mam dla was male glosowanie na temat skilli kaplana oraz RmC .

 

Ankieta dotyczaca skilli kaplana kliknij

 

Ankieta dotyczaca skilli RmC kliknij

 

Jezeli ktos z was ma jakis pomysl ktore Skille mozna poprawic to czekam na propozycje ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Bardzo dobry pomysl z tymi skillami :)

 

 

A beda dodane pety? Bardzo bym sie ucieszyla jakby byly dodane :) i nie tylko ja, poniewaz moga duzo pomoc ;)

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Wybacz, ale to było tak kuszące :-)

 

Antywarn: fajnie by też było w późniejszym czasie odbugowac turnieje miesięczne, jednak jest to propozycja na przyszłość :-) pozdro i dobranoc Hero :-) a teraz idę spać, bo mnie główka boli joł!

 mam podzielne zadnie z kolegą XDD

ale uważam, że za turnieje można by było dawać ciekawsze nagrody :/ 

tak jak na starych Ultimate'ach :/

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Dodanie większej ilości setów to nie problem, ale odblokowanie setów dla kapcia na łuku jest moim zdaniem najgłupszym pomysłem. 

 

-trwają prace nad fixem, który je zredukuje 

-to co wyżej 

-zgłoś to komuś z administracji(z tego co wiem tgmowie, już to zgłaszali)

- fajny pomysł! ja proponuje 2v2, 3v3! :D

Tylko ze to zajebiscie wygląda. Np zbroja woja na luku, zbroja luka na magu itp. Fajne są takie kombinacje i warto je dodać bo to będzie epickie.

Opublikowano

myśle i uważam .. lol ja mysle.. XDD nie no powaga, to jest głupi pomysl zeby mieszac zbroje luka z kaplanem... za duzo balaganu, a chlopacy robia wszystko oraz staraja sie jak moga zeby nam dogodzic :)

niech jest tak jak ma byc, bez zmieniania zbroji.. ;)

niech popracuja najpierw nad erorami, crashami itp. ;) 

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Pety dodamy ale to w przyszlosci .

Narazie skupiamy sie na naprawieniu tego co mamy ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

myśle i uważam .. lol ja mysle.. XDD nie no powaga, to jest głupi pomysl zeby mieszac zbroje luka z kaplanem... za duzo balaganu, a chlopacy robia wszystko oraz staraja sie jak moga zeby nam dogodzic :)

niech jest tak jak ma byc, bez zmieniania zbroji.. ;)

niech popracuja najpierw nad erorami, crashami itp. ;)

Mi akurat się nie scrashowała ta gra ani razu. Róbta co chceta..

Opublikowano

Mi akurat się nie scrashowała ta gra ani razu. Róbta co chceta..

 

To gratuluje, bo wywala każdego. A ten twój pomysł, ze skinami podoba się tylko tb, są rzeczy ważniejsze do zrobienia, które pozwolą poprawić rozgrywkę  więc warto je najpierw zrobić, naprawić. 

Opublikowano

Witam !

Drop z Crypty zostal zmieniony .

Ze skrzynek nie dropia juz ulepszajki .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Witam !

Gdy dodawalem system zmiany skinow to skasowalem mounty od NPC w Gor poniewaz byly one zbugowane .

Nowy NPC zostanie dodany dzis albo jutro ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

gg panowie zamki same sie naprawily i crashe tez kocham wasz skil w programowaniu ^^

 

Crashe same sie nie naprawily ...

System zmiany skinow ma kilka bledow dlatego crashowalo Client'a .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

A co już wróciłeś? 

 

Btw. Nie wiem czemu nie mogę wejść na serwer. Wszystko mam dodane do listy wyjątków a także wszystkie update pościągane.

Opublikowano

A co już wróciłeś? 

 

Btw. Nie wiem czemu nie mogę wejść na serwer. Wszystko mam dodane do listy wyjątków a także wszystkie update pościągane.

a zobacz teraz, bo były ataki DDoS

Opublikowano

Dalej nie mogę. Ciągle wywala mi ten błąd jakbym nie miał połączenia z internetem

 

Czesc Od strony servera wszystko dziala dobrze .

Wiem ze to glupio brzmiale sprawdz dokladnie czy dobrze uruchamiasz gre .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

No odpalam normalnie przez launcher (próbowałem też przez "Jeżeli launcher nie działa"). Nawet wypakowałem i pobrałem jeszcze raz wszystkie update. Dalej to samo

Opublikowano

dziala jeszcze ?

SaladaR!!!!!!!!!!!!!

Derion ;)

 

tu Sylwia ;) 

No odpalam normalnie przez launcher (próbowałem też przez "Jeżeli launcher nie działa"). Nawet wypakowałem i pobrałem jeszcze raz wszystkie update. Dalej to samo

a przez administratora tez odpalasz? 

albo antywirusa wylacz

08744279998924873300.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...