Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUS MU PVP SEVER] [NORESETS][S4EP6][EXP 888x] [START 03.04.2015 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi po wywaleniu z serwa robi sie plik VulcanusMU.exe-up i pisze takie cos w nim

__SEH__ 0xc0000005 at 0x862577
CS :0x0000001B SS :0x00000023 DS :0x00000023
ES :0x00000023 FS :0x0000003B GS :0x00000000
EAX:0x0001C010 EDX:0x00590000 ECX:0x0012BEF8
ESP:0x0012FEF0 EBP:0x0012FEF8 EIP:0x00862577
ESI:0x008C35F0 EDI:0x00370036
-- backtrace --
   0x00862577:[VulcanusMU.exe]:(001:00461577)
   0x006be8fc:[VulcanusMU.exe]:(001:002bd8fc)
   0x006be85c:[VulcanusMU.exe]:(001:002bd85c)
   0x005f81fb:[VulcanusMU.exe]:(001:001f71fb)
   0x005f81e7:[VulcanusMU.exe]:(001:001f71e7)
   0x00863a0b:[VulcanusMU.exe]:(001:00462a0b)
   !broken!0x00000718:
--stack--
0x0012fef0: 0x080a6c90 0x006be942 0x0012ff04 0x006be8fc
0x0012ff00: 0x080a6c90 0x0012ff14 0x006be85c 0x008de044
0x0012ff10: 0x080a6c90 0x0012ff1c 0x005f81fb 0x0012ff24
0x0012ff20: 0x005f81e7 0x0012ffbc 0x00863a0b 0x00000000
0x0012ff30: 0x0086391b 0x008c3000 0x008c4268 0x008c426c
0x0012ff40: 0x008c4280 0x00865984 0x00370036 0x00350034
0x0012ff50: 0x7ffdd000 0xc0000005 0x00000098 0x00000000
0x0012ff60: 0x002dd743 0x088900a8 0x00000001 0x088900a8
 

 

oczywiscie nie moge wbic na serwer :]

Opublikowano

Widocznie nie ma co startować z serwerem , ujebał się debil i będzie ddosował i robił tak aby serwer padł. 

W dzisiejszych czasach to widać nie ma sensu.

 

Dziękujemy Rebeka za zainteresowanie serwerem.

Opublikowano

Widocznie nie ma co startować z serwerem , ujebał się debil i będzie ddosował i robił tak aby serwer padł. 

W dzisiejszych czasach to widać nie ma sensu.

 

Dziękujemy Rebeka za zainteresowanie serwerem.

 

Skoro tak to daj wszystko do sklepu ustaw max lvl mlvl tyle z tego bedziemy mieli co sie w devias ponakurwiamy ;)

Opublikowano

Skoro tak to daj wszystko do sklepu ustaw max lvl mlvl tyle z tego bedziemy mieli co sie w devias ponakurwiamy ;)

jestem za jak ma byc to server pvp 

 

bo narazie to tylko pvm i dc xD

Opublikowano

Mimo tych problemów z początku, gra się fajnie, w końcu ma być to pvp, może doczekamy się tu pierwszego 'normalnego' CS'a.
Zapraszam do gry

Opublikowano

Kiedy CS?

Dodaj pare spotow na Devias1 i Devias3 i jakies lekkie spotki na raklion, baraki

Te Gemy wywal z dropu a dodaj zamiast nich Johy

A do Shopa dodaj jeszcze Soczki

 

Taka jest moja opinia

Opublikowano

zapów cc nie ma

bc/ds też teżby się przydały w sklepie

moonstone pendant

mapki do kalimy

johy

soki

do sklepu ...

 

seed xdmg daje tylko 1% ^^?

 

ranking pk czysci się po pkclear

Opublikowano

zapów cc nie ma

bc/ds też teżby się przydały w sklepie

moonstone pendant

mapki do kalimy

johy

do sklepu ...

 

seed xdmg daje tylko 1% ^^?

 

z seedami jest visual bug, ale dzialaja jak powinny

Opublikowano

nie jest to co wczesniej :( poczekam az nadejda jakies konkretne zmiany i wroci wszystko do normy.

Opublikowano

nie jest to co wczesniej :( poczekam az nadejda jakies konkretne zmiany i wroci wszystko do normy.

 

Wy tylko potraficie stac afk, exp, kamienie, afk, exp etc etc

 

Na serwie PVP4fun jest zazwyczaj max 50osob

Dlaczego jest tak malo Online ? Ja to widze tak:

-Jest zbyt duzy exp w stosunku do dropu boxow kunduna, jeweli wiec wbijajac 400+200 dalej siedzi sie na spocie zamiast isc na brame, bic sie na spocie

I co teraz ?

1.Albo zmniejszyc exp do 100-200 i zostawic jak jest

2.Dodac Boxy Kunduna do shopa

3.Wywalic Boxy Kunduna z dropa i klasyk pvp bez exc itemow (tylko z inwazji i bossow - choc ostatnio Kuna bilismy 1h na 2SM i nie dalo rady go uwalic :])

 

Bledy to zbyt duza cena Soczkow w SHOP

Zeby teraz zrobic wingi 3rd to bym musial bic z kolejne 3-4dni (brak wiekszosci spotow na barakach, raklion, devias1,3)

Pralke itemy 10-13 o 5% w Gore

Wytyczyc date CSow...Przykladowo co 3dni po 1h CS

Forte bylo chyba zbugowane przy 900ene dawalo niecale 150hp (Mi na Elfie)

 

Wiem ze robisz to dla ludzi ale to jest metoda prob i bledow i nie kazdemu dogodzisz a MU to nie jest to MU z przed 5lat. Wiekszosc lubi siedziec na spocie AFK i sie meczyc niz przyjsc i sie pobawic bo dla nich to nie zabawa. Zabawa jest wtedy gdy maja 400lvl a ty 300 albo 5rr a ty 0.

 

Opublikowano

Mam problem z SM ...... zaloguje sie i kiedy chce wbic do swiata MU to gra sie wylacza.... zrobilem druga postac na tym samym acc i dziala normalnie a na SM wywala. prosze o pomoc 

 

nick postaci : NovaSky

 

 

 

Juz Dziala Dzieki !!

Opublikowano

Wy tylko potraficie stac afk, exp, kamienie, afk, exp etc etc

 

Na serwie PVP4fun jest zazwyczaj max 50osob

Dlaczego jest tak malo Online ? Ja to widze tak:

-Jest zbyt duzy exp w stosunku do dropu boxow kunduna, jeweli wiec wbijajac 400+200 dalej siedzi sie na spocie zamiast isc na brame, bic sie na spocie

I co teraz ?

1.Albo zmniejszyc exp do 100-200 i zostawic jak jest

2.Dodac Boxy Kunduna do shopa

3.Wywalic Boxy Kunduna z dropa i klasyk pvp bez exc itemow (tylko z inwazji i bossow - choc ostatnio Kuna bilismy 1h na 2SM i nie dalo rady go uwalic :])

 

Bledy to zbyt duza cena Soczkow w SHOP

Zeby teraz zrobic wingi 3rd to bym musial bic z kolejne 3-4dni (brak wiekszosci spotow na barakach, raklion, devias1,3)

Pralke itemy 10-13 o 5% w Gore

Wytyczyc date CSow...Przykladowo co 3dni po 1h CS

Forte bylo chyba zbugowane przy 900ene dawalo niecale 150hp (Mi na Elfie)

 

Wiem ze robisz to dla ludzi ale to jest metoda prob i bledow i nie kazdemu dogodzisz a MU to nie jest to MU z przed 5lat. Wiekszosc lubi siedziec na spocie AFK i sie meczyc niz przyjsc i sie pobawic bo dla nich to nie zabawa. Zabawa jest wtedy gdy maja 400lvl a ty 300 albo 5rr a ty 0.

 

ja bym zrobil s6ep 3. 

 

exp 250/350 bez sealow,pand etc.

 

spoty po max 5 mobow +natutal

 

shopy max dragon/leg etc +6+12

 

dosc dobry % pralki

 

drop z mobow exc max dragon/leg etc + bosy max dp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...