Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takie pytania kierujcie do moderatorów którzy dali Was ostrzegli. 

 

 

Dzieki Karusia za informacje :)

Poprostu sie troche zdziwilem jak dostali ostrzezenia od moderatora DOT'y za zwykle komentarze ktore nie lamia regulaminu MPC FORUM ;)

 

 

 

Ps. Na jutro planowany jest turniej 1 Vs 1 badz 2 Vs 2 .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Dzieki Karusia za informacje :)

Poprostu sie troche zdziwilem jak dostali ostrzezenia od moderatora DOT'y za zwykle komentarze ktore nie lamia regulaminu MPC FORUM ;)

 

 

 

Ps. Na jutro planowany jest turniej 1 Vs 1 badz 2 Vs 2 .

Burned123 również moderuje ten dział. :) Jednak mogę za niego odpowiedzieć, że posty typu "zapraszamy do gry" są traktowane jako spam, bo nic nie wnoszą do tematu. Chyba, że coś takiego jest pisane razem z wartościowszą treścią np. "update xx.xx.xx, serdecznie zapraszam". 

Opublikowano

Panowie i Panie spokojnie ;)

 

 

Zapraszanie kogo kolwiek do wspólnej gry to nie spam, lecz REKLAMA a z tego co czytałam ze wcześniejszych postów to serwer właśnie ma być reklamowany pod każdym względem ;)

 

zacytuję XDD

 

"Reklama jest to każda odpłatna forma prezentacji dóbr, usług i idei, która oddziałuje bezpośrednio na zjawiska rynkowe, a zwłaszcza na motywy, postawy i sposób postępowania konsumentów.

Celem reklamy jest zazwyczaj przekonanie odbiorców o zaletach produktu. Poprzez przekazanie pozytywnych informacji." 

 

Więc nie widzę nic złego w zapraszaniu kolegów/koleżanek do wspólnej gry ;)

a skoro ten cytat nie jest mało jasny proponuję się głębiej zaopatrzyć w reklamie ;)

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

w najblizszym Updacie dodamy kilka nowych rzeczy takich jak :

- System zmiany skinow .

- Przerobione UI ( Widac kawalek na screenie z nowym mountem oczywiscie nie jest jeszcze skonczone ) .

- Nowy zabezpieczenie przed Hackami " Game Guard " .

- Tarcze Tcd .

- 5 Nowym mountow ( 2 smoki , 2 miotly oraz lis )

 

PEWwc.jpg

 

 

s7Bnc.jpg

 

 

XwlYe.jpg

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

A kiedy ten update? :D

 

Jak tylko skonczymy UI .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

zrobcie cos z wywalaniem z tej gry bo idzie sie wykonczyc ....

 

Po co spamisz tym na forum ?

Pisalem ci wczoraj na Team Speak'u ze poprawimy to .

Nie zrobimy wszystkiego w 5 minut .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Tak jak kolega napisal wczesniej pierwsza czesc patchu zostanie wgrana dzis .

W pierwszej czesci bedzie wgrany system zmiany skinow oraz nowe skiny .

Kolo kowala w Gor dostepny jest NPC ktory sprzedaje skiny do broni oraz eq za darmo .

Skin mozna nalozyc na eq u kazdego kowala wyglada to tak samo jak ulepszanie tylko zamiast formuly mistrza wkladamy skin .

Zeby nalozyc skin trzeba spelnic jeden warunek bron badz eq musi byc dla tej samej klasy .

+ oraz ilosc gemow przedmiotu na ktory chcemy nalozyc skin nie jest wazna .

 

Kilka nowych skinow do eq :

 

Hzf9d.png

 

F6kRg.png

 

77Udf.png

 

Hccgc.png

 

9DiOc.png

 

NXwuh.png

 

85yAh.png

 

Iox8f.png

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Bardzo ładnie, serwer się rozwija oby tak dalej! :D

Byle tylko bugów nie było :p

 

 

PS: Czekam na moje 5% :p

 

Dzięki burned! Teraz wgl najlepiej nic nie pisać, niech ten dział umrze. 

Kolejne 5% pls

Opublikowano

Server dziala .

Mielismy maly problem z atakami DDos .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

tez mam problem z logowaniem. ekran staje na 'The connectio to the game server is being made' i po kilku sekundach mnie wyrzuca

Tak jak wcześniej Eldron napisał były kłopoty z Ddosami, już powinno wszystko grać. :D

Opublikowano

Kłopoty z DDoS'ami są spowodowane przez Tomeczkoo, ponieważ pisał pod jakimś filmem na youtube o plikach 5.0, że lof jest lepszy, gościu odpisał instant ddos a tomeczko żeby spróbował i dlatego. Takim zachowaniem reprezentuje poziom dzieciaka, który zamiast zbędnie pisać z nim to jeszcze podkręca do DDoS'owania.

 

Pozdrawiam

235761444056892195480.gif

Opublikowano

tez mam problem z logowaniem. ekran staje na 'The connectio to the game server is being made' i po kilku sekundach mnie wyrzuca

LastChwast bogu xDD

widze Cie dzis na ts kumplu przyjacielu, kochanie Ty moja ^^ :*

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

Kłopoty z DDoS'ami są spowodowane przez Tomeczkoo, ponieważ pisał pod jakimś filmem na youtube o plikach 5.0, że lof jest lepszy, gościu odpisał instant ddos a tomeczko żeby spróbował i dlatego. Takim zachowaniem reprezentuje poziom dzieciaka, który zamiast zbędnie pisać z nim to jeszcze podkręca do DDoS'owania.

 

Pozdrawiam

Ddosy spowodowane tym, że jakiś kretyn dodał prezentacje na epvp :-)

Jednak serwer działa już bez problemów, zobaczymy co będzie dziś.

Opublikowano

Kłopoty z DDoS'ami są spowodowane przez Tomeczkoo, ponieważ pisał pod jakimś filmem na youtube o plikach 5.0, że lof jest lepszy, gościu odpisał instant ddos a tomeczko żeby spróbował i dlatego. Takim zachowaniem reprezentuje poziom dzieciaka, który zamiast zbędnie pisać z nim to jeszcze podkręca do DDoS'owania.

 

Pozdrawiam

 

Te ataki DDos nie sa mocne ale czasami potrafia zdenerwowac ,

Co do Tomeczka pierwsze robi potem mysli ...

W planach mamy zmiane antyDDos'a .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

zrobicie coś z tymi crashami? bo mnie dzis dwa razy wywalilo z wojny ;/

 

Pracujemy nad tym potrzebujemy tylko troche wiecej czasu .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...