Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te ataki DDos nie sa mocne ale czasami potrafia zdenerwowac ,

Co do Tomeczka pierwsze robi potem mysli ...

W planach mamy zmiane antyDDos'a .

Ojj, ja nie wiem. Po rozmowie z tym gościem na skype, potrafi kopnąć z botneta, pokazał mi na jakimś polskim serwerze do metka, dałem link, mimo że mial cloudflare, padł jak kawka. Lepiej niech tomeczko nie podejmuje z nim rozmowy o DDoS'ach na serwer.

235761444056892195480.gif

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ojj, ja nie wiem. Po rozmowie z tym gościem na skype, potrafi kopnąć z botneta, pokazał mi na jakimś polskim serwerze do metka, dałem link, mimo że mial cloudflare, padł jak kawka. Lepiej niech tomeczko nie podejmuje z nim rozmowy o DDoS'ach na serwer.

 

 

Co ja czytam -.-

Czy ty wiesz na jakiej zasadzie dziala CloudFlare ?

Wiem jak jego ataki wygladaja .

A tak wgl to znam ta osobe i watpie ze dodala cie na skype i pokazywala ci jak Dosuje .

Jezeli chcesz dalej opowiadac bajki zapraszam do TVP 1 po 19:00   ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Co ja czytam -.-

Czy ty wiesz na jakiej zasadzie dziala CloudFlare ?

Wiem jak jego ataki wygladaja .

A tak wgl to znam ta osobe i watpie ze dodala cie na skype i pokazywala ci jak Dosuje .

Jezeli chcesz dalej opowiadac bajki zapraszam do TVP 1 po 19:00   ;)

Szkoda, że po rozmowie z nim, on twierdzi że nie wie kim jesteś. :)

Co, mam Ci SS wysłać z rozmów?

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Szkoda, że po rozmowie z nim, on twierdzi że nie wie kim jesteś. :)

Co, mam Ci SS wysłać z rozmów?

Wstaw SS tutaj na forum, aktualnie to tylko puste słowa Hersen :3 

 

Co do crashy najlepiej unikać przechodzenia tp "na koniu" często  mnie przez to wywalało.

Opublikowano

Powiem tylko tyle ze kazdy wie swoje i zachowajmy to dla siebie .

Klotnie oraz hejty nie prowadza do niczego dobrego.

 

# Pracujemy nad naprawa problemu z crashowaniem Client'a .

Jezeli fix bedzie gotowy zostane on automatycznie pobrany przez luncher .

W tym tygodniu takze mamy zamiar wprowadzic 2 czesc patchu w ktorej znajdzie sie latka z Mountami .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Ojj, ja nie wiem. Po rozmowie z tym gościem na skype, potrafi kopnąć z botneta, pokazał mi na jakimś polskim serwerze do metka, dałem link, mimo że mial cloudflare, padł jak kawka. Lepiej niech tomeczko nie podejmuje z nim rozmowy o DDoS'ach na serwer.

 

Co ja czytam -.-

Czy ty wiesz na jakiej zasadzie dziala CloudFlare ?

Wiem jak jego ataki wygladaja .

A tak wgl to znam ta osobe i watpie ze dodala cie na skype i pokazywala ci jak Dosuje .

Jezeli chcesz dalej opowiadac bajki zapraszam do TVP 1 po 19:00   ;)

 

Szkoda, że po rozmowie z nim, on twierdzi że nie wie kim jesteś. :)

Co, mam Ci SS wysłać z rozmów?

 

Wstaw SS tutaj na forum, aktualnie to tylko puste słowa Hersen :3 

 

Co do crashy najlepiej unikać przechodzenia tp "na koniu" często  mnie przez to wywalało.

 

Za każdy z tych postów wstawiłabym po 5%, bo wszystkie nie mają nic wspólnego z serwerem, który jest tutaj prezentowany. 

Ostatnia szansa, naprawdę takie rozmowy możecie prowadzić na pw / gg. ;)

Opublikowano

Wstaw SS tutaj na forum, aktualnie to tylko puste słowa Hersen :3 

 

Co do crashy najlepiej unikać przechodzenia tp "na koniu" często  mnie przez to wywalało.

Przepraszam, Hersen? Ja niestety nie jestem ową osobą.

 

 

Powiem tylko tyle ze kazdy wie swoje i zachowajmy to dla siebie .

Klotnie oraz hejty nie prowadza do niczego dobrego.

 

# Pracujemy nad naprawa problemu z crashowaniem Client'a .

Jezeli fix bedzie gotowy zostane on automatycznie pobrany przez luncher .

W tym tygodniu takze mamy zamiar wprowadzic 2 czesc patchu w ktorej znajdzie sie latka z Mountami .

No ja się nie mogę doczekać już tych mioteł :)

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Elden bo ten tego, wasi admini to działają na zasadzie " nic nie wiem" "ide grać w lola, czas wbić dywizję". Trochę to denerwuje. Tak samo zapewniali, że w nocy będą dodane te całe jewel chests , co nie zostalo zrobione, pytałem się dlaczego to " nie wiem, ide grać w lola" lub "nie wiem" i nie odpisywał dalej. Bez bizu startu nie ma, a zeby wypalic jakies konkretne to pol zycia trzeba spedzic ;3. Ale serwer jest w porzadku. Gracze są sympatyczni, tylko ci TGM to ..., no słow jeszcze nie wymyślili , żeby ich określić :D
 

Opublikowano

1) dlaczego gra ładuje mi się straaasznie długo?

2) czemu przy logowaniu wymagają emaila, skoro przy rejestracji nie podawałam xD

3) ustawienia gry można zmienić po logowaniu, nie?

Opublikowano

1) dlaczego gra ładuje mi się straaasznie długo?

2) czemu przy logowaniu wymagają emaila, skoro przy rejestracji nie podawałam xD

3) ustawienia gry można zmienić po logowaniu, nie?

1 takie zycie

2 nie musisz emaila, to jest wziete z oryginalnego 4story, podajesz login poprostu i haslo normalnie

3 tag.

Opublikowano

1 takie zycie

2 nie musisz emaila, to jest wziete z oryginalnego 4story, podajesz login poprostu i haslo normalnie

3 tag.

Czyli to długie ładowanie gry jest spowodowane moim kompem?

Opublikowano

Od czegos trzeba zaczac ^^

Ustawienia gry mozna zmienic po zalogowaniu sie na postac .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Ok, w sumie pierwsze ładowanie było takie długie. Mam słabego kompa, pewnie dlatego. W ogóle biegam i spota z mobami znaleźć nie mogę. xD

 

edit: ok, znalazłam, ale mam raka. xD Pobiegłam w złą stronę. xD

Opublikowano

Ok, w sumie pierwsze ładowanie było takie długie. Mam słabego kompa, pewnie dlatego. W ogóle biegam i spota z mobami znaleźć nie mogę. xD

 

edit: ok, znalazłam, ale mam raka. xD Pobiegłam w złą stronę. xD

 

Mozesz odrazu przy tworzeniu postaci wybrac sobie 90 LvL :D

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Ok, w sumie pierwsze ładowanie było takie długie. Mam słabego kompa, pewnie dlatego. W ogóle biegam i spota z mobami znaleźć nie mogę. xD

 

edit: ok, znalazłam, ale mam raka. xD Pobiegłam w złą stronę. xD

zapraszamy prędzej do nas na ts3 wszystko wytłumaczymy :-)

 

Co do tgmow, z tego co mi wiadomo wszystkie błędy są zgłaszane eldronowi i devilovi. A to, że grają sb chłopaki w lola, no nie zabronisz im tego :-) dodatkowo na każde pytanie odpowiadają więc nwm w czym problem :-) pozdrawiam

Opublikowano

Zdenerwowałam się i wyłączyłam grę po tym jak mnie jakiś pająk zabił. ;_;

 

Pomscilismy cie pajak juz nie zyje !!! :D

 

 

Ps . Polaster dzieki za zgloszenie sprawy z Trial Game Masterami .

Skrzynki z bizu zostaly wlasnie dodane do NPC "Surita" w Gor .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Dodacie kiedyś troche więcej setów i odblokujecie możliwośc transmogrifowania wszystkich itemow? Dla przykladu Zbroja dla kapcia bedzie mozliwa na łuka. Tak jest to wykonalne bo widziałem na jednym serwie który upadł , ale ma restart za niedługo.

Opublikowano

Uważam, że warto by było naprawić:

- errory

- crashe

- poniedziałkowe wojny, które by trwały do 20:30 a nie np. do 22:00

- zróbcie ciekawsze turnieje.

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Dodacie kiedyś troche więcej setów i odblokujecie możliwośc transmogrifowania wszystkich itemow? Dla przykladu Zbroja dla kapcia bedzie mozliwa na łuka. Tak jest to wykonalne bo widziałem na jednym serwie który upadł , ale ma restart za niedługo.

Dodanie większej ilości setów to nie problem, ale odblokowanie setów dla kapcia na łuku jest moim zdaniem najgłupszym pomysłem. 

 

Uważam, że warto by było naprawić:

- errory 

- crashe

- poniedziałkowe wojny, które by trwały do 20:30 a nie np. do 22:00

- zróbcie ciekawsze turnieje.

-trwają prace nad fixem, który je zredukuje 

-to co wyżej 

-zgłoś to komuś z administracji(z tego co wiem tgmowie, już to zgłaszali)

- fajny pomysł! ja proponuje 2v2, 3v3! :D

Opublikowano

Jestesmy tylko ludzmi , poprostu potrzebujemy troche wiecej czasu ^^

Ostatnio troche myslalem nad odblokowaniem systemu zmiany skinow ale tak naprawde nie jest to potrzebne .

Kazda klasa ma swoj set i to wystarczy , po co wprowadzac dodatkowy balagan z roznymi setami .

Jedyne co dodamy to kilka nowych setow oraz kilka broni .

 

Nowy Client jest w trakcie testow jezeli crashe nie beda wystepowaly udostepnimy go dla was .

Poniedzialkowa wojna napewno zostanie poprawiona .

Co do turnieji to mozemy zrobic 3 vs 3 badz 2 vs 2 .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...