Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUS MU PVP SEVER] [NORESETS][S4EP6][EXP 888x] [START 03.04.2015 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zacytuje bo widzę że niektórzy mają problemy z czytaniem. 

 

 

 

W razie problemów z odpaleniem gry w folderze GameGuard znajduje się plik log.txt - tam możecie sprawdzić co przeszkodziło w odpaleniu maina

 

 

iHacks  <3

Opublikowano

ten sam bład co u kolegi powyżej:

HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
Opublikowano

HW-Scan:   AudioEngine For Realtek HD Audio New GU

to jakis absurd ;)

 

 

 

ten sam bład co u kolegi powyżej:

HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer
 HW-Scan:   AudioEngine For Realtek Audio GUI
 WN-Scan:  eXpLoRer

 

Nie martwcie się. Podrzucę Wam dll bez sprawdzania w/w programów.

Opublikowano

spróbujcie wrzucic pliki z Data z postu Spikera na poprzedniej stronie(u mnie pomogło)

 

Sphere 2lvl dodaje +1 xdmg?

Opublikowano

Pobralem clienta i patcha i gdy chce odpalic wyskakuje blad


Hw-scan jakiś blad ;/


a i na www bedzie ranking graczy ?

AmazingLife

Opublikowano

błąd WN-Scan:  eXpLoRer , tego wczesniejszego sie wyzbyłem.  Jakieś pomysly?

wyłącz "to coś"? u mnie w procesach też jest explorer.exe i nie w********a tego błędu. 

iHacks  <3

Opublikowano

Miraclee co mam wylaczyc? nawet przegladarke wylaczylem i dalej wywala ten sam blad, system win 8,1 , odpalam za zgodnosc i jako administrator. Wiec nie pi***ol mi zebym "to cos" wylaczyl

Opublikowano

Bedzie mozliwosc resetowania skill tree albo buildu ??

 

Na expie 900 , gdzie można wbić rr w 1 dzień chcesz reset? Nie rób sobie jaj

Opublikowano

Na expie 900 , gdzie można wbić rr w 1 dzień chcesz reset? Nie rób sobie jaj

mamy XXI wiek  trzeba bedzie nick zmienac itp...^^ chyba ze server na miesiac czasu

 

chce poinformocac ze z bokow nie dropia exe itemy typu : Mace, Morning Star, Flail

Opublikowano

mamy XXI wiek  trzeba bedzie nick zmienac itp...^^ chyba ze server na miesiac czasu

 

chce poinformocac ze z bokow nie dropia exe itemy typu : Mace, Morning Star, Flail

a po co komu takie itemy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...