Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie: Czy są wszystkie moby, czy jak ich nie widzę tylko -.- Np. tych weasel z 4/5 nie widzę, albo ich nie ma.

Nic.

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Water ma zmienione IP dlatego na stronie gdzie sprawdzacie pojemność prywatnych serwerów Water jest niby wyłączony. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up Działa. :)

http://reg.zszc.info:6334/register.php

 

Nie działała, bo był zły link podany (wcześniej działał, ale wrócili do starego szablonu). :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Zainstalowales patcha?

 

 

Łatwo powiedzieć mój antyvir szalej nie daje rady odpalić patcha...

Powód zainfekowany konikiem trojańskim Generic20- keylogger.

 

 

Dobra dodałem do wyjątków. Wszystko ładnie działa :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemka mam jedno pytanko w sprawie gildii na serwie dlaczego nikt nie moze mnie przyjac do gildii wszysy mowia ze mam kare ale niby za co? (Tak poza tym to szukam aktywnej polskiej gildii moj nick to Urban na Fire bylem w Nemesiss)

Opublikowano

Jak wychoodzisz z jakieś gildii to potem masz kare na 3 dni.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Otóż dziś zacząłem grać 4fun na serverze, dobiłem 23lvl i nagle wywaliło mnie z gry (bez dc). Klient się zamknał odpalam jeszcze raz, loguje się na konto wchodze na postac i odrazu zamyka mi klienta. Co może być powodem tych zamknięć? Crash? Wspomnę że jak robie inną postać bez problemu mogę wejść do gry.

 

@dwn

 

Oczywiście

Opublikowano

@up Oczywiście mówisz o zszc?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Jaki żal zacząłem wbijac o 12 i wbiło mi o 14 ...

 

@edit

Jak pisac w grze za żółto na cały świat?

;]

Opublikowano

czesc, jestem nowy na zscz i mam taki pytanie. Czy na zscz niema mobow party bo gram gram i niema ich, to jaki jest sens grac tam bez mobow party?

nie zapomne o +

Opublikowano

Na żółto czyli global czat kupujesz za zsp(za pieniądze realne) :)

 

 

Opłaca się bo stworków za to jest dużo i exp leci szybko, nawet jak nie ma PT mobów :P

Opublikowano

tam nie ma europy i jest exp 30x wiec po co ci ? party moby ?

 

@up hah szybszy ale ta sama minuta :D

Opublikowano

Moze mi ktos powiedziec dlaczego wyskakuje blad gdy wlaczam gre? Dzisiaj pobralem, zainstalowalem ladnie swiezo patcha rowniez zainstalowalem i caly czas wyskakuje blad. Antywirus jest wylaczony calkowicie, zapora sieciowa tez wylaczona, wiec o co tutaj chodzi?

@edit juz wszystko smiga, nie wiedzialem ze trzeba wybrac serwer w launcherze zeby grac :)

Opublikowano

Mam pytanie dot. ogólnie silka ale i serva:

Mam 29 i za mobka(27) na -9(mastery) dostaje około 10-13sp.

Jak np. na 60+ będę dostawał na -9 za mobka(60+) więcej sp, czy tyle samo?

I 2 pytanie:

Jakie mobki są w Samakradzie i Kons?

Nic.

Opublikowano

A więc tak, trzeba mi wiedzieć :

Czy (FIRE/WATER) jeszcze istnieją, działają , a jak nie to co i jak z nimi.

Ile teraz wbija się na wymienione przez ze mnie wyżej serwery.

Na którym lepiej się gra ?

Oczywiście za odpowiedź dam +.

zbyt duża sygna

Opublikowano

nie wiem czy działa serwer fire ale water działa i podobno w kolejce nawet się czeka max 2 godziny

 

na 1 stronie masz pokazane ile teraz gra osób

sygna1.png

Sygna by Kjiujik

Opublikowano

Fire nie działa.

Water działa. NIE WBIJA SIĘ 2H! JA czasami 10 minut wbijam(auto login).

Czasami dłużej.

A da się grać na Water tylko :P

Nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...