Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUS MU PVP SEVER] [NORESETS][S4EP6][EXP 888x] [START 03.04.2015 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

polecam :) ! admin naprawde ogarniety,nie to co wiekszosc w dzisiejszych czasach. Szczerze mowiac jestem pod wrazeniem tego co robia :) JESZCZE RAZ POLECAM

Opublikowano

reb daj znac koniecznie... :s   GG...

 

old friend...

 

apple $$ i takie tam... =]

 

Ale to chyba nie jest temat do takich rozmów.

 

 

Serwer online, 106 PPL  aktualnie

Opublikowano

Poszło bardzo dużo banów na IP , które zostały znalezione w cudownych logach :) 

 

Antyhacka obejdziecie , ale nas nie.

 

 

100 ppl zapraszam :)

 

 

 

 

@@@ edit.

 

 

Za te crashe przez ataki DDOS ,

 

Rekompensata w formie podwyższonego expa o 5 % .

 

 

Administracja przeprasza... To nie z naszej winy

Kłamiesz! Dalej nie dostałem bana...

Opublikowano

To jest szkodnik , który nie gra na serwerze. :) 

 

IP jego zostalo namierzone i sprawdzone.. :) 

 

 

Proszę nie wierzyć w takie brednie.

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

niestety zgadzam sie z przedmówcami server juz nie wart poświecenia czasu ludzie dupuja itemy a przyczajeni hackerzy robia eventy ^^ szkoda tylko czasu i nerwów ktory sie wlozylo w gre ustawienia byly fajne rywalizacja i ludzie ... wiecej takich serverow byle lepiej zabezpieczonych pozdrawiam

Opublikowano

Powinna być cofka serwera do momentu sprzed feralnego zajścia (w końcu ludzie od wczoraj expią na itemach, któe podnieśli na "Noria Evencie"). O ile ma to jakikolwiek sens i znajdzie się na tyle dużo chętnych żeby pociągnąc ponownie rozgrywkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...