Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak długo inspekcje robić? ;x

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lol tak długo to nie jest takie proste.. dajcie im czasu oni wiedzą co robią mają więcej w łubach niż my wszyscy tylko że mają słaby sprzęt to trochę im to schodzi:P

iv0dadx4sqp7_t.jpg

Opublikowano

Jak otworzą to powinni w zamian za zamkniecie servera zrobic free premium na weekend czy cos. Kurde juz bym z 5 lvl wrąbał...

Nawet ich strona nie działa ;/

;]

Opublikowano

Chyba sobie kurwa żartujesz, myślisz że oni Ci coś dadzą ? ;x

a tak btw. to strona działa

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

@-Dinek- Zapewne chodziło Ci o tą stronę:

http://www.primarygaming.net/

- to jest ich sklep. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ok, here is the information you have all been waiting for.

 

Fire server has had a complete hardware failure, we are doing our best to recover it.

We have no estimated time on how long this will take.

 

Water server we have changed IP and will have a new patch as soon as we can.

 

While we wait for information on fire server we will open a new server [Earth]

 

No need to make posts complaining about this, We are doing everything we can to restore the servers.

 

Info z oficjalnej strony nie chciało mi się tłumaczyć chyba każdy zna troszkę angielski :D

iv0dadx4sqp7_t.jpg

Opublikowano

@up Ja daje Tłumaczenie

Okej, oto informacje, na ktore wszyscy czekali.

Serwer Fire jest po całkowitej awarii sprzetu i

robią wszystko żeby odzyskać wszystkie dane

Nie mają szacowanego czasu ile to potrwa

na Serwerze water zmienili IP i bedzie miał

nowy patch Czekając na informacje o serwerze Fire

Otworzą nowy serwer (ang.Earth)(pl.Ziemia)

Nie ma potrzeby żeby narzekac na te tematy

Robią wszystko aby przywrucić serwery.

Opublikowano

Sorry, ale kolega wyżej trochę pokaleczył:

 

Więc, oto informacje na które wszyscy czekaliście:

Server Fire miał całkowitą awarię sprzętu, robimy co w naszej mocy aby go odzyskać. Nie ma przewidzianego czasu, jak długo to potrwa.

 

Server Water ma zmienione IP, i wypuścimy nowy patch tak szybko, jak to możliwe.

 

Podczas oczekiwania na informacje o servie Fire, otworzymy nowy server (Earth)

 

Nie ma potrzeby, aby narzekać, robimy co w naszej mocy żeby przywrócić servery do działania.

 

 

No :P

Opublikowano

a mam pytanko kiedy bedzie On ten serwer earth ? zawsze mozna by bylo pograc zamiast bezczynnie czekac xD

 

Nic nie wiadomo, jak się ukaże jakieś nowe info, to ktoś tu zaraz da znać ;]

Opublikowano

Wydaje mi się , że ten nowy serwer jest bez sensu.

Wszystkie 2 serwery zostały zaatakowane i nadal będą .

A oni chcą zakładać jeszcze jeden??

3 serwer to będzie jeszcze więcej problemów i te problemy będą rozwiązywane jeszcze dłużej bo nie będą w stanie wszystkiego na raz ogarnąć.

Tak mi się wydaje , aczkolwiek ten nowy serwer może jakoś uratować resztę ? ? <------ Mało prawdopodobne ale cóż : )

 

 

 

 

+++++ Mile widziane : )

Opublikowano

Wydaje mi się , że ten nowy serwer jest bez sensu.

Wszystkie 2 serwery zostały zaatakowane i nadal będą .

A oni chcą zakładać jeszcze jeden??

3 serwer to będzie jeszcze więcej problemów i te problemy będą rozwiązywane jeszcze dłużej bo nie będą w stanie wszystkiego na raz ogarnąć.

Tak mi się wydaje , aczkolwiek ten nowy serwer może jakoś uratować resztę ? ? <------ Mało prawdopodobne ale cóż : )

 

 

ale ten 3 serwer ma byc tylko zastepszy na czas trwania naprawy 2 serwerow

Opublikowano

Sorry, ale kolega wyżej trochę pokaleczył:

 

Więc, oto informacje na które wszyscy czekaliście:

Server Fire miał całkowitą awarię sprzętu, robimy co w naszej mocy aby go odzyskać. Nie ma przewidzianego czasu, jak długo to potrwa.

 

Server Water ma zmienione IP, i wypuścimy nowy patch tak szybko, jak to możliwe.

 

Podczas oczekiwania na informacje o servie Fire, otworzymy nowy server (Earth)

 

Nie ma potrzeby, aby narzekać, robimy co w naszej mocy żeby przywrócić servery do działania.

 

 

No :P

No wiesz angolem nie jestem sam proboje jak umiem pomagać :P ale thx za dokladniejsze ;p

Opublikowano

Na pocieszenie powiem Ci że z Twojego tłumaczenia też można się dowiedzieć ocb:>.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Jest tylko jeden mały problem w tej informacji. Jesli Water bedzie miał zmienionego patcha i ip to musimy czekac na recover bota, poniewaz proxy do serwera będą inne i stary dbbot nie bedzie działał. Supcio...

Opublikowano

Przeczytaj dokładnie to co przetłumaczył Orihara.Próbują odzyskać dane a jeżeli im się nie uda to prawdopodobnie kont już nie odzyskamy ;p.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

A nikt nie pomyślał, że to może być sprytny sposób na nowe dochody? xD

Załóżmy, że napiszą tak: Niestety po wielu próbach i ciężkiej pracy nie udało nam się odzyskać danych z serwera fire. Aby wynagrodzić wam wszystko co straciliście przez pierwszy tydzień serwera raty będą 2x większe niż wcześniej.

 

Powstanie nowy serwer, a ludzie od początku zaczną kupować silki/avataty etc. ;)

 

 

Nie mam teraz z nikim kontaktu, a moje problemy techniczne z komputerem uniemożliwiają mi sprawdzanie strony z rejestracją od zszc. :)

Jeżeli jednak dostanę jakiś cynk, to wszyscy się o tym dowiedzą. ;)

 

Pozdrawiam.

Cain.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Możliwe ale gdyby tak zrobili, narazili by się na stratę wielu graczy.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Zyskali by nowych. ;) Myślisz, że im zależy na graczach? Tylko kasa się liczy.

Jakby chodziło o graczy, to by wszystko było za darmo. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ajjj a chciałem na bocie wyexpić, a pózniej może coś po thiefować ;/

Trudno, trza coś robić będe grał pewnie na eardz :D

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...