Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choćby gildie:

- oKurwa (pisz do: Cwaniak, Reddy, SirLisiz, Sheryl, Dedoem),

- Olymp (pisz do: Toszantes, xDaraSx, Julo),

- DESTRUCTION (pisz do: DraxXE666, Candor, Katsu)

 

P.S. To jest chyba 900 post w tym temacie. xD Ciekawe kto napisze 1000. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

super TuT wszystko gitara chodzi... włączam gre i jest napisane N/A Crowded ...czy to oznacza ze server jest OFF czy server jest pełny ? (tak jestem nowy.)

Opublikowano

@topic

Moi drodzy wszyscy którzy potrzebują konta: Klik

Dopóki Rejestracja jest otwarta. :) Życzę miłego grania. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ej do bcdisioninfo.txt GATEPORT.txt poszukaj w necie jeszcze DIVISIONINFO.txt bo potrzebuje a tutaj tego nie ma a mi bez tego extracta bot nei dziala :// prosze ja to kiedys mialem ale nie moge za cholere znalesc help

Opublikowano

Witam wszystkich

Chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja na serverze ? Gra dużo polaków ? Na którym grać Water/Fire ? I czy jest jakaś szansa zeby sie wbić itp. proszę o szybką odpowiedz ;)

Opublikowano

@up ja akurat gram bez botów , więc wiesz a tak w ogóle myślę ze gra z botem na prywatnym serwerze jest bezsensu^^

 

 

A to fajnie , teraz tylko muszę go ściągnąć :P i można spróbować pograć

Opublikowano

Na isro są kolejki. Załóżmy na raz czeka z 200 osób na wbicie. Miejsce zwalnia się co jakieś 10minut. A w między czasie ciągle wbijają osoby z premką. xD

A tutaj nie ma czegoś takiego jak kolejka. Niektórzy wbiją po 2minutach w południe, a niektórzy będą wbijać kilka ładnych godzin.

 

Rejestracja nadal otwarta: Klik

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ej do bcdisioninfo.txt GATEPORT.txt poszukaj w necie jeszcze DIVISIONINFO.txt bo potrzebuje a tutaj tego nie ma a mi bez tego extracta bot nei dziala :// prosze ja to kiedys mialem ale nie moge za cholere znalesc help

 

 

PONAWIAM PROŚBĘ

Opublikowano

Proszę o pomoc !!

 

Nie chcę się zainstalować patch mimo tego ze robię wszystko dokładnie.... a bez tego nie pogram przecież ...

 

Wyskakuje coś takiego : 41892819117082753657.jpg

 

Proszę o Pomoc !

Opublikowano

Proszę o pomoc !!

 

Nie chcę się zainstalować patch mimo tego ze robię wszystko dokładnie.... a bez tego nie pogram przecież ...

 

Wyskakuje coś takiego : 41892819117082753657.jpg

 

Proszę o Pomoc !

Masz odpalone zszc?

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Nie

W takim razie spójrz czy w procesach nie ma sro_client.exe odpalonego lub czegoś do silka.

W ostateczności spróbuj reseta kompa

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Nie mam włączonego w procesach silka ani nic ... spróbuję restart , jak nie pomoże to napiszę . Po za tym silk(ZSZC) też mi się nie chcę włączyć : 78371664047794312199.jpg

Opublikowano

Nie mam włączonego w procesach silka ani nic ... spróbuję restart , jak nie pomoże to napiszę . Po za tym silk(ZSZC) też mi się nie chcę włączyć : 78371664047794312199.jpg

wklej nowa media.pk2 bo może być uszkodzona

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

@Explore Plik DIVISIONINFO.TXT musisz wrzucić do media.pk2 i będzie działać.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Proszę DIVISIONINFO.TXT dla Ciebie w załączniku.

 

 

Dzieki Kolego ;)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...