Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

divine zrobil event unikow serw polecial na tg ;]

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak j

ak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

Zbieram Minusy ;)

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam, wie moze ktos kiedy wlacza rejestracje? bo chcialbym pograc a lipa nie mam konta lub czy ktos ma moze 2 konta i jedno by mi oddal :) prosze o pirv / lub jakie znacie gry podobne do silkroad gdzie tez sa prywatne servery

Opublikowano

Teraz masz włączony reg.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mówisz prawdę. Na ich stronie wyświetla się że jest otwarta. ;/ Też chce jeszcze konto sobie założyć...

A tak przy okazji. Serwer Water będzie otwarty za kilka godzin. Może wcześniej. ;P

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Umiecie ang? Jest napisane, że nie ma miejsca, żeby zrobić nowe konto.

 

@Down

Po primo nie wiadomo, kiedy będzie otwarta rejestracja.

Secundo NIE PROSIMY o konta.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

tak dlatego pytalem kiedy rejestracja on .... lub czy ma ktos jakies niepotrzebne konto / narazie zarejestrowalem sie na g-sro ale nie wiem czy bedzie dzialac :P

Opublikowano

@AceBoy

Wejdź tutaj: http://silknation.primarygaming.net/forum.php

Spójrz na Registation Status. - pisze że jest ONLINE. :)

 

Wiem że na stronie rejestracji pisze, że nie ma miejsca.

Jak pisałem że jest reg otwarty to patrzyłem na forum, a nie na stronie regu. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam pytanie w sprawie loadera, bo sciagnolem klienta na viste i gdy loguje sie do gry dostaje dc, pomimo tego ze uzywam loadera. Pomoze ktos?

Opublikowano

@topic

- serwer Water jest już otwarty od dłuższego czasu, niestety piszę to dopiero teraz, ponieważ nie gram na tym serwerze.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ma ktoś może zbędne konto. nie musi być postaci po prostu, żebym mógł już grać bo rejestracji nie znalazłem przez 2 tygodnie

server water

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@topic

-nowy patch dodany do pierwszego postu.

 

P.S. Przepraszam że nie wcześniej, ale wczoraj ledwo ściągnąłem, bo nie byłem w stanie.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dlaczego nie działają linki do autopota i autologera ?? Można prosić o nowy działający??

Zgłoś to autorowi tutka, to on odpowiada za linki w tucie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...