Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUS MU PVP SEVER] [NORESETS][S4EP6][EXP 888x] [START 03.04.2015 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a po co komu takie itemy?

np. do stun buildu ? oczywiscie niby tylko 9% ale ....

 

Spriker : dalej nie moge wejsc do was na serwer , game guard wywala blad explorer, wiesz moze w czym tkwi problem?

bo server byl online od 15:00 do 16:30 ? a start serwera za 20 minut nie mozesz poczekac xD?

Opublikowano

Spriker : dalej nie moge wejsc do was na serwer , game guard wywala blad explorer, wiesz moze w czym tkwi problem?

To Twój problem xD już Ci pisałem co masz zrobić :D 

iHacks  <3

Opublikowano

Aress nie rozumiesz że tu chodzi o błąd który wyrzuca gameguard? nie mowie o tym ze serwer jest offline, jak nie wnosisz nic do tematu to nie spamuj nie potrzebnie

Opublikowano

Aress nie rozumiesz że tu chodzi o błąd który wyrzuca gameguard? nie mowie o tym ze serwer jest offline, jak nie wnosisz nic do tematu to nie spamuj nie potrzebnie

wybacz mi

Opublikowano

Chyba nie bo mi wyskakuje cały czas "
 HW-Scan:   AutoIt v3
 HNC-Scan:  autoit v3"

Chociaż podmieniłem wszystko :) Pewnie off albo ja coś mam źle;/

Opublikowano

Chyba nie bo mi wyskakuje cały czas "

 HW-Scan:   AutoIt v3

 HNC-Scan:  autoit v3"

 

Chociaż podmieniłem wszystko :) Pewnie off albo ja coś mam źle;/

Pewno dlatego że to AutoIT?

iHacks  <3

Opublikowano

Kurcze nie pomogło
"HNC-Scan:  autoit v3
 HW-Scan:   AutoIt v3
 HNC-Scan:  autoit v3
 HNC-Scan:  autoit v3
 HW-Scan:   AutoIt v3
 H-Scan:  AutoIt/Rejestr systemowy - Wikibooks, biblioteka wolnych podręczników - Mozilla Firefox
 HW-Scan:   AutoIt/Rejestr systemowy - Wikibooks, b
 HNC-Scan:  autoit v3"

Wie ktoś jak się tego pozbyć by nie blokowało mi wejścia do gry?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...